Środa 11.09.2019 08:35

Katarzyna Warnke odpowiada na plotki o tym, że ma już 14-letniego syna: "Hm, dziwnie, że go nie poznałam, ANI JEGO OJCA"

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke odpowiada na plotki o tym, że ma już 14-letniego syna: "Hm, dziwnie, że go nie poznałam, ANI JEGO OJCA"

9 września nastał długo oczekiwany dzień dla Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego. Po kilku miesiącach zabawy w kotka i myszkę z mediami, para w końcu wyjawiła, że spodziewa się dziecka, a w poniedziałek doczekała się upragnionego potomka. Choć jedno z najpopularniejszych małżeństw w show biznesie nie wyjawiło jeszcze płci pociechy, nieoficjalnie mówi się, że noworodek jest najprawdopodobniej chłopcem.

TYLKO NA PUDELKU: Katarzyna Warnke URODZIŁA!

Dzień po przyjściu na świat upragnionego dziecka aktorskiej pary, w kioskach pojawił się najnowszy numer magazynu Uroda życia, na którego łamach można podziwiać "nieaktualną" ciążową sesję 42-latki. Oprócz odważnych fotografii, w gazecie znalazł się szczery wywiad z celebrytką, w którym po raz kolejny wytłumaczyła się ona ze skrzętnie zaplanowanego przez nią ruchu marketingowego, jakim było konsekwentne zaprzeczanie, że zostanie mamą.

Katarzyna Warnke o ukrywaniu ciąży: "Dlaczego miałabym dobrowolnie chcieć stać się OFIARĄ?"

Pod zdjęciem okładkowym opublikowanym na Instagramie przez gwiazdę nieoczekiwanie rozgorzała dyskusja o domniemanym 14-letnim synu Warnke, do którego Kasia miała "stracić prawa i się do niego nie przyznawać". Ta plotka pojawiła się wśród komentujących jakiś czas temu, choć nikt dokładnie nie zna jej genezy. W pewnym momencie aktorka nie wytrzymała i skomentowała pogłoski, odpowiadając na kilka krzywdzących komentarzy.

A co z synem z pierwszego małżeństwa? Mam nadzieję, że dobrze zareagował na rodzeństwo - brzmiał jeden z komentarzy.

Hm, dziwnie, że go nie poznałam, ani jego ojca. Ale mam nadzieję, że dobrze zareagowali - odpisała ironicznie Katarzyna.

Na kolejne pytanie o istnienie 14-letniego Mateusza poirytowana Warnke odparła tylko, że jest to dla niej "miłe zaskoczenie".

Współczujecie jej?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (222)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-222 z 222
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 11.09.2019 23:35
gość:
Gość:
gość:
Gość: Przecież ona ma syna i media o tym pisały nie raz
ty wiesz a ona nie?
Ma 14 letniego Mateusza z pierwszym mężem Krzysztofem Rawskim, fotografem. Wypierać się dziecka, mega słabe. Akcja jak Rozenek z wiekiem ;))))
rozenek obiecała publicznie milion pln za udowodnienie jej wieku. Zrób to dla nas i dla siebie.
Glupis czu co? Zapomniales o rodo?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 12.09.2019 00:25
Strasznie brzydka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.09.2019 01:45
może akcja się działa po pijaku to się potem nie pamięta, ale po pijaku to się nie liczy
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.09.2019 01:56
jaka ona jest brzydka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 12.09.2019 03:55
Ludzie Czy Wy nie macie swoich problemów !Zajmijcie się swoimi sprawami!
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-222 z 222