8-letnia pociecha Pink OGOLIŁA sobie głowę. Dumny tata: "Kocham swoją punkrockową córkę"
pink
11.09.2019 09:10

8-letnia pociecha Pink OGOLIŁA sobie głowę. Dumny tata: "Kocham swoją punkrockową córkę"

Zdjęciem z wizyty w salonie fryzjerskim pochwalił się na Instagramie mąż wokalistki.

Podziel się
Dodaj komentarz

Amerykańska wokalistka Pink, która przed laty dała się poznać jako naczelna skandalistka, zaskoczyła swoich fanów, gdy po urodzeniu córki Willow Sage prawie całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Piosenkarka świetnie odnalazła się w nowej roli i kilka lat później postanowiła sprawić swojej córeczce rodzeństwo. Pod koniec 2016 roku na świat przyszedł Jameson Moon.

Choć artystka wiedzie teraz względnie spokojne życie rodzinne, zdarza się, że jej metody wychowawcze wywołują wśród fanów sporo szumu. Przykładowo, niespełna dwa lata temu Moore poinformowała, że jej najstarsza pociecha, wówczas 6-letnia, wyraziła pragnienie, jakoby chciała w przyszłości poślubić afrykańską kobietę. 40-latka wyznała, że nie widzi w tym nic złego.

W poniedziałek, na instagramowym profilu męża Pink, Careya Harta pojawiła się fotografia z 8-letnią Willow. Na zdjęciu widzimy dziewczynkę podczas wizyty w salonie fryzjerskim, gdzie postanowiła… wygolić sobie boki głowy. Trzeba przyznać, że fryzura przypomina tą, którą nosi jej znana mama. Post z córką Hart postanowił opatrzyć poruszającym podpisem, w którym oznajmił, że jest ze swojej pociechy bardzo dumny:

Kocham swoją punkrockową córkę. Pamiętaj, bądź sobą. Nie daj się zaszufladkować. Zawsze lepiej być sobą. Jeśli ktokolwiek miałby z tym problem, powiedz mu grzecznie, żeby zajął się swoimi sprawami - czytamy. Nie mogę się doczekać, jak staniesz się kobietą. Mam przeczucie, że będziesz silna, zaciekła, towarzyska i opiekuńcza. Jestem z ciebie taki dumny.

Zdrowe podejście do wychowywania dzieci?

Tagi: pink
komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
11-09-2019

GośćFajna rodzina 😘

11-09-2019

DżesikaJak ona może?!!!!!!?????!!!! Szok...... I jak ona do kościoła będzie chodzić?!!!!!!!? Co ksiądz proboszcz powie?!!!!!!???

11-09-2019

GośćBez przesady ,w tym wieku już się eksperymentowało z fryzurami .to tylko włosy

15-09-2019

gośćSUPER RODZINKA

12-09-2019

GośćOby takich rasowych lasek więcej było wsród plastikowych lalun

12-09-2019

GośćNa okładce "People" dziewczynka wygląda jak Ś.P. Heather O'rourke.

12-09-2019

GościuPewnie wszy, to dziś powszechne.

11-09-2019

GośćJuż mieszają dziecku w głowie i na głowie,a po co?

11-09-2019

GośćagataZa 5 lat będzie płacz. Taka była słodka, taka grzeczna, tak och i ach. Potem alkohol, narkotyki, imprezy. Ciekawa jestem czy tatuś dalej będzie taki … Czytaj całość

11-09-2019

gośćco ta dziana pani i jej wychuchane bombelki mogą wiedzieć o punkrocku? nic....