Środa 11.09.2019 10:15

Ewa Minge rozpływa się nad związkiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana: "Mało kto dawał im szanse i wiarę na przetrwanie"

Ewa Minge

Ewa Minge rozpływa się nad związkiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana: "Mało kto dawał im szanse i wiarę na przetrwanie"

Trzy lata temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie "tak". Perfekcyjna na tę szczególną okazję wybrała suknię o kroju syreny, ozdobioną tiulowym trenem, zaprojektowaną przez Ewę Mingę. Małgosia uwielbia współpracować z projektantką, choć nie zawsze kończy się to dobrze.

Ewa Minge broni sukni Rozenek. "Szept poszedł po sali: ROZENEK JEST GRUBA"

Wiele kontrowersji wzbudziła sukienka zaprojektowana dla Rozenek na tegoroczny bal TVN-u. Stylizacja miała dodawać 41-latce kilka kilogramów, co Minge tłumaczyła... złym kolorem ścianki, na której pozowała Perfekcyjna. W odezwie na krytyczne komentarze internautów projektantka opublikowała na Instagramie zdjęcia drugiej sukni, którą przygotowała specjalnie dla Rozenek na TVN-owską imprezę. W tamtej miała wyglądać zupełnie inaczej.

Ewa Minge pokazała DRUGĄ sukienkę Małgorzaty Rozenek na bal TVN-u: "Mam baśniowe podejście do wielu spraw"

Minge nie zapomniała także o trzeciej rocznicy ślubu Majdanów, którą uczciła w mediach społecznościowych. Zamieściła w Internecie obszerny wpis, w którym zachwycała się ich miłością. Jej zdaniem uczucie jest wyjątkowo silne, bo Gosia i Radek pochodzą z zupełnie innych światów:

I ja tam byłam... miód na szczęście piłam. Mało kto dawał im szanse i wiarę na przetrwanie. Ich miłość była krajowym szokiem. Lady od uporządkowanego życia i niegrzeczny chłopiec z piłka i gitarą. Ona perfekcyjna anielica, on trochę demon z piekła rodem. Ale nas, kobiety, fascynują kontrowersyjni, silni faceci, którzy potrafią kochać na zabój i wpuszczać do naszego poukładanego życia piekielne emocje... gorące i nieprzewidywalne. Miłość okazała się tytanowa, przetrwała spekulacje i zachwiania na ich życiowej giełdzie. Ba, czas pokazał, że postawili oboje na właściwe karty i odbili niebotycznie w górę... razem - czytamy instagramowym wpisie projektantki.

Projektantka zauważyła, że nie wszystkim podoba się zaradność Magłosi i Radzia:

Cóż, drażnią swoją miłością, szczęściem, umiejętnością życia. Mnie drażnią, bo potrafią podróżować z czterema psami na wakacje plus cała rodzina, Małgorzata Rozenerk, Radosław Majdan - życzę Wam z okazji kolejnej rocznicy, abyście trwali do końca świata razem w takim tandemie, pięknym i pełnym barwnych, nasyconych emocji. Czasem potrzeba kolejnego rozdania, aby trafić na swoje dopełnienie. Kim jesteśmy w pojedynkę lub z niepasującym do naszego serca elementem? Stawiasz na miłość - wygrywasz. Bez względu na spekulacje. Wartość zawsze broni się czasem.

A was drażni ułożone życie Majdanów?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (161)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161
Odpowiedz
165 6
zgłoś
Gość 11.09.2019 10:19
Pogadamy za 30 lat ale szczęścia życze
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 11.09.2019 10:19
DOBRZE IM ZE SOBA; NO I CO??????
Odpowiedz
4 2
zgłoś
Gość 11.09.2019 10:19
Aaaa
Odpowiedz
6 9
zgłoś
Gość 11.09.2019 10:20
Wreszcie Ewka wygląda normalnie.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 11.09.2019 10:20
😂😂😂
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161