Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Minge rozpływa się nad związkiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana: "Mało kto dawał im szanse i wiarę na przetrwanie"

137
Podziel się

"Drażnią swoją miłością, szczęściem, umiejętnością życia" - zauważyła projektantka. Zgadzacie się z nią?

Ewa Minge rozpływa się nad związkiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana: "Mało kto dawał im szanse i wiarę na przetrwanie"
bEhAlTWZ

Trzy lata temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie "tak". Perfekcyjna na tę szczególną okazję wybrała suknię o kroju syreny, ozdobioną tiulowym trenem, zaprojektowaną przez Ewę Mingę. Małgosia uwielbia współpracować z projektantką, choć nie zawsze kończy się to dobrze.

Wiele kontrowersji wzbudziła sukienka zaprojektowana dla Rozenek na tegoroczny bal TVN-u. Stylizacja miała dodawać 41-latce kilka kilogramów, co Minge tłumaczyła... złym kolorem ścianki, na której pozowała Perfekcyjna. W odezwie na krytyczne komentarze internautów projektantka opublikowała na Instagramie zdjęcia drugiej sukni, którą przygotowała specjalnie dla Rozenek na TVN-owską imprezę. W tamtej miała wyglądać zupełnie inaczej.

bEhAlTXb

Minge nie zapomniała także o trzeciej rocznicy ślubu Majdanów, którą uczciła w mediach społecznościowych. Zamieściła w Internecie obszerny wpis, w którym zachwycała się ich miłością. Jej zdaniem uczucie jest wyjątkowo silne, bo Gosia i Radek pochodzą z zupełnie innych światów:

I ja tam byłam... miód na szczęście piłam. Mało kto dawał im szanse i wiarę na przetrwanie. Ich miłość była krajowym szokiem. Lady od uporządkowanego życia i niegrzeczny chłopiec z piłka i gitarą. Ona perfekcyjna anielica, on trochę demon z piekła rodem. Ale nas, kobiety, fascynują kontrowersyjni, silni faceci, którzy potrafią kochać na zabój i wpuszczać do naszego poukładanego życia piekielne emocje... gorące i nieprzewidywalne. Miłość okazała się tytanowa, przetrwała spekulacje i zachwiania na ich życiowej giełdzie. Ba, czas pokazał, że postawili oboje na właściwe karty i odbili niebotycznie w górę... razem - czytamy instagramowym wpisie projektantki.

bEhAlTXh

Projektantka zauważyła, że nie wszystkim podoba się zaradność Magłosi i Radzia:

Cóż, drażnią swoją miłością, szczęściem, umiejętnością życia. Mnie drażnią, bo potrafią podróżować z czterema psami na wakacje plus cała rodzina, Małgorzata Rozenerk, Radosław Majdan - życzę Wam z okazji kolejnej rocznicy, abyście trwali do końca świata razem w takim tandemie, pięknym i pełnym barwnych, nasyconych emocji. Czasem potrzeba kolejnego rozdania, aby trafić na swoje dopełnienie. Kim jesteśmy w pojedynkę lub z niepasującym do naszego serca elementem? Stawiasz na miłość - wygrywasz. Bez względu na spekulacje. Wartość zawsze broni się czasem.

A was drażni ułożone życie Majdanów?

bEhAlTXi
bEhAlTXC
KOMENTARZE
(137)
Gość
2 lata temu
Pogadamy za 30 lat ale szczęścia życze
Gość
2 lata temu
Przecież są dopiero 3 letnim małżeństwem, podobno po 7 zaczynają się schody, bez przesady pogadamy za 15 lat
gość
2 lata temu
"Kim jesteśmy w pojedynkę lub z niepasującym do naszego serca elementem? Stawiasz na miłość - wygrywasz". No właśnie, kim? Kimś gorszym? Są osoby, które nie żyją w parach i potrafią być szczęśliwe (czego zresztą im zazdroszczę). Ja walczę o swój związek i zaczynam zauważać, że zwyczajnie przestaje mieć to sens, nie za wszelką cenę...
bEhAlTXD
Lol
2 lata temu
3 lata to w show businessie przetrwanie?
Gość
2 lata temu
Trzecia żona, trzeci mąż, trzy lata ale osiągniecia w życiu. Jest się czym chwalić, 46 lat w jednym związku, co Majdany na to im już to nie grozi.
Najnowsze komentarze (137)
gość
2 lata temu
Tych oczu już jej nie widać znikną nie dlugo, a dekolt jaki wstrętny jakby cycki różne
gość
2 lata temu
Sprzedał się facet i tyle.
lalamido
2 lata temu
a właśnie się zgadzam z panią Minge. Dobrali się jak w korcu maku, kochają się i bawią razem doskonale. Wykorzystują swoje 5 minut na maxa i akceptacja żadnego celebryty do szczęścia im nie jest potrzebna. SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ I BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI
Gość
2 lata temu
Minge a twój związek gdzie z tym ale wymyślonym mężem myśl o sobie a nie o Rozenek i mnie chirurga
Gość
2 lata temu
Ewa zakochana w wozniaku .pokaz go .
Gość
2 lata temu
Wozniaka pokaz Ewa
Gość
2 lata temu
Co z panią jest.więcej godnosci
Gość
2 lata temu
Ogarnij się i liz tyłka.mleko już się rozlało kieska była zła.popraw się i juz
bEhAlTXv
Adam
2 lata temu
Idealna para samolubów.
Gość
2 lata temu
To ta Pani po przeszczepie twarzy?? :D
Gość
2 lata temu
Ja tam ich lubię. Ale prawda jest taka że to Małgosia dużo ryzykowala tym związkiem. Radek tylko na tym zyskał. Z kogoś kojarzonego z kiepskim towarzystwem i jakimiś polskimi Angelinami wyrósł na 1ligowego celebryte. Więc to musiała miłość.
Gość
2 lata temu
Prawdziwa miłość nie szuka poklasku... To po pierwsze. Po drugie, gdyby moja bliska koleżanka straciła męża (AWS) tuż przed trzecia rocznica ślubu, to nie epatowalabym "szczęściem". Nie mówię, żeby nie świętować, tylko zrobić to w mniej publiczny sposób.
Gość
2 lata temu
Minge często odlatuje . Co ona wącha ?????
Gość
2 lata temu
3 lata to jeszcze nie trwaly zwiazek.
...
Następna strona
bEhAlTXX