Środa 11.09.2019 10:00

Szczęśliwa księżna Kate w kwiecistej sukience za 9 000 złotych otwiera plac zabaw dla dzieci (ZDJĘCIA)

Księżna Kate Kate Middleton

W przeciwieństwie do Meghan Markle, księżna Kate właściwie od samego początku swojej medialnej kariery u boku księcia Williama uchodziła za godną następczynię "królowej serc". Middleton od lat pielęgnuje wizerunek oddanej żony następcy tronu, która ma na względzie przede wszystkim dobro ogółu, czym zaskarbiła sobie niesłabnącą sympatię Brytyjczyków.

Od "dziewczyny z sąsiedztwa" do "ikony mody": zobaczcie ewolucję stylu księżnej Kate (ZDJĘCIA)

Kate Middleton przeszła wakacyjną metamorfozę! Wygląda lepiej? (ZDJĘCIA)

Zapracowana mama trójki dzieci z uśmiechem na twarzy wypełnia książęce obowiązki, co rusz pojawiając się na publicznych wystąpieniach. We wtorek księżna Cambridge zaszczyciła swoją obecnością uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci, znajdującego się w ogrodzie w Wisley. Na tę okazję 37-latka włożyła kwiecistą sukienkę projektu Emilii Wickstead za około 9 000 złotych, w której podkreśliła swoją smukłą sylwetkę i odsłoniła szczupłe łydki. Trzeba przyznać, że tego dnia Kate Middleton wręcz emanowała dobrym humorem, śmiejąc się i machając do tłumnie zebranych dzieci.

Ładnie wyglądała?

Księżna Kate właściwie od samego początku swojej "kariery" u boku księcia Williama pielęgnuje w mediach swój perfekcyjny wizerunek.

2Perfekcyjny wizerunek