Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Kaczorowska pozuje z córką pod wodospadem. Internautka atakuje: "To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki"

143
Podziel się

W obronie tancerki stanął mąż.

Agnieszka Kaczorowska pozuje z córką pod wodospadem. Internautka atakuje: "To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki"
bEhzTFsl

Choć przed laty Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszemu gronu dzięki roli Bożenki w Klanie, a później w związku z udziałem w Tańcu z gwiazdami, obecnie największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne. Odkąd pod koniec lipca celebrytka powitała na świecie córeczkę Emilię, niemal codziennie dostarcza fanom newsów z życia świeżo upieczonej mamy. 27-latka prowadzi parentingowy kanał w serwisie YouTube i chętnie porusza na profilach społecznościowych tematy okołomacierzyńskie.

W związku z tym, że 7 września Pelakowie obchodzili pierwszą rocznicę ślubu, od kilku dni przebywają na urlopie we Włoszech. Aga, Maciek i Emilka wybrali się do północnej części Włoch. Miejsce jest nieprzypadkowe, bowiem to tam doszło do zaręczyn pary tancerzy.

bEhzTFsn

We wtorek świeżo upieczona mama pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem z pociechą. Na fotografii widzimy jak Kaczorowska trzyma na rękach zawiniętą w chustę dziewczynkę, pozując na tle wodospadu w górach. Mogłoby się wydawać, że instamatki nie będą miały się do czego przyczepić, jednak nic bardziej mylnego. Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiły się dobre rady zatroskanych kobiet:

Pięknie, noszenie w chuście to cudowna bliskość, tylko nie zakładamy pajaców, a spodenki i skarpetki,
Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? A pajacyk? Mówię tu o nóżkach. To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia to żal bardzo córeczki,
Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście,
Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to zdecydowanie niebezpieczny wybór - czytamy.

Na ostatni z komentarzy przejętych internautek postanowił odpowiedzieć Maciek, stając w obronie żony:

bEhzTFst

_**Wędrówka trwała całe cztery minuty, ścieżką wyłożoną betonową płytą. Od parkingu pod wodospad. Wychodzenie z dzieckiem na spacer po krzywych polskich chodnikach to też niebezpieczny wybór?**_ - zapytał poirytowany tancerz.

Ma rację?

bEhzTFsu
bEhzTFsO
KOMENTARZE
(143)
Gość
2 lata temu
To nie było by polskie gdyby nie zostało skomentowane..
Gość
2 lata temu
Zycie grozi śmiercią
Gość
2 lata temu
K.... Sensacja.. Dajcie żyć.
bEhzTFsP
gość
2 lata temu
czego wy ludzie chcecie od tej kobiety przecież ona nie zrobi krzywdy własnemu dziecku zajmijcie się sobą ,czy to nie jest czasami tak że u kogoś widzi się słomkę a u siebie nie widzi się nawet belki
Gość
2 lata temu
Po co ciągnąć miesięczne dziecko,które potrzebuje spokoju,zapachu mamy i ciszy,za granicę?
Najnowsze komentarze (143)
Gość
2 lata temu
Gdzie twój pies ?aż boję się odpowiedzi.pobawilas się i go zostawiłaś.
Gość
2 lata temu
Ależ ona szuka atencji... Fota zrobiona żeby chustę zareklamować, której nawet używać nie potrafi
gość
2 lata temu
Dajcie wreszcie żyć kobiecie normalnie.
Gość
2 lata temu
Byłam tam wiele razy, to po drodze do Chiavenny. Piękne miejsce i rzeczywiście można sobie spokojnie pospacerować z dzieciaczkiem. A wy madki to zamknijcie się lepiej w chałupie, bo tam najbezpieczniej...
Gość
2 lata temu
Dziecku wszystko jedno ważne ze z mama i róży mamie ale oczywscie pierwsze do krytyki matki Polki/ zalane. Super ze pojechali jak mama szczęśliwa to dziecko tez!!!! Zapamiętajcie sobie to ze wam sie nic chciało albo nie było was stać czy myślcie ze lepiej nie nie daje wam prawa do krytykowania innych za to!!!
Gość
2 lata temu
To po co na 4 minuty na chusta??? Tak się kończy kreowanie idealnego życia w mediach
gość
2 lata temu
ciężkostrawna..
Gość
2 lata temu
Chyba ma za dużo wolnego czasu dziewczynka
bEhzTFsH
gość
2 lata temu
I nie karmi len śmierdzący
Gość
2 lata temu
Ludzie dajcie jej spokój. W tej rodzinie jest normalność. Piękna młoda mama 😍 Życzę wszystkiego dobrego 🙂
gość
2 lata temu
I ma racje, Aga naraża dziecko a pel robi jej fotę. Żal
gość
2 lata temu
Dlaczego tacy beznadziejni celebryci myślą,że ktoś interesuje się ich zyciem?Niech życie prywatne zostawią dla siebie,tak będzie dla wszystkich lepiej p.BOŻENKO.
Gość
2 lata temu
Te baby są chore
Gość
2 lata temu
Jedna z głupszych w polskim szołbizie
...
Następna strona
bEhzTFtj