Środa 11.09.2019 15:45

Agnieszka Kaczorowska pozuje z córką pod wodospadem. Internautka atakuje: "To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki"

Agnieszka Kaczorowska Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska pozuje z córką pod wodospadem. Internautka atakuje: "To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki"

Choć przed laty Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszemu gronu dzięki roli Bożenki w Klanie, a później w związku z udziałem w Tańcu z gwiazdami, obecnie największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne. Odkąd pod koniec lipca celebrytka powitała na świecie córeczkę Emilię, niemal codziennie dostarcza fanom newsów z życia świeżo upieczonej mamy. 27-latka prowadzi parentingowy kanał w serwisie YouTube i chętnie porusza na profilach społecznościowych tematy okołomacierzyńskie.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zachwyca się sobą w śniadaniówce: "Rodziłam siłami natury, do tego jesteśmy stworzone my, kobiety"

W związku z tym, że 7 września Pelakowie obchodzili pierwszą rocznicę ślubu, od kilku dni przebywają na urlopie we Włoszech. Aga, Maciek i Emilka wybrali się do północnej części Włoch. Miejsce jest nieprzypadkowe, bowiem to tam doszło do zaręczyn pary tancerzy.

We wtorek świeżo upieczona mama pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem z pociechą. Na fotografii widzimy jak Kaczorowska trzyma na rękach zawiniętą w chustę dziewczynkę, pozując na tle wodospadu w górach. Mogłoby się wydawać, że instamatki nie będą miały się do czego przyczepić, jednak nic bardziej mylnego. Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiły się dobre rady zatroskanych kobiet:

Pięknie, noszenie w chuście to cudowna bliskość, tylko nie zakładamy pajaców, a spodenki i skarpetki,
Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? A pajacyk? Mówię tu o nóżkach. To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia to żal bardzo córeczki,
Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście,
Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to zdecydowanie niebezpieczny wybór - czytamy.

Na ostatni z komentarzy przejętych internautek postanowił odpowiedzieć Maciek, stając w obronie żony:

Wędrówka trwała całe cztery minuty, ścieżką wyłożoną betonową płytą. Od parkingu pod wodospad. Wychodzenie z dzieckiem na spacer po krzywych polskich chodnikach to też niebezpieczny wybór? - zapytał poirytowany tancerz.

Ma rację?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (235)

Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 11.09.2019 22:43
Wydaje mi się że lepiej posłuchać czasem, nawet niechcianych ale uzasadnionych rad, niż zbierać dzieciaka z podłogi. No ale, jak kto woli.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 11.09.2019 22:48
A mnie drażnią te wszystkie mamusie które dopiero co urodziły i.laza z tymi dziećmi po centrach handlowych itd na Boga takie maleństwo chce spokoju i ciszy A nie !!!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 11.09.2019 22:54
Czuby dwa🙈🙈 są żenujący
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 11.09.2019 22:54
Czuby dwa🙈🙈 są żenujący
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 11.09.2019 22:55
mnie to wisi jak nosi dziecko. irytuje mnie PELAKIWPODROZY i PELAKOWELOWE
Ładowanie komentarzy…