Środa 11.09.2019 11:30

Zofia Zborowska dementuje plotki o ciąży i przeprasza fanów: "To był GŁUPI ŻART"

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska dementuje plotki o ciąży i przeprasza fanów: "To był GŁUPI ŻART"

W połowie sierpnia media zelektryzowała wiadomość o tym, że Zofia Zborowska wyszła za mąż na siatkarza Andrzeja Wronę. Para poznała się zaledwie rok wcześniej, a już w maju doszło do zaręczyn.

Szybkie tempo rozwoju ich relacji stało się powodem do spekulacji, czy przypadkiem córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej nie jest w ciąży. Tym bardziej, że chodziły słuchy, że siatkarz postanowił jak najszybciej postarać się o wspólne dzieci. Z drugiej strony plotkowano, że Zofia nie jest przekonana do tego, że już teraz chciałaby zostać mamą.

Tymczasem ostatnio na jej profilu na Instagramie zawrzało po tym, jak siostra celebrytki, Hanna, zamieściła pod jednym z postów wymowny komentarz. Pod zdjęciem, którym Zofia i Andrzej świętowali pierwszą rocznicę swojego debiutu na wspólnej fotografii, Hanna napisała: "Następne zrobicie 17 lutego 2020 tuż po porodzie".

Zobacz: Zofia Zborowska jest w CIĄŻY? Jej siostra komentuje: "Następne zdjęcie zrobicie PO PORODZIE"

Natychmiast wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy to miało oznaczać, że Zofia jest w stanie błogosławionym. Celebrytka postanowiła zdementować te plotki na InstaStories.

Cześć wszystkim, słuchajcie, chciałabym was bardzo przeprosić w imieniu tak naprawdę mojej siostry, ale w swoim też. Prawda jest taka, że nie jestem w ciąży, to był głupi żart. Nie wiem, co strzeliło Hance do głowy, ale jestem na Dąbrowskiej, więc nie robiłabym postu, gdybym była w ciąży - powiedziała. Naszym mamom zaczęto już składać gratulacje, taka niefajna sytuacja z tego powstała. Także powtórzę po raz ostatni: nie jestem w ciąży, nie kłamię! - podkreśliła.

Rzeczywiście, Zborowska kilka dni temu ogłosiła, że rozpoczyna post dr Dąbrowskiej - kontrowersyjną dietę złożoną z surowych warzyw i owoców, na której udało się "spektakularnie schudnąć" m.in. Karolinie Szostak.

Przypomnijmy: Zofia Zborowska zaczyna post dr Dąbrowskiej. Fan: "Poczytaj badania naukowe, zanim coś zrobisz"

Zofia Zborowska dodała, że nie dementowałaby plotek, gdyby nie fakt, że dziennikarze nieustannie dzwonią do niej i Andrzeja z pytaniem o rzekomą ciążę.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (261)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 261
Odpowiedz
15 3
zgłoś
Gość 11.09.2019 11:35
Oh oh oh
Odpowiedz
224 30
zgłoś
Gość 11.09.2019 11:36
Oj to maDki wpadną w histerie że nie będzie bobmelka 😂
Odpowiedz
35 9
zgłoś
Gość 11.09.2019 11:36
Zjedz snikersa
Odpowiedz
46 8
zgłoś
Gość 11.09.2019 11:37
A kogo to obchodzi
Odpowiedz
66 34
zgłoś
JB 11.09.2019 11:37
jprdl ale ona brzydka co on w niej widzi
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 261