Środa 11.09.2019 12:00

TYLKO NA PUDELKU: Jurorzy z "Top Model" wiedzieli, kim jest "wstydliwa" modelka "Playboya"? "Jej przeszłość TOTALNIE NIE BYŁA ZASKOCZENIEM"

Klaudia El Dursi

TYLKO NA PUDELKU: Jurorzy z "Top Model" wiedzieli, kim jest "wstydliwa" modelka "Playboya"? "Jej przeszłość TOTALNIE NIE BYŁA ZASKOCZENIEM"

Nie milkną echa po ostatnim odcinku najnowszej edycji Top Model, w którym Joanna Krupa zachwyciła się jedną z uczestniczek programu, wręczając jej "złoty bilet", który gwarantuje dostanie się do domu modelek i pominięcie etapu boot campu.

Poznajcie Klaudię El Dursi, "wstydliwą" uczestniczkę "Top Model". Zostanie celebrytką? (ZDJECIA)

Szybko wyszło na jaw, że "wstydliwa" 30-latka o imieniu Klaudia El Dursi, która na castingu miała opory przed rozebraniem się do kostiumu kąpielowego, ma za sobą liczne "pikantne" sesje zdjęciowe, w tym do kilku edycji Playboya.

"Wstydliwa" Klaudia z "Top Model" BYŁA MODELKĄ Playboya". Kiedyś nie miała oporów, by się rozbierać...

Choć "skromna" krawcowa próbowała zataić swoją przeszłość, w sieci bez problemu można znaleźć dowody na jej długoletni "flirt" z show biznesem. Oprócz różnej maści aktów, El Dursi ma za sobą epizody w kilku filmach, a nawet udział w wyborach miss. Aspirującą modelkę łączono w przeszłości z jednym z braci Mroczek i Rafałem Maserakiem.

Co ciekawe, osoba z produkcji popularnego show w rozmowie z Pudelkiem wyjawiła, że przeszłość Klaudii specjalnie nikogo nie zaskoczyła na planie Top Model.

Ona na castingach przyznała się do tego, że była modelką i ma doświadczenie. Wyjaśniła jednak, że odkąd założyła rodzinę i rozkręciła własną firmę, jest szwaczką - donosi nasze źródło. Także jej przeszłość totalnie nie była zaskoczeniem dla ekipy programu.

Zdziwieni?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (315)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.09.2019 12:12
Piszecie jakby co najmniej z kryminału wyszła. A że w Top MADL nie robią nagich zdjęć?
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 11.09.2019 12:13
gość: Ale trzeba przyznać, że jest ładna
zmyj jej tapetę to zobaczysz jaka to piNkność….
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.09.2019 12:13
kolejne manipulacje jak w bb wyspie milosci czy jak to tam itd ... brednia
Odpowiedz
9 12
zgłoś
Gość 11.09.2019 12:13
Strasznie kartoflana na twarzy. Nie ma to jak jasnooka blondynka. Nikt mnie nie przekona do tego typu urody, bo wygląda na co najmniej 10 lat starsza niż jest.
Odpowiedz
5 7
zgłoś
Gość 11.09.2019 12:14
Wygląda jak transwestyta.
Ładowanie komentarzy…