Środa 11.09.2019 13:30

Kylie Jenner zarzeka się, że pieniądze szczęścia nie dają: "Mogę mieć nowy samochód, kiedy chcę, ale ta satysfakcja trwa tylko PRZEZ CHWILĘ"

Kylie Jenner

Kylie Jenner zarzeka się, że pieniądze szczęścia nie dają: "Mogę mieć nowy samochód, kiedy chcę, ale ta satysfakcja trwa tylko PRZEZ CHWILĘ"

Kardashianów można lubić, bądź nie, nie da się im jednak odmówić podziwu godnej żyłki do interesów. W ciągu trwającej od ponad dekady kariery celebryckiemu klanowi udało się zbudować monstrualne imperium i dorobić się setek milionów dolarów. Chorobliwa ambicja i rzadko spotykane parcie na szkło pozwoliło medialnej familii spełnić swój "amerykański sen" i stać się jedną z najpopularniejszych (i najbogatszych) rodzin w historii telewizji. Dziś Kardashianki opiewają w luksusy, czym uwielbiają epatować dosłownie na każdym kroku.

Kylie Jenner zorganizuje swoje 22. urodziny na jachcie wartym... 250 MILIONÓW DOLARÓW! (FOTO)

Kylie Jenner pochwaliła się luksusowymi zakupami obuwniczymi. Fani atakują: "Te pieniądze mogłaby wydać na ratowanie lasów Amazonii!"

Niedawno najmłodsza z sióstr, Kylie Jenner pojawiła się wraz z mamą w programie Ellen DeGeneres, gdzie opowiedziała o swoim podejściu do należącej do niej fortuny. Okazuje się, że najmłodsza miliarderka na świecie wcale nie uważa, że pieniądze dają szczęście. Gdy prowadząca zapytała Jenner, czy bogactwo sprawiło, że czuje się spełniona, 22-latka odparła:

Myślę, że w moim przypadku było dokładnie odwrotnie. Uświadomiłam sobie, że mogę mieć nowy samochód, kiedy tylko chcę, ale ta satysfakcja trwa tylko przez chwilę.

Okazuje się, że tym, co kompletnie zmieniło priorytety w życiu Kylie, było przyjście na świat małej Stormi.

Dlatego też w młodym wieku zdałam sobie sprawę, jak ważne jest, aby znaleźć szczęście w posiadaniu dziecka i związków - zapewniła.

W dalszej części rozmowy Jennerka wyjawiła, że ​​chociaż cała jej rodzina jest dumna z jej osiągnięć, często żartują sobie z niej i jej zasobnego portfela.

Gdy jesteśmy na czacie grupowym i rozmawiamy: "O mój Boże, powinniśmy wybrać się na wycieczkę!", wszyscy mi wtedy mówią: "Kylie, a zapłacisz za to?" Po prostu się ze mną droczą. Na pewno wszyscy są ze mnie naprawdę dumni. Cały czas mówią mi, jak bardzo im zaimponowałam - powiedziała na koniec.

Wierzycie w jej zapewnienia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (195)

Odpowiedz
15 1
zgłoś
Gość 11.09.2019 13:51
Myślę, że mówi szczerze. Ona ma dosłownie wszystko od dziecka, więc materialne rzeczy mogą przestać cieszyć w pewnym momencie.
Odpowiedz
3 8
zgłoś
Gość 11.09.2019 13:53
gość: To dlaczego ma tylko 1 dziecko skoro to takie szczescie? I tak swoja droga co posiadanie dziecka niby dodaje do zycia? Ty masz dziecko - ok, ale i tak umrzesz. Twoje dziecko bedzie mialo dziecko - no i kolo sie kreci. To ma dac jakies mega poczucie spelnienia?
Nie zrozumiesz.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Gość 11.09.2019 13:56
Gość: Bo to prawda. Skoro mnie stać na wszystko, po jakimś czasie nic mnie nie będzie cieszyć.
Dokładnie! Wiem jak to jest. Dlatego teraz daje innym i dziele się z innymi.
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 11.09.2019 13:57
Niech odda wszystkie pieniądze biednym i zobaczymy czy będzie bez kasy szczesliwa. Hipokrytka. Łatwo mówić bogatym takie rzeczy ale nie zamieniła y się z biednym na bank
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Tata 11.09.2019 13:57
Bardzo proszę Państwa o pomoc i wsparcie na leczenie synka. Siepomaga Kajetan Najdzion. Dziękuję!!
Ładowanie komentarzy…