Środa 11.09.2019 14:30

Przemek Kossakowski przeżył... ATAK KROWY! "Do dziś dumam, jak to się stało, że nadal żyję"

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski przeżył... ATAK KROWY! "Do dziś dumam, jak to się stało, że nadal żyję"

Przemek Kossakowski to dziennikarz i podróżnik, który w ostatnim czasie jest znany głównie ze związku z Martyną Wojciechowską.

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pochwalili się wspólnym zdjęciem: "Co stało się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie"

Z pewnością Przemek ujął Martynę tym, że tak jak ona lubi przekraczać granice, a w swoich programach staje w obliczu nietuzinkowych wyzwań. Obecnie możemy go oglądać w programie Kossakowski. Wtajemniczenie.

Na Instagramie dziennikarz zapowiedział nowy odcinek zrealizowany w Portugalii. Podróżnik opisał spotkanie z rolnikiem i rybakiem, którzy zachowywali się niestandardowo.

To miał być miły i przyjemny odcinek. Miałem sobie serfować w oceanie, skosztować owoców morza, obejrzeć touradę oraz podjąć próbę zostania Portugalczykiem. Portugalskości mieli mnie nauczyć rolnik oraz ktoś, kogo można nazwać z grubsza rybakiem. Przekazano mi, że obaj - i rolnik, i z grubsza rybak są bardzo mili, przyjemni i sympatyczni. Niestety, nie przekazano mi, że obaj są też szaleni - relacjonuje Przemek.

Kossakowski ujawnia, że w trakcie nagrywania odcinka jego życie było zagrożone.

Potem sprawy wymknęły się spod kontroli, a ja do dziś dumam, jak to się stało, że nadal żyję. Zdaję sobie sprawę, że brzmi to enigmatycznie, ale nie wiem, jak opisać słowami uczucia, które towarzyszą człowiekowi, kiedy szarżuje na niego wkurzona krowa. Myślę, że to po prostu trzeba obejrzeć - napisał.

Zachęcił Was do obejrzenia programu?

Zobacz też: Martyna Wojciechowska o ślubie: "Byłam zaręczona 5 razy, więc jestem UCIEKAJĄCĄ PANNĄ MŁODĄ"

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

To miał być miły i przyjemny odcinek. Miałem sobie serfować w oceanie, skosztować owoców morza, obejrzeć touradę, oraz podjąć próbę zostania Portugalczykiem. Portugalskości mieli mnie nauczyć rolnik oraz ktoś, kogo można nazwać z grubsza rybakiem. Przekazano mi, że obaj, i rolnik i z grubsza rybak są bardzo mili, przyjemni i sympatyczni. Niestety, nie przekazano mi że obaj są też  szaleni. Potem sprawy wymknęły się spod kontroli a ja do dziś dumam, jak to się stało że nadal żyje.  Zdaje sobie sprawę że brzmi to enigmatycznie  ale nie wiem jak opisać słowami uczucia, które towarzyszą człowiekowi kiedy szarżuje na niego wkurzona krowa.  Myślę, że to po prostu trzeba obejrzeć. WTAJEMNICZENIE. PREMIERA. ODCINEK PIERWSZY. DZIŚ. GODZINA 22.30. TELEWIZJA TTV Fot. Paweł Kwiatkowski @pawel_kwiatkowski_kwiat

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)Wrz 11, 2019 o 4:01 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (57)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 57
Odpowiedz
9 2
zgłoś
raf 11.09.2019 14:33
POZDRAWIAM MADZIĘ! BUZIAKI
Odpowiedz
0 9
zgłoś
gość 11.09.2019 14:34
pierwszy
Odpowiedz
17 43
zgłoś
Gość 11.09.2019 14:35
On jest żałosny ! Oślizgły , a Martynka to dla niego drabina do szofbizu
Odpowiedz
37 5
zgłoś
Gość 11.09.2019 14:35
Gość: Wszyscy pozwijmy Warszawę za zanieczyszczenie Wisły, w Stanach są milionowe odszkodowania za takie rzeczy, tak jak na filmie Erin Brocovic.
Tak chyba tylko w filmach
Odpowiedz
20 3
zgłoś
Jaśnie Pan buk 11.09.2019 14:35
Gość: Wszyscy pozwijmy Warszawę za zanieczyszczenie Wisły, w Stanach są milionowe odszkodowania za takie rzeczy, tak jak na filmie Erin Brocovic.
Ministerstwo sprawiedliwości na pudelku heeheee
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 57