Środa 11.09.2019 17:00

Jennifer Lopez zadaje szyku w Nowym Jorku z jedną z NAJDROŻSZYCH TOREBEK NA ŚWIECIE (FOTO)

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zadaje szyku w Nowym Jorku z jedną z NAJDROŻSZYCH TOREBEK NA ŚWIECIE (FOTO)

Jennifer Lopez ostatni rok może uznać za wyjątkowo udany. Choć jej gwiazda na pewien czas nieco przygasła, konsekwentna J.Lo "wróciła do łask" i aktualnie promuje swój nowy film Hustler. Oprócz tego zaręczyła się z Alexem Rodriguezem, u boku którego wyraźnie rozkwita.

Zobacz: Jennifer Lopez i jej 50. urodziny: Porsche za pół miliona, złoty tort, występ dzieci. "To było jak sen" (ZDJĘCIA)

Energia Jen i jej charyzmatyczna osobowość sprawiają, że komentatorzy amerykańskiego show biznesu wróżą jej jeszcze długą karierę w branży. Aktorka i piosenkarka nie musi się bać kryzysu finansowego, który przecież tak często dopada nawet największe gwiazdy.

Lopez stać na luksus. Jednym z jej ulubionych modeli torebek jest Birkin Bag Hermesa. Torebki z tym brandem kosztują setki tysięcy dolarów. Niektóre są wykonane z krokodylej skóry i wykańczane kosztownościami. J.Lo ma kilka modeli, w tym ozdobiony białym złotem i diamentami.

Przebywająca ostatnio w Nowym Jorku gwiazda zaprezentowała się ze swoim ulubionym modelem, który kosztował około 400 tysięcy dolarów.

Warto uświadomić sobie, że celebrytka trzyma w dłoni równowartość kilku warszawszkich mieszkań...

Zobacz też: Jennifer Lopez idzie na siłownię z córką i najdroższą torebką świata

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (281)

Odpowiedz
5 2
zgłoś
Gość 11.09.2019 17:15
gość: Mam takom samom torepke z turcii za 20 Euro
czyli nie taka sama
Odpowiedz
3 2
zgłoś
Gość 11.09.2019 17:15
Okropna osoba
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.09.2019 17:15
Tylko czlowiek moze wymyslec ze torebka moze byc najdrozsza na swiecie. Diamenty im sie skonczyly?! nie wystarcza dla wszystkich bogaczy?
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 11.09.2019 17:15
Ostatnio oglądałam o niej jakiś program, jest arogancka i bardzo pewna siebie, wcale mnie nie dziwi ze jest również mega próżna . Ale urody nie można jej odmówić
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 11.09.2019 17:16
Jest bogata może sobie kupić wszystko mimo to uważam że to nie smaczne odbierać krokodyla że skóry dla fanaberi gwiazdy może Lopez że skóry obedrzemy krokodyle na pewno się ucieszy
Ładowanie komentarzy…