Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marcin Tyszka broni Klaudii El-Dursi: "Byłoby dziwne, gdyby dziewczyna po 30-tce postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu"

142
Podziel się

"Gdy ktoś ma ciężkie życie twierdzicie, że wszedł do programu dzięki smutnej historii. Gdy dziewczyna ma życie kolorowe, to oczywiście zostało ustawione" - bulwersuje się fotograf.

Marcin Tyszka broni Klaudii El-Dursi: "Byłoby dziwne, gdyby dziewczyna po 30-tce postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu"
bDoqRPvp

Najnowsza edycja Top Model dopiero się zaczęła, a już wykreowała wyrazistych bohaterów, których losami przez najbliższe miesiące mają żyć widzowie. Wśród wyróżniających się uczestników show są Dawid Woskanian i Klaudia El-Dursi.

Klaudia wywołuje jednak mieszanie reakcje: podczas gdy jedni zachwycają się jej nietuzinkową urodą, drudzy podkreślają, że "oszukała" jurorów mając już doświadczenie w modelingu i kreując się na "nieśmiałą".

bDoqRPvr

W obronie kontrowersyjnej modelki stanął Marcin Tyszka. Fotograf twierdzi, że nie czuje się oszukany. Podkreśla też, że choć dziewczyna miała już wcześniej profesjonalne sesje, to dzięki programowi zyskała dziesiątki tysięcy followersów:

Gdy ktoś ma ciężkie życie twierdzicie, że wszedł do programu dzięki smutnej historii. Gdy dziewczyna ma życie kolorowe, jest szczęśliwa, spełniona, to oczywiście zostało ustawione. Dementuję wszystkie teorie spiskowe. Nikt nas nie oszukał, my bardzo dobrze znamy uczestników, w epoce internetu łatwo to sprawdzić - podkreśla Marcin. Większość z kandydatów próbowała wcześniej przygody z modą, czasem lepiej czasem gorzej. Byłoby dziwne gdyby piękna dziewczyna obudziła się nagle, dopiero po 30 i postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu.... Postanowiła spróbować od nowa i przyszła do nas.. To duża odwaga... Weszła do studia, zachwyciła na castingu i przeszła dalej... A co dalej zobaczymy.... Odcinek był w pon, minęły 2 dni a insta Klaudii przybyło już 60 000. Bardzo mnie ciekawi jak sobie poradzi dalej, będzie rozpieszczoną księżniczką czy zacznie ciężko pracować? W domu modelek każdy jest równy i zaczyna od zera, tam liczy się tylko to, jak sobie radzisz przed kamerą.

bDoqRPvx

_

bDoqRPvy

_

bDoqRPvS
KOMENTARZE
(142)
Gość
rok temu
To miał być program pomagający młodym !!!!! zaistnieć w modelingu. Teraz jest to program lansujący wątpliwej reputacji panienki. Bardzo słabo.
Gość
rok temu
Panie Marcinie?! Pan sie dobrze czuje? Wszyscy w domu modelek maja rowne szanse? Serio? Mloda niedoswiadczona dziewczyna bedzie konkurowala ze stara wyjadaczka dubajska? A czemu Pan nie skomentowal tego falszu ktory zaprezentowala w programie? Szwaczka? Wstydliwa?
gość
rok temu
Nie rozumiem,że TVN inwestuje w osoby przed 30 czy ta osoba ma zamiar zaczynać w branży gdzie 18 latka jest już za stara !
bDoqRPvT
gość
rok temu
A jaka kariere zrobi w modelingu 'dziewczyna'po 30-tce? Zadną!
Gość
rok temu
On nie broni jej, tylko siebie. Nie oszukujmy sie: wyszlo slabo, ze ludzie sie skapowali
Najnowsze komentarze (142)
gość
rok temu
Ona pozowała do sesji zdjęciowej bieliźniarskiej firmy Momtobe. Można wejść na ich stronkę.
Gość
rok temu
Ona najbardziej by się nadawała do reklamowania bielizny erotycznej albo sex shopu
Gość
rok temu
Udaje skromną i wstydliwą a w Playbou rozebrana. Jaka obłuda!!! 😀
gość
rok temu
znowu promocja q*rwiszonów
Gość
rok temu
Mało ludzi zdaje sobie sprawę, ze te programy czasami same wybierają uczestników i ich zapraszają na castingi. Nie ma tu autentycznego, ludzie wyłącznie te telewizory.
Gość
rok temu
Kogo to obchodzi?
Gość
rok temu
Fajna babka a Tyszka ma racje :)
Gość
rok temu
100% racji. Ludzie się nudzą i szukają komu by dokopać
bDoqRPvL
😑😑😑
rok temu
Panie Tyszka tu nie chodzi o to że ma kolorowe życie tylko że udaje niewiniatko, które wstydzi się wyjść w kostiumie a okazuje się że miała już sesję rozbieranie i to dla niej żadna nowość tylko robi przedstawienie że taka nieśmiała o jej. Dajecie stara recydywe między młode dziewczyny które stawiają pierwsze kroki . Ona ze względu na doświadczenie zawodowe nie powinna się tam wogole znaleźć. Czy w następnej edycji na kasting przyjdzie Rubik? 😂
Gość
rok temu
Ładna dziewczyna, życzę powodzenia!
Gość
rok temu
Ten program powinien być dla ludzi, ktorzy chcą zacząć przygodę z modelingiem, a nie modele.
Gość
rok temu
To facet..
Gość
rok temu
Piekna dziewczyna . Bilet jej sie nałeżał
Gość
rok temu
Nie zdziwię się jak wygra. Zrozumiem wszystko ale ona,nie śmiała? Śmieszne to jest.
...
Następna strona
bDoqRPwn