Czwartek 12.09.2019 10:15

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdementowali pogłoski o ślubie i... POTWIERDZILI ZARĘCZYNY: "Cieszymy się narzeczeństwem"

Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdementowali pogłoski o ślubie i... POTWIERDZILI ZARĘCZYNY: "Cieszymy się narzeczeństwem"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu Rodzinka.pl i od kilku lat tworzą szczęśliwą parę. Chociaż aktorzy są bardzo młodzi, traktują swoją relację niezwykle poważnie. Mimo medialnej popularności zakochani aktorzy nie zwierzają się dziennikarzom ze szczegółów swojego życia prywatnego. 

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Mamy komentarz menedżerki

Nic dziwnego, że media ekscytują się każdym kolejnym doniesieniem na ich temat. Jeszcze niedawno pojawiły się spekulacje, że para zdecydowała się razem zamieszkać, co Wiktoria zdementowała w jednym z wywiadów. Podczas udziału gwiazd w show TVP Dance, Dance, Dance mówiono za to, że Zdrójkowski planował oświadczyć się swojej partnerce na wizji. 

Zobacz: Adam Zdrójkowski miał oświadczyć się Wiktorii Gąsiewskiej podczas finału "Dance, dance, dance"? "Nie wykorzystałeś tej szansy"

Okazuje się jednak, że ostatnia z plotek może wcale nie być tak daleka od rzeczywistości, jak się wydawało. W rozmowie z dziennikiem Super Express Wiktoria Gąsiewska przypadkowo zdradziła chyba dużo więcej, niż powinna.

Dziennikarz zapytał 20-latkę o jej plany odnośnie związku ze Zdrójkowskim. Wielu ich fanów marzy bowiem, żeby zobaczyć swoich idoli na ślubnym kobiercu. Wiktoria przyznała jednak, że nie spieszą się z podejmowaniem tak ważnych życiowych decyzji. 

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas.

Gąsiewska wspomniała, że ich związek kwitnie, jednak nie snują planów o dzieciach i ceremonii ślubnej. Aktualnie chcą cieszyć się okresem narzeczeństwa. Problem w tym, że para wcześniej publicznie nie wspominała o zaręczynach. Możliwe więc, że aktorka przypadkowo zdradziła ich wspólny sekret.

Myślicie, że Zdrójkowski oświadczył się w tajemnicy? A może aktorzy chcieli po prostu cieszyć się odrobiną prywatności? 

Instagram/Wiktoria Gąsiewska

ONS

Instagram/Wiktoria Gąsiewska

 ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (129)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129
Odpowiedz
234 24
zgłoś
Gość 12.09.2019 10:20
Gratulacje ❤️
Odpowiedz
394 37
zgłoś
Gość 12.09.2019 10:20
Fajna z nich para😊duzo milosci zycze😍😀
Odpowiedz
17 39
zgłoś
Gość 12.09.2019 10:21
Współczesna lolitka
Odpowiedz
53 11
zgłoś
gość 12.09.2019 10:21
Dona: za chwilę usłyszymy o wielkim rozstaniu...
obyś za to proroctwo pierwsza usłuyszała od swojego gacha
Odpowiedz
11 5
zgłoś
Gość 12.09.2019 10:22
Moglibyście podawać wiek omawianych osob w swoich artykulach
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129