Czwartek 12.09.2019 10:45

Barwna niczym egzotyczny ptak Magda Gessler spaceruje z byłym mężem i menedżerem (ZDJĘCIA)

Magda Gessler Piotr Gessler

Od momentu pojawienia się Magdy Gessler w polskim show biznesie nic już nie było takie samo. Polacy nie znali wcześniej równie barwnej, charyzmatycznej i ekspresyjnej osobowości telewizyjnej, jak restauratorka z burzą blond loków. Gessler zjednała sobie sympatię widzów przede wszystkim tym, że nikogo nie udaje, bywa nieprzewidywalna i wulgarna, a jednocześnie otwarta i wrażliwa.

Do świata kulinariów Magda dostała się dzięki drugiemu mężowi, Piotrowi Gesslerowi, który pochodzi ze znanego rodu restauratorów. Po rozwodzie Gessler otrzymała warszawską restaurację U Fukiera i zaczęła budować swoje imperium. W samej stolicy jest kilka lokali sygnowanych jej nazwiskiem.

Ostatnio paparazzi przyłapali Magdę pod jej cukiernią Słodki, Słony. Gessler nie była sama. Towarzyszył jej były mąż oraz menedżer, z którym swego czasu jeździła na wspólne wakacje, choć udawała, że spędza je sama.

Magda ubrana była jak zwykle kolorowo i ekstrawagancko. Miała na sobie sukienkę z nadrukami, spod której figlarnie wystawała różowa halka. Stylizację uzupełniały sznury korali, okulary "lenonki", buty na koturnie i złota torba.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Magda Gessler spaceruje z byłym mężem

2Magda Gessler spaceruje z byłym mężem

Pudelek Exclusive