Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati nie żałuje, że ujawniła szczegóły związku z Robertem Śmigielskim: "Milczenie jest najgorszym wrogiem ofiary"

126
Podziel się:

Aktorka nie zgadza się z powiedzeniem, że "brudy powinno się prać we własnym domu".

Weronika Rosati nie żałuje, że ujawniła szczegóły związku z Robertem Śmigielskim: "Milczenie jest najgorszym wrogiem ofiary"
bECRKfAl

Życie uczuciowe Weroniki Rosati to pasmo nieudanych związków, z których każdy kończył się burzliwym rozstaniem. Ostatni partner aktorki, Robert Śmigielski, miał być tym, z którym wreszcie założy szczęśliwą rodzinę.

Niestety, zaraz po urodzeniu córki Elizabeth aktorka odeszła od ortopedy, a następnie wyznała publicznie, że mężczyzna stosował wobec niej "przemoc psychiczną, fizyczną i ekonomiczną". Były partner miał też obrzucać ją wyzwiskami i zastraszać, że zniszczy jej reputację.

Doszło do tego, że Weronika i Robert stoczyli w sądzie batalię o podział opieki nad córką.

bECRKfAn

W pewnym momencie show biznes podzielił się na dwa obozy - część gwiazd i celebrytów wzięła w obronę znanego lekarza, inni stanęli murem za Weroniką. Aktorka nie żałuje dziś, że ujawniła szokujące szczegóły związku ze Śmigielskim. W rozmowie z dziennik.pl przekonuje, że "ofiary nie powinny milczeć".

Nie zgadzam się z wciąż aktualnym w Polsce powiedzeniem, że "brudy powinno się prać we własnym domu", zwłaszcza gdy dotyczą przemocy domowej. To daje oprawcom zupełną bezkarność i argumentację, a ofiary nie mają szansy bronić się i walczyć o swoje bezpieczeństwo i godność osobistą. Powtórzę się, ale naprawdę milczenie jest najgorszym wrogiem ofiary - powiedziała.

bECRKfAt

Weronika jest zadowolona z wyroku sądu, który ograniczył ortopedzie prawa rodzicielskie.

On wnioskował o naprzemienną opiekę i zakaz wyjazdów poza granice Polski dla mojego dziecka. Moja córka jest Amerykanką z punktu widzenia prawa amerykańskiego. (...) Czy takie żądanie jest kierowane faktycznie dobrem dziecka? Takie absurdalne wnioskowanie jest oczywistą chęcią i próbą uniemożliwienia mi wykonywania mojego zawodu. Od kilkunastu lat połowę czasu spędzam w Ameryce, gdzie gram, jak i w innych krajach. Na szczęście sąd to oddalił, a prawa rodzicielskie zostały ograniczone. Ojciec Eli może widywać się z nią tylko sporadycznie pod nadzorem kuratora i moim, o co również wnioskowałam w sądzie amerykańskim - mówi aktorka.

bECRKfAu
bECRKfAO
KOMENTARZE
(126)
Gość
2 lata temu
Moja córka jest amerykanka, lubi chodzic do teatru i muzeum😂 Esterka- zjedz snikersa.
Gość
2 lata temu
Na milczeniu nie zdobywa się popularności...
gość
2 lata temu
Sorki...ta postac mnie drażni,irytuje,jest fatalna,arcyfatalna...jestem szczery.
bECRKfAP
Gość
2 lata temu
Moxe dzieki niej inne ofiary nabiora odwagi aby mowic o swoich oprawcach !
Gość
2 lata temu
Weronika, nie daj sie temu damskiemu bokserowi.
Najnowsze komentarze (126)
Kamila
2 lata temu
Bardzo dobrze zrobiła! Takie rzeczy trzeba mówić głośno, a serial „Zawsze warto” o sile kobiet trafił jej się w idealnym momencie życia.
Gość
2 lata temu
Który facet zdoła wytrzymać z toksyczna osobą Do przemyślenia dla Pani Rosati
Gość
2 lata temu
Bylo mu oddac i swiety spokoj
Gość
2 lata temu
Ta pani powinna się już schować i to bardzo głęboko!
gość
2 lata temu
tak trzeba mowić i to glosno ! ja Elzbieta nie mowilam i zle na tym wyszłam moje dziecko tez
Gość
2 lata temu
Lubie ją. Naprawdę fajnie zagrała w ,,Zawsze warto”.
Gość
2 lata temu
Każdy jej nowy facet już na początku związku powinien szukać adwokata bo niewątpliwie prędzej czy później będzie mu potrzebny. Każdy jej związek ma swój koniec w sądzie
Gość
2 lata temu
Gdyby to była prawdziwa miłość to by brudów nie prała na wizji, ale ze była w tym związku bo chciała dziecko / tak się skończyło jak skończyło
bECRKfAH
niebieska
2 lata temu
Pytanie mam. Czy pan Śmigielski został skazany za stosowanie przemocy? A może ma choć zarzuty postawione za znęcanie się nad rodziną?? Dlaczego pani Rosati opowiada wszystkim wkoło na ten temat a nie zgłosiła tego w Prokuraturze?
Gość
2 lata temu
egoistka i karierowiczka . nic nie tłumaczy formy z jaką postawiła się w roli ofiary . dawno po fakcie i do mediów .
Gość
2 lata temu
Córka jest też Polką o czym ta pani chyba zapomniała. I ma dwóch rodziców.
gość
2 lata temu
Rosati to beznadziejna osoba, nie wiedziała z kim się wiąże?, a to jej latanie po mediach jest po prostu śmieszne i żałosne. Jeżeli była przemoc to trzeba było pójść do Sądu, a nie do prasy. Kobieto ogarnij się z zniknij
gość
2 lata temu
Polowe czasu spędza w Ameryce gdzie gra?! Esterkę chyba fantazja poniosła.
Gość
2 lata temu
Piękna z niej kobieta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECRKfBA
bECRKfBB
bECRKfBC
bECRKfBD
bECRKfBE
bECRKfBj