Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie: "Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady"

Podziel się:

Prezenterka udostępniła zdjęcie, pod którym podziękowała za otrzymane wsparcie: "Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi".

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie: "Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady"

W nocy z 17 na 18 sierpnia w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno zginął producent filmowy, Piotr Woźniak Starak. Poszukiwania ciała trwały pięć dni. Włączyli się w nie nie tylko policjanci, ale także płetwonurkowie oraz żołnierze.

W piątek po południu rodzice Piotra opublikowali wzruszający list, w którym dziękują służbom za pomoc w poszukiwaniach.

Milczenie pierwszy raz od śmierci męża przerwała Agnieszka Woźniak-Starak. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym podziękowała za otrzymane wsparcie:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję - czytamy.

W dalszej części postu dziennikarka wspomina ukochanego męża:

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi "Szlumi, ogarniesz to" i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję - pisze 41-latka.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam - skwitowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.