Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Gabi Drzewiecka: "Bardzo Ci dziękuję i wysyłam dużo miłości"

Podziel się:

Pod pierwszym wpisem od śmierci męża dziennikarka mogła liczyć na ciepłe słowo ze strony m.in.: Anny Lewandowskiej, Zosi Ślotały, Małgorzaty Rozenek, Margaret czy Agnieszki Włodarczyk.

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Gabi Drzewiecka: "Bardzo Ci dziękuję i wysyłam dużo miłości"

Agnieszka Woźniak-Starak nie wypowiadała się publicznie od śmierci ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął tragicznie kilka tygodni temu na jeziorze Kisajno. W piątek prezenterka w końcu postanowiła przerwać milczenie i pod udostępnionym na Instagramie zdjęciem magnolii dodała wzruszający wpis.

41-latka nie tylko wspomniała męża, ale i podziękowała wszystkim za otrzymane wsparcie. W dalszej części postu odniosła się do nowej edycji reaktywowanego Big Brothera. Część słów skierowała bezpośrednio do swoich kolegów z programu: Gabi Drzewieckiej, Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme.

Pod wpisem dziennikarki zdecydowała się odpowiedzieć jej programowa następczyni:

Aga, Twoje wsparcie i życzliwość czułam zawsze. Bardzo Ci za to dziękuję i wysyłam Ci dużo miłości - napisała nowa prowadząca Big Brothera.

Oprócz tego pod najnowszą fotografią Agnieszki nie zabrakło komentarzy wsparcia m.in. od Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Rozenek, Pauliny Krupińskiej czy Kingi Rusin, które pokusiły się o zostawienie emotikonek przedstawiających serduszka.

Wysyłamy więc jeszcze więcej ciepła - napisała Margaret.

Pod zdjęciem magnolii możemy przeczytać także komentarz od Anny Skury: Agnieszko kochana wszyscy jesteśmy sercem i dobrymi myślami z Tobą.

Całym sercem z Tobą - skomentowała z kolei Maja Sablewska.

Swój komentarz zostawiły również Zosia Ślotała: Always & forever oraz Agnieszka Włodarczyk: Śniłaś mi się dzisiaj. Przytulam.

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Oferty dla Ciebie