Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bartek Królik o Agnieszce Chylińskiej: "Znałem ją z tego, że odgryza głowy nietoperzom. Jak mnie zobaczyła w dresie, to się wyrzygała"

74
Podziel się:

Muzyk wspomina swoje początki z charyzmatyczną wokalistką.

Bartek Królik o Agnieszce Chylińskiej: "Znałem ją z tego, że odgryza głowy nietoperzom. Jak mnie zobaczyła w dresie, to się wyrzygała"
bECraawR

Bartek Królik od lat jest aktywny na polskiej scenie muzycznej. Zdolny kompozytor, producent i instrumentalista zaistniał dzięki współpracy z Sistars. Od kilku lat działa z Agnieszką Chylińską, z którą jeździ w trasy koncertowe.

Artysta postanowił jednak wydać solowy album, któremu towarzyszy szeroko zakrojona promocja w mediach. Królik odwiedził m.in. Dzień Dobry TVN, w którym opowiadał o tym, jak zmieniła go córka.

bECraawT

To gwiazda. Żadna Julia Wieniawa, żadna inna - tylko ona - mówił o Guci chorującej na zespół Downa.

Ostatnio Bartek odwiedził też redakcję CGM, gdzie wspominał początki z Chylińską. Okazuje się, że nie ich pierwsze spotkanie było trudne:

Jak mnie zobaczyła w kolorowym dresie, to się wyrzygała. Powiedziała, że ni cholery do mnie nie podejdzie. Że wyglądam jak kasiniok - mówił.

Ostatecznie jednak drogi muzyków zeszły się ponownie dzięki żonie Królika, która pracowała jako makijażystka Chylińskiej. Panie zaczęły rozmawiać o muzyce i okazało się, że Chylińska może i nie docenia stylizacji Królika, ale bardzo lubi jego twórczość. Doszło więc do ponownego spotkania:

bECraawZ

Ja ją znałem z tego, że obgryza głowy nietoperzom. Bałem się! - wspomina Królik (na wszelki wypadek chcielibyśmy podkreślić, że "odgryzanie głów nietoperzy" to jedynie metaforyczne nawiązanie do mrocznego stylu Agnieszki. Nikt nie posądza jej o dręczenie zwierząt - redakcja Pudelka).

Najwyraźniej prywatnie Agnieszka była mniej przerażająca niż na scenie, bo spotkanie na kawie zakończyło się współpracą w studiu. Piosenkarka czuła, że artystycznie stanęła w miejscu i potrzebuje świeżych pomysłów.

Ona była w takim miejscu kariery, gdzie mogła ciągle klepać schabowego. Zastanawialiśmy się co zrobić, żeby wbić szpilę. Zrobiliśmy numer wywrotowy, ludzie go zjechali, jej się dostało. Ale z czasem stał się największym hitem roku - mówi o przygodzie Chylińskiej z elektroniką.

bECraaxa
bECraaxu
KOMENTARZE
(74)
Gość
2 lata temu
Jakiś dziwny ten artykuł. Czytam a nie wiem o kim i o czym.
Ania
2 lata temu
„Piosenkarka czuła, że artystycznie stanęła w miejscu i świeżych pomysłów.” To zdanie nie ma sensu. Czyżby kopiuj wklej;)? Może czas pomyśleć o zatrudnieniu redaktora?
Gość
2 lata temu
Hahahaha nie miała brwi Boże co za zacofany człowiek nie wie po co się permamentny robi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
bECraaxv
gość
2 lata temu
„ Na tygodniu”, „na weekendzie”? Gdzie się tak mówi? Co to za narzecze?
Gość
2 lata temu
Depil jakis
Najnowsze komentarze (74)
gość
2 lata temu
wyrzygała, bo kwasów za dużo zżarła . kurna same ćpuny celebranci rzygać się chcę
gość
2 lata temu
za dużo narkotyków fajnie fajnie a na starość choroba psychiczna
Gość
2 lata temu
Tekst o niczym...
gość
2 lata temu
Co ja właśnie przeczytałem?
Gość
2 lata temu
„Choruje na zespół downa”??? Z tego nie da sie wyleczyc,bo to nie jest choroba tylko jak sama nazwa mówi zespół wad, dokladniej trisomia 21. Poprawcie to, bo jako matka dziecka z zespolem downa poczułam się dotknięta Waszą niewiedzą!!
gość
2 lata temu
Na początku się jej bałem...........Litości!!!!! Kto to pisze?????
gosciu
2 lata temu
ale ona okropna,fuj
Gość
2 lata temu
Bwz sensu ta jego gadanina.bez ladu i skladu buu
bECraaxn
Gość
2 lata temu
Nic nie zrozumiałam.
gość
2 lata temu
O co chodzi w tym zdaniu: "Okazuje się, że nie ich pierwsze spotkanie było trudne:"!?
Gość
2 lata temu
Może niektórzy nie traktują dziecka, jak „projektu” i lubią z nim spędzać czas?
Gośćfg
2 lata temu
Lubię tą papk3 dla mas, pan nikt i pani nikt nadają styl 40 milinowemu państwu.
gość
2 lata temu
Chylickiej odwala na maksa
halotuja
2 lata temu
Fantastyczny człowiek. Robił zawsze wszystko w cieniu, a ma wyjątkowy głos i talent, większości on się pewnie nie spodoba ale tym z wrażliwym uchem :) na pewno, zatem szczerze mu kibicuje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECraayg
bECraayh
bECraayi
bECraayj
bECraayk
bECraaxP