Niedziela 15.09.2019 08:45

Justyna Żyła uległa urokowi medycyny estetycznej: "POSTAWIŁAM NA SIEBIE. Za niedługo zaczynam zabiegi na twarz"

Justyna Żyła

Justyna Żyła uległa urokowi medycyny estetycznej: "POSTAWIŁAM NA SIEBIE. Za niedługo zaczynam zabiegi na twarz"

Justyna Żyła perfekcyjnie wykorzystała swoje "pięć minut", które otrzymała od losu po medialnym rozwodzie ze znanym skoczkiem narciarskim. Dzięki konsekwencji w publicznym praniu brudów była żona Piotra miała okazję zapozować na okładce magazynu dla panów, a kilka miesięcy później zaprezentować swoje wątpliwe umiejętności taneczne tam, gdzie trafiają wszyscy trzecioligowi celebryci, czyli w Tańcu z gwiazdami.

Zobacz: Znamy pary 9. edycji "Tańca z gwiazdami": Żyła i Barański, Maserak i Macademian Girl...

Ostatnio o Justynie zrobiło się niepokojąco cicho, a jej instagramowy profil opływał głównie w publikacjach kolejnych autorskich potraw. W piątek w końcu pokusiła się o udostępnienie własnego zdjęcia i jak się okazuje, w celu zareklamowania... kliniki medycyny estetycznej. Pod fotografią uśmiechniętej 32-latki możemy przeczytać, że postanowiła "postawić na siebie":

Kochani! Od pewnego czasu współpracuje z kliniką medycyny estetycznej. Postawiłam na siebie - zaczyna celebrytka. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jędrności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży. Która z Was zmaga się z podobnym problemem? - pyta retorycznie obserwatorki Justyna i zapewnia: Klinika działa cuda - zabiegi są bezbolesne, w miłej atmosferze. Przed każdym zabiegiem jestem informowana o zaleceniach i całym przebiegu. Lepiej nie mogłam trafić.

W dalszej części wpisu Żyła zapowiedziała, że niebawem rozpocznie serię zabiegów na twarz:

Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz, pojawią się również upiększające. Jesteście ciekawi efektów? Bo ja bardzo. Znając politykę firmy, będzie to naturalny efekt piękna. Dziękuję - czytamy.

Myślicie, że  niebawem zobaczymy odmienioną Justynę?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani! Od pewnego czasu współpracuje z kliniką medycyny estetycznej. Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży. Która z Was zmaga się z podobnym problemem? Klinika działa cuda - zabiegi są bezbolesne w miłej atmosferze. Przed każdym zabiegiem jestem informowana o zaleceniach i całym przebiegu. Lepiej nie mogłam trafić. Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz - pojawią się również upiększające. Jesteście ciekawi efektów? Bo ja bardzo. Znając politykę firmy - będzie to naturalny efekt piękna :) Dziękuje @futureclinicpl 😊 @_patrycjajagiela @joannatkacz.mua #polecam💄💆‍♀️#sesja#cosdlasiebie💪#beauty#dress#makeup #styleoftheday #polishgirl #kobietapotrzydziestce 😈👩🏼#justynazyla #uwazyla 👩‍🍳#blondynkawkuchni😈 #piatek13tego 👀#pozdrowionka❤️ #udanegoweekendu #kisses💋

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)Wrz 12, 2019 o 11:54 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (235)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 235
Odpowiedz
193 17
zgłoś
Gość 15.09.2019 08:47
No brawo tylko po co nam ta informacja🤔
Odpowiedz
27 8
zgłoś
Gość 15.09.2019 08:49
mniej znaczy czasem wiecej, wiec lepiej mniej pisac o tego typu „gwiazdach”
Odpowiedz
39 5
zgłoś
Gość 15.09.2019 08:49
Ciemność widzę...
Odpowiedz
42 2
zgłoś
gość 15.09.2019 08:49
Wszystkie wyglądają tak samo po tych zabiegach...
Odpowiedz
120 12
zgłoś
Gość 15.09.2019 08:49
Inteligencją to to nie grzeszy🤣
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 235