Sobota 14.09.2019 18:30

TYLKO NA PUDELKU: Robert Śmigielski cieszy się, że sąd nie zgodził się na zmianę nazwiska jego córki. Ale prawnik Weroniki Rosati tłumaczy, skąd ta decyzja

Weronika Rosati Robert Śmigielski

TYLKO NA PUDELKU: Robert Śmigielski cieszy się, że sąd nie zgodził się na zmianę nazwiska jego córki. Ale prawnik Weroniki Rosati tłumaczy, skąd ta decyzjaRozwód Weroniki Rosati z Robertem Śmigielskim ma wyjątkowo burzliwy przebieg. Aktorka otwarcie oskarża byłego partnera o przemoc fizyczną i psychiczną, w tym znęcanie się nad jej psem. Śmigielski nie waha się wytaczać najcięższych dział na sali sądowej i w mediach.

Zobacz: Robert Śmigielski powołał Olbrychskich na świadków! "Przedstawię w sądzie CAŁĄ PRAWDĘ"

Zobacz: Rosati i Śmigielski wdali się w awanturę w sądzie: "Robisz przedstawienie przed prasą... Tak właśnie MOJE ŻYCIE WYGLĄDAŁO"

Rosati jakiś czas temu poinformowała, że nie chce, by jej 1,5-roczna córka Elizabeth nosiła nazwisko ojca. W akcie urodzenia dziewczynki widnieje podwójne nazwisko Śmigielska-Rosati. Aktorka twierdzi jednak, że ojciec Elizabeth zmusił ją do usunięcia drugiego członu. Opisała to na Instagramie:

Uznałam, że ponieważ ojciec Elizabeth ma czworo nieślubnych dzieci i jest nadal w związku małżeńskim z inną kobietą, moje dziecko powinno nosić też moje nazwisko. Po wyjściu ze szpitala zostałam zastraszona i sterroryzowana (są świadkowie, którym na bieżąco zdawałam relacje), aby pójść zmienić jej nazwisko na wyłącznie jej ojca, inaczej zostawi nas, wyprze się i nie będzie płacił na dziecko. Usłyszałam: albo jedno nazwisko, albo drugie z tymi konsekwencjami. Byłam dzień po porodzie, w połogu, wykończona, obolała, rodzina była daleko i uległam…

W czasie rozwodu Rosati postanowiła złożyć wniosek o zmianę nazwiska dziewczynki na Rosati. Okazało się jednak, że sąd w piątek uchylił jej wniosek. Błyskawicznie skomentował to Robert Śmigielski:

Dzisiaj – w piątek trzynastego – sąd w Santa Monica przychylił się do mojego wniosku i uchylił wcześniejsze orzeczenie o zmianie imienia i nazwiska mojej córki Elizabeth. Poprzednie orzeczenie było wydane bez mojej wiedzy i bez informowania mnie przez Weronikę Rosati o rozpoczętym przez nią postępowaniu. Weronika we wniosku wskazała, że ojciec dziecka jest nieznany. Teraz czuję, jakbym odzyskał córkę, która znowu nosi moje nazwisko – Śmigielska. Jestem bardzo szczęśliwy i nie ukrywam wzruszenia. Konieczna będzie teraz wymiana paszportu córki na drodze administracyjnej, albowiem takie sprawy nie leżą w gestii sądu. Jest to pierwszy krok pokazujący światu prawdę, a nie wersję przedstawianą przez Weronikę, która jest nieprawdziwa – brzmi treść oświadczenia wysłanego redakcji WP Kobieta.

Redakcja Pudelka otrzymała oświadczenie od prawnika Weroniki Rosati. W piśmie czytamy, że wniosek Rosati został odrzucony wyłącznie z przyczyn formalnych, a nie dlatego, że sąd dopatrzył się w nim jakichkolwiek kłamstw czy manipulacji.

Prawnik Rosati zapowiedział również, że w imieniu swojej klientki ponownie złoży wniosek o zmianę nazwiska jej córki.

W najlepszym interesie córki pani Rosati jest, by jej nazwisko zostało zmienione, wierzymy, że sąd się z tym zgodzi - napisał w oświadczeniu.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (247)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 247
Odpowiedz
35 6
zgłoś
Gość 14.09.2019 18:21
A co nie można komentować?!
Odpowiedz
71 28
zgłoś
gość 14.09.2019 18:25
Ciekawe co na to jej przyszli faceci? Zastanowia sie 100 razy zanim sie z nia zwiążą.
Odpowiedz
103 24
zgłoś
Gość 14.09.2019 18:26
Są siebie warci tylko dziecka szkoda ...
Odpowiedz
147 30
zgłoś
Gość 14.09.2019 18:27
Zastraszył ja ze nie da jej alimentów... ? No to niech i do widzenia! Stać ja żeby w takiej sytuacji unieść się honorem ! Biedna nie jest
Odpowiedz
27 14
zgłoś
Gość 14.09.2019 18:27
Zastraszył ja ze nie da jej alimentów... ? No to niech i do widzenia! Stać ja żeby w takiej sytuacji unieść się honorem ! Biedna nie jest
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 247