Trwa ładowanie...
Przejdź na

Otylia Jędrzejczak URODZIŁA. Pokazała zdjęcie z dzieckiem na Instagramie (FOTO)

Podziel się

Pływaczka została mamą po raz drugi. Gratulujemy!

Otylia Jędrzejczak URODZIŁA. Pokazała zdjęcie z dzieckiem na Instagramie (FOTO)
bEgpJqAB

Dwa lata temu Otylia Jędrzejczak została mamą małej Marceliny. Macierzyństwo pochłonęło gwiazdę bez reszty, o czym wielokrotnie informowała swoich fanów na Instagramie. Mistrzyni Olimpijska śladem innych znanych mam postanowiła nawet zaprojektować własną linię dziecięcych ubranek.

W maju pływaczka oficjalnie ogłosiła, że wraz z partnerem Pawłem Przybyłą spodziewają się drugiego dziecka. I chociaż wówczas szczegóły ciąży postanowiła zachować dla siebie, dziś za pomocą social mediów zdecydowała się ogłosić światu, że właśnie powitała na świecie kolejną pociechę.

bEgpJqAD

35-latka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym przytula nowonarodzone dziecko. Nie zdradziła jednak jego płci, ani tego, jakie imię wybrała dla malucha.

Zdjęciu towarzyszy opis, w którym pływaczka dziękuje zespołowi lekarzy, który opiekował się nią w trakcie porodu:

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr Marcie i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa, ale nie wypoczęta mama - napisała Otylia.

bEgpJqAJ

Pudelek wita na świecie!

bEgpJqAK
bEgpJqBe
bEgpJqBz