Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Do Rzeczy" "straszy" Margaret, Anją Rubik i Mają Ostaszewską na okładce: "SAMOZWAŃCZE SEKSEDUKATORKI"

108
Podziel się:

"Margaret dokonała apostazji, świat showbiznesu zadrżał ze śmiechu" - drwią dziennikarze.

"Do Rzeczy" "straszy" Margaret, Anją Rubik i Mają Ostaszewską na okładce: "SAMOZWAŃCZE SEKSEDUKATORKI"
bESJiQLF

W podzielonym świecie polskiej opinii publicznej coraz trudniej o merytoryczne argumenty, a coraz więcej jest krzyku i zbędnego obrażania siebie nawzajem. Dotyczy to zwłaszcza tematów ważnych społecznie, takich jak sytuacja kobiet, prawo aborcyjne czy wpływ Kościoła katolickiego na państwo.

Ważną sprawą jest też edukacja seksualna, którą dobrowolnie zdecydowała zająć sięAnja Rubik. Fakt, iż modelka pełni rolę autorytetu w tej dziedzinie wyjątkowo drażni prawicowe media. Do Rzeczy postanowiło uderzyć nie tylko w nią, ale też w Margaret i Maję Ostaszewską. Na najnowszej okładce tygodnika celebrytki zostały wyśmiane drwiącym komentarzem redakcji

bESJiQLH

Nowy ekshibicjonizm. Jak uchronić dzieci przed samozwańczymi seksedukatorkami - czytamy w nagłówku.

Seksedukacja to wdzięczny temat dla polskich celebrytów. Seks zawsze dobrze się sprzedaje w mediach, a przy okazji można uderzyć w PiS czy "zacofany" Kościół - pisze Kamila Baranowska. Kiedy piosenkarka Margaret, autorka przeboju "Pa pa pa rap pa" (to nie jest złośliwość, naprawdę taki tytuł nosi jej największy hit!), poinformowała, że planuje apostazję z Kościoła katolickiego, świat zadrżał w posadach. Co prawda, głównie świat polskiego show-biznesu i zadrżał głównie ze śmiechu, ale przez jakiś czas o Marga-ret rzeczywiście zrobiło się głośno. A o to przecież w tym interesie chodzi. Margaret musiała długo myśleć nad miejscem, w którym dokona swojego antykościelnego coming outu tak, by było poważnie i wiarygodnie. O apostazji i jej powodach opowiedziała więc w wywiadzie dla "Playboya" - kpi autorka tekstu.

Faktycznie jest się z czego śmiać?

bESJiQLN
bESJiQLO
bESJiQMi
KOMENTARZE
(108)
Gość
2 lata temu
A jeszcze niedawno w TVP śpiewała kolędy
Gość
2 lata temu
pudel ty tak serio mówisz mówiąc że Anka Rubik jest dla was autorytetem? Really? Ona ma wykształcenie podstawowe. Ja uważacie za autorytet?
gość
2 lata temu
Nawet stalinowscy politycy i propagandziści nie mieli w ZSRR tak zmasowanej, tak nachalnej, tak bezwzględnej, tak zakłamanej propagandy, jaką stosują w Polsce i w tzw. cywilizowanych państwach bojówkarze ideologii LGBT!
bESJiQMj
Gość
2 lata temu
Jestem 30 latka Mam męża Uprawiamy seks Mamy Orgazmy Normalna rzecz Nie czuje potrzeby o tym gadać tak jak nie czuje potrzeby opowiadać ze jadłam i się najadłam Jeśli czuja się wyzwolone bo mówią o seksie to jest to na poziomie podstawówki Co do edukacji jest potrzebna ale przez specjalistów
gość
2 lata temu
Ta, bo lepiej nie edukować dzieci, tłumaczyć, że przyniósł je bocian, a później zdziwienie, że moje dziecko uprawia seks, moje dziecko będzie mieć dziecko, moje dziecko złapało chorobę weneryczną, wynoś się z domu niemoje dziecko.
Najnowsze komentarze (108)
gość
2 lata temu
Potrzebna jest uczciwa edukacja seksualna prowadzona przez osoby wykwalifikowane, na pewno nie przez księży na religii... Ale choćby nie wiem, jak szczytny był cel, od celebrytów i ich akcji przeważnie zionie pustką, tutaj szczególnie w przypadku Margaret...
Tomek
2 lata temu
Racja. Póżniej takie dzieci napastują niewinnych ciumkaczy.
gość
2 lata temu
Niech swoje dzieci edukują i tyle. A nie... wtedy nikt by o nich nie pisał.
gość
2 lata temu
Przyjdzie PO KO zrobi spoko, wszystko wam zabierze i reszte sprzeda
Gość
2 lata temu
Jakby tylko takie kobiety były na świecie świat by zd..chł miliard lat temu
gość
2 lata temu
Nie czytam tego słabego pisma, tu jednak muszę się zgodzić z diagnozą ich autorów.
🤭
2 lata temu
Ja cię nie mogę... one naprawdę są głupie
Gość
2 lata temu
Musze przeczytac teb artykul. W koncu ktos napisał prawdę o tych pseudo gwiazdkach.
bESJiQMb
Gość
2 lata temu
Przez Margaret nie oglądam de wojsa
Gość
2 lata temu
No autorytety niech szlag
Gość
2 lata temu
Brawo dziewlczyny jedna okładka wiecej
Gość
2 lata temu
Brawo dziewlczyny jedna okładka wiecej
Gość
2 lata temu
A kto to czyta
Gość
2 lata temu
A kto to czyta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESJiQMU
bESJiQMV
bESJiQMW
bESJiQMX
bESJiQMY
bESJiQMD