Poniedziałek 16.09.2019 12:30

Sylwia Juszczak chwali się kolejnym ślubnym zdjęciem: "Dziękuje wszystkim, którzy spowodowali, że czuliśmy się cudownie i wyjątkowo"

Sylwia Juszczak Mikołaj Krawczyk

Sylwia Juszczak chwali się kolejnym ślubnym zdjęciem: "Dziękuje wszystkim, którzy spowodowali, że czuliśmy się cudownie i wyjątkowo"

Gdy kilka lat temu Mikołaj Krawczyk związał się z Sylwią Juszczak, niewielu wierzyło, że uda im się zbudować coś trwałego. Aktor ma na swoim koncie związek z Anetą Zając i wyjątkowo emocjonalną relację z Agnieszką Włodarczyk. Po rozstaniu z Agą, drugą połową ciała astralnego, zaskoczył wszystkich i nieoczekiwanie postawił na stabilizację. W 2017 roku wziął ślub z Juszczak, z którą w 2019 doczekał się córeczki.

Zobacz: Sylwia Juszczak urodziła! Mikołaj "Depilator" Krawczyk tym razem lepiej sprawdzi się w roli ojca?

W zeszłą sobotę Sylwia i Mikołaj zdecydowali się wziąć ślub kościelny, który sprytnie połączyli z chrzcinami pociechy. Podekscytowany pan młody opublikował wówczas szereg nagrań z ceremonii, przy okazji konsekwentnie oznaczając każdego znanego gościa. Wśród nich znaleźli się m.in. Antek Królikowski, Olga Frycz czy Mateusz Banasiuk.

Zobacz: Dumny Mikołaj Krawczyk wymienia sławnych gości, którzy pojawili się na jego ślubie: Antek Królikowski, Olga Frycz, Mateusz Banasiuk... (FOTO)

W poniedziałek o kolejną ślubną publikację pokusiła się Sylwia. Na jej profilu Instagramie pojawiła się fotografia z Mikołajem, którą opatrzyła obszernym podpisem. Zamieszczony w sieci wpis poświęciła podziękowaniom wszystkim zaangażowanym w organizację ślubu, których nie omieszkała oznaczyć:

To był cudowny dzień. Byli z nami najważniejsi dla nas ludzie, rodzina i przyjaciele. Dziękujemy, ja i mój mąż @mikolaj_krawczyk_official - zaczyna 42-latka. Dziękujemy @mysteries_vogue. Kamilu, dałeś z siebie wszystko, żeby przygotować ten dzień jak najpiękniej, z sercem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wielkie Love! Dziękujemy @violapiekut, Violu, nie wiem jak Ci dziękować za tę piękną suknie uszytą z ogromnym sercem i zaangażowaniem. Dziękujemy @garniturypawo za to, że mój mąż tak pięknie wyglądał. Dziękuje wszystkim, którzy spowodowali, że czuliśmy się cudownie i wyjątkowo, a nasza córcia wyglądała jak księżniczka - czytamy.

Myślicie, że zaplanowali już podróż poślubną?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

To był cudowny dzień !!!❤️ Byli z nami najważniejsi dla nas ludzie, Rodzina i Przyjaciele 💝 dziękujemy🍀 ja i mój mąż @mikolaj_krawczyk_official dziękujemy @mysteries_vogue 😀Kamilu dałeś z siebie wszystko żeby przygotować ten dzień jak najpiękniej z sercem i zaangażowaniem ! profesjonalizmem ❤️ wielkie Love ! Dziękujemy @violapiekut 😀Violu nie wiem jak Ci dziękować za tę piękną suknie uszytą z ogromnym sercem i zaangażowaniem 🧡💛❤️ dziękujemy @garniturypawo za to, że mój mąż tak pięknie wyglądał 😍 dziękuje wszystkim którzy spowodowali że czuliśmy się cudownie i wyjątkowo 🌹a nasza Córcia wyglądała jak Księżniczka ❤️💛💓@beautymaniawawa @ufryzjerow @rzesownia.katarzynaborkowska @mona_borkowska Beatko ❤️ @klinikabeautyskin @beatabondaruk @luuka.luk @ewa.kuprewicz #wedding #baptism #love #familly #friends #mążiżona #husband #wife #children #❤️ #beautyful #day

Post udostępniony przez Sylwia Juszczak-Krawczyk (@sylwia_juszczak_krawczyk)Wrz 16, 2019 o 1:17 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (175)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 175
Odpowiedz
164 20
zgłoś
Gość 16.09.2019 12:36
Ciekawe jak dlugo
Odpowiedz
47 7
zgłoś
gość 16.09.2019 12:37
a jego SYNOWIE byli?
Odpowiedz
121 14
zgłoś
Gość 16.09.2019 12:38
Agnieszka CialoAstra Włodara była zaproszona na wesele?
Odpowiedz
6 22
zgłoś
gość 16.09.2019 12:38
gość: a jego SYNOWIE byli?
a po co? to jest ich ceremonia po co maja byc jego synowie z zajecowna... beda na mamy weselu
Odpowiedz
97 16
zgłoś
Gość 16.09.2019 12:38
A za chwilę rozwód. Takie typki się nie zmieniają. Nigdy.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 175