Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lord Kruszwil ODLECIAŁ. Jechał 300 kilometrów na godzinę: "Jestem nieśmiertelny. NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ ŚMIERCI"

236
Podziel się:

Szkodliwy społecznie film "RYZYKUJEMY ŻYCIE PRZY 350 KM/H W AUDI R8" obejrzało już 700 tysięcy osób. Przerażające?

Lord Kruszwil ODLECIAŁ. Jechał 300 kilometrów na godzinę: "Jestem nieśmiertelny. NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ ŚMIERCI"
bESJiAMR

Wygląda na to, że Lorda Kruszwila przestało zadowalać balansowanie na granicy żenady. Widocznie konsekwencje nagrania z proponowaniem kobietom 20 tysięcy złotych w zamian za "zapłatę w naturze" nie były dla Marka Kruszela wystarczającą nauczką, w związku z czym nastolatek nakręcił kolejne wideo, którym wywoła burzę w sieci i - co gorsza - zjedna sobie nowych fanów.

W niedzielę jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów ostatecznie przebrał miarkę, publikując na swoim kanale film, w którym prowokuje sytuację zagrażającą życiu zarówno jego, jak i innych kierowców na drodze. W najnowszym filmiku pod tytułem "RYZYKUJEMY ŻYCIE PRZY 350 KM/H W AUDI R8" widzimy, jak yotuber siedzący w fotelu pasażera zmusza zamaskowanego kierowcę, aby przyspieszył do 300 kilometrów na godzinę.

bESJiAMT

Nie po to jedziemy przez Niemcy - krzyczał Kruszwil. Nie po to będzie wydane kilkaset złotych więcej na paliwo, żeby jechał 160 kilometrów na godzinę.

Nie każ mi więcej jechać, Marek! - odparł "rozemocjonowany" Łukasz. Ten samochód się buja.

Co się buja - podniecał się Kruszel. To jest najstabilniejszy samochód. Paliwo w Niemczech jest droższe. Wszystko w Niemczech jest droższe, byle tylko jechać szybciej.

bESJiAMZ

W dalszej części wideo samozwańczy "Lord" chwali się, że sam w przeszłości jechał 320, strasząc Łukasza, że jeżeli nie wykona jego rozkazu, będzie musiał z własnej kieszeni pokryć koszt zużytego paliwa.

_Ja prowadziłem 300 na godzinę. Dokładnie 320. Dobra tępa pało, albo przyśpieszysz, albo będziesz musiał mi zwracać za benzynę. Zbieraj kasę w takim razie._

Gdy "przerażony" kierowca nie chciał spełnić prośby Kruszwila, 18-latek zaapelował do wojewódzkiego ośrodku ruchu drogowego, aby wydawali prawo jazdy jedynie tym kierowcom, którzy potrafią rozpędzić się do 300 kilometrów na godzinę.

Drogi zarządzie ruchu drogowego. Zwracam się do Was z prośbą, abyście sprawdzali, komu dajecie prawo jazdy. Żeby na drodze nie było tak zwanych kierowców-pi******k". Takich jak on. Sprawdzajcie, czy kierowca potrafi rozpędzić się do 300 kilometrów. Moim zdaniem powinniście wydawać te prawo jazdy, jeżeli ktoś Wam pokaże, że może lecieć 320. To, że on nie potrafi rozpędzić się do takiej prędkości w ogóle nie powinno mieć miejsca. Co to ma znaczyć, 200 na godzinę? To jest jakaś masakra. Zabierzcie temu frajerowi prawo jazdy.

bESJiANa

W trakcie postoju niezdrowo podekscytowany Marek już kompletnie odpłynął, krzycząc do partnera, że jest "nieśmiertelny", i że "nie może doczekać się śmierci".

Byle jaki frajer mi pojedzie 300 na godzinę - darł się. Ja jestem nieśmiertelny. Wszystkiego się boisz, panienka. Nie mogę się doczekać śmierci. Mi dwa tygodnie temu zabrali prawo jazdy, mogę jechać bez.

Gdy para znów wsiada do samochodu, aspirujący celebryta kontynuuje wieszanie psów na koledze, wyzywając go od "żałosnych frajerów" i "nic nie wartych śmieci"

Cały czas ryzykujemy życie, nie rozumiesz tego? - odpowiada kierowca.

bESJiANb

Pod koniec filmu następuje "nieoczekiwany" zwrot akcji i - mimo protestów Kruszwila - Łukasz przyspiesza do 330 kilometrów na godzinę, wywołując u Marka udawane wymioty.

Jeżeli Kruszwil i jego kompan myśleli, że nagrany przez nich filmik jest choć trochę zabawny, niestety mocno się przeliczyli. Myślicie, że youtuber znów poniesie konsekwencje za prowadzenie wyjątkowo szkodliwego społecznie kanału?

bESJiANc
bESJiANu
KOMENTARZE
(236)
gość
2 lata temu
Kiedy rodzice odetną mu internet?
gość
2 lata temu
Włoski jak u pisklaczka :D
Gość
2 lata temu
No on jest popier*****
bESJiANv
gość
2 lata temu
Moje dziecko, śmierć przyjdzie szybciej niż się tego spodziewasz, a wtedy będziesz chciał żyć.
Gość
2 lata temu
Daj się pokroic,oddaj nerkę,płuca albo serce do przeszczepu,wtedy bedziesz cool🤦‍♀️
Najnowsze komentarze (236)
Gość
2 lata temu
kto u Was pisze teksty? drugoklasista?🤦‍♀️
Gość
2 lata temu
Dlaczego jeszcze nie jest za kratkami.
gość
2 lata temu
gdzie są jego rodzice?????? oni się na to godzą ????
Gość
2 lata temu
Nie jeden tak mówił
Gość
2 lata temu
Żenada
Gość
2 lata temu
Taki szczoch.
Gość
2 lata temu
Trudno jest komu kolwiek przeczytać opis, żałosne widać ze nie macie o czym pisać. Pudełek nazwa zobowiązuję piesek na pokazy - strona dla wyświetleń
Gość
2 lata temu
Obiecuję przeczytać artykuł o tym zgredzie jak dokończy żywota na płocie czy drzewie.... Obiecuję...
bESJiANn
Gość
2 lata temu
Chlopcze marzenia,sie spełniają Bóg Cię wysłucha tylko stanie sie to kiedy nie będziesz tego chciał.
kaszanka
2 lata temu
Stop making stupid people famous
Gość
2 lata temu
Kiedy takie bezwartosciowe strony jak ta przestaną istnieć? Czytam tu takie głupoty że aż strach że dzieci to czytają
Gość
2 lata temu
Omg jaka akcja
Gość
2 lata temu
To ,,serial ", tzn że ma swoją rolę i to nie ma styczności z rzeczywistością
Gość
2 lata temu
To ,,serial ", tzn że ma swoją rolę i to nie ma styczności z rzeczywistością
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESJiAOg
bESJiAOh
bESJiAOi
bESJiAOj
bESJiAOk
bESJiANP