Wojna Górniak z Cleo trwa. Oskarżenia Edyty są poważne: "Cleo sfotografowała misie, żeby mieć alibi!"

337
Podziel się

Gdy walczą dwie diwy, wszystkie chwyty są dozwolone.

Wojna Górniak z Cleo trwa. Oskarżenia Edyty są poważne: "Cleo sfotografowała misie, żeby mieć alibi!"

Publiczny konflikt Edyty Górniak i Joanny "Cleo" Klepko jest wyjątkowo emocjonujący. Z dumą możemy ogłosić, że to właśnie Pudelek był jego akuszerem. Wszystko zaczęło się od wywiadu, którego Górniak udzieliła naszemu reporterowi. Gwiazda poskarżyła się w nim na rażącą niewdzięczność Klepko.

Cleo miała nigdy nie podziękować Edycie za załatwienie jej posady trenerki w The Voice Kids. Pierwotnie trenerką miała być sama Górniak, jednak ze względu na chorobę matki, musiała zrezygnować z udziału w show. Poleciła więc producentom młodszą koleżankę po fachu.

Cleo szybko odpowiedziała na zarzuty. W poście na Instagramieskrupulatnie wyliczyła wszystkie formy, w jakich wyraziła wdzięczność Edycie.

Przypominam Ci dwa prezenty, jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również Twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? - napisała rozżalona Cleo.

Okazało się, że owszem, dla Edyty to mało.

"Podziękowania" napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów, nie mają dla mnie wagi - napisała wyniośle pod postem Cleo.

Dlaczego Górniak nie wierzy w szczerość intencji Klepko? Chodzi o to, że gdy Cleo pierwszy raz pochwaliła się fanom na Instagramie, że dostała pracę w The Voice Kids, zapomniała wspomnieć, komu to zawdzięcza. Wytknęły jej to tabloidy oraz fani Górniak. Choć Cleo wkrótce potem skasowała wpis i starała się naprawić swój błąd, wychwalając Edytę w mediach, nie zmniejszyło to gniewu urażonej diwy.

Nie pomogły też wspomniane wcześniej prezenty, które Cleo kupiła Edycie i jej mamie. Być może były po prostu darami niegodnymi bogini estrady. Na zdjęciach, które Cleo pokazała, żeby udowodnić, że prezenty faktycznie kupiła, widzimy dwa zwykłe pluszowe misie zapakowane w torebki prezentowe. Musimy przyznać, że gdybyśmy to my musieli wybrać prezent dla samej Edyty Górniak, postaralibyśmy się bardziej.

Fakt, że Klepko sfotografowała misie przed wręczeniem i przechowywała zdjęcia ponad rok, tylko utwierdził Górniak w przekonaniu, że ulubienica Donatana to cwana manipulatorka. Edi podzieliła się podejrzeniami na swoim Instagramie:

"Prezent" przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć - napisała. Stwierdziła też, że Cleo trzymała zdjęcia w telefonie do dziś na wypadek potrzebnego alibi - "żeby ludzie nie gadali".

Być może Edyta w końcu wybaczyłaby "wymuszone podziękowania", ale czarę goryczy przelała reakcja Klepko na skandaliczne zachowanie Donatana w zeszłym roku w Opolu. Po tym, jak producent złapał Górniak za pośladek, Cleo broniła go, tłumacząc zajście "ekstrawaganckim poczuciem humoru" Donatana. To również Edi wypomniała jej w swoim wpisie:

Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę/przełożonego Donatana - pozostawię już bez komentarza- stwierdziła rozżalona piosenkarka.

Wróćmy jednak do kwestii nieszczęsnych prezentów-alibi. Co zrobiła Górniak z misiami od Cleo? Jeśli liczycie, że trzyma je do dziś w domu i wyładowuje na nich złość na niewdzięcznicę, musimy Was rozczarować.

Przekazałam prezent dzieciom w krakowskim przedszkolu - oświadczyła Edyta.

Miejmy tylko nadzieję, że Cleo w swojej perfidii nie nasączyła pluszaków trucizną...

p

KOMENTARZE
(337)
Gość
5 miesięcy temu
Dorosła kobieta a zachowanie jak u rozkapryszonej 8 latki🥴
gość
5 miesięcy temu
Górniak wygląda jak Michael Jackson
gość
5 miesięcy temu
Trzymala w komórce \djęcia bo widocznie wiedziala z kim ma do czynienia i zawsze atak jest możliwy.Poza tym Edzia masz chyba kasy po kokardę więc na co liczylaś? za grubą kopertę?
Gość
5 miesięcy temu
Trzeba iść po popcorn 😁
IdźPoRozum
5 miesięcy temu
Oddajmy cześć Górniak która jest tak wspaniała że za wszystko trzeba ją całować po stopach :) i ta kobieta się dziwi że nie może znaleźć partnera ? Każda jej wypowiedź to mlaskanie i płacz.
Najnowsze komentarze (337)
alvaro
2 miesiące temu
kim w ogóle jest gorniak i czemu zachowuje sie jakby byla conajmniej madonna?
Ola
5 miesięcy temu
Co za koperkowa afera, ludzie chorują, umierają, a tutaj problemy nie z tej ziemi...
gość
5 miesięcy temu
Może by tak zrobić coś bezinteresownie? Ja jak coś zrobię dla kogoś to dlatego że chcę a nie żeby mi dziękowali, obsypywali prezentami i wychwalali pod niebiosa, to jest bez sensu :) Misie są super, problem by był gdyby faktycznie prezent był wartościowy - zapewne teraz został by uznany za łapówkę, więc co by nie zrobić jest złe
Gość
5 miesięcy temu
Żenada pusto w głowach niby diwy. Chodzi o to żeby było głośno nie ważne czy mówią dobrze byle tylko mówiło się. W innym wypadku nikt nie będzie o nich pamiętał. Muzycznie wypalone obie.
Adaś
5 miesięcy temu
Edyta Górniak to zodiakalna skorpionica bardzo mściwa zresztą po zachowaniu to u niej wiedać
Gość
5 miesięcy temu
Chciałabym mieć takie problemy w życiu. 🤦‍♀️ Biznes is biznes, Pani Górniak o tym sama na pewno wie. Cała sytuacja jest żenująca. Nie rozumiem. Albo jesteś dobry bezinteresownie albo pomagasz mając w tym interes. Tu widocznie działało to na zasadzie ręka myje rękę, ale Pani Edycie nie pasowało w jaki sposób umyła ją Cleo. Honorem uniesiona wywołała drame ku uciesze hien z pudla. 🤷‍♀️
Gość
5 miesięcy temu
Myślę że te misie to był naprawdę słodki pomysł. Bo co kupić komuś kto wszystko ma, a nawet jak nie ma to stać go żeby sobie kupić. Edyta ma pewnie hajsu sporo, tylko ego wyżej postawione niż u przeciętnego człowieka bo to przecież diwa jest. Nie ma co się kłócić drogie Panie, życie jest za krótkie na takie bzdety.
Gość
5 miesięcy temu
Ale tak na serio? Co za infantylny niedorozwój kupuje starszym paniom w prezencie misie??? Szczyt obciachu cleo!!!
Elżbieta
5 miesięcy temu
Pani Edyto! Polecenie kogoś do pracy bo się do niej nadaje i oczekiwanie publicznych podziękowań za to? Jakie to małostkowe i żałosne!👎
Gość
5 miesięcy temu
Hahah sfotograwala misie żeby mieć alibi xD!!!! Jaka sprawa kryminalna!
Gość
5 miesięcy temu
Kiedy ta STARA TORBA GORNIAK idzie na emeryture?
Gość
5 miesięcy temu
Z dumą?
Hejter
5 miesięcy temu
Porażka Edyta 🤯😱
gość
5 miesięcy temu
ale ona jest j*******a !
...
Następna strona