Wtorek 17.09.2019 08:45

Misiek Koterski i Marcela Leszczak ROZSTALI SIĘ?! "Mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas"

Marcela Leszczak Misiek Koterski

Misiek Koterski i Marcela Leszczak ROZSTALI SIĘ?! "Mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas"Spośród licznych absolwentek programu Top Model, Marcelina Leszczak była jedną z niewielu, którym udało się zaczepić w polskim show biznesie na dłużej niż 5 minut. Znana ze swego szorstkiego sposobu bycia i ciętych uwag bohaterka trzeciego sezonu szybko zrozumiała, że jej prawdziwe powołanie nie ma nic wspólnego z paradowaniem po wybiegu i związała się z Miśkiem Koterskim, pełnoetatowym synem Marka Koterskiego, który kompletnie stracił dla niej głowę. Wielka miłość okazała się cudownym środkiem zapobiegawczym przed odejściem w celebryckie zapomnienie, bowiem zaaferowany Misiek korzystał z każdej możliwej okazji, aby zachwycać się nietuzinkową urodą swojej wybranki. 

Zobacz: Michał Koterski o pierwszym razie z Marcelą Leszczak: "Moment, który zmienił wszystko"

Jeszcze niedawno para szumnie zapowiadała, że po latach namiętnego romansu nareszcie doczekamy się hucznego wesela, na którym niewątpliwie zagościłaby cała plejada polskich gwiazd. Najnowsze doniesienia każą jednak wątpić w przyszłość bajkowych zaślubin. Jak donosi portal Gwiazdy.wp.pl, już od ponad miesiąca para nie zamieszczała na swoich instagramowych kontach wspólnych zdjęć. Nie byłoby w tym najpewniej nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że jeszcze przed kilkoma tygodniami Misiek i Marcela uchodzili za najbardziej wylewnych zakochanych rodzimego show biznesu. Co więcej, wierni fani zauważyli, że rodzice małego Fryderyka przestali wzajemnie obserwować swoje profile, co powszechnie jest uważane za swego rodzaju "pocałunek śmierci"

Przypomnijmy: Koterski planuje ślub: "Myślę, że w przyszłym roku"

Ponadto, Marcela od dłuższego czasu zamieszczała na platformie społecznościowej wpisy o przeraźliwie smutnym wydźwięku, co w połączeniu z resztą dowodów dało obraz prawdziwie nieszczęśliwej relacji. "Głowa do góry i bądź silna. Skup się na swoich celach kochanie, mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas" - mogliśmy przeczytać na jej profilu.

Próbowaliśmy skontaktować się z Miśkiem z prośbą o komentarz. Słynny syn znanego reżysera zdecydował się jednak rzucić słuchawką, pozostawiając tym samym swoje instagramowe wybryki naszej interpretacji. Myślicie, że związek Koterskiego i Leszczak ma jeszcze przyszłość? 

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (258)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 258
Odpowiedz
16 14
zgłoś
Gość 17.09.2019 08:56
Aha
Odpowiedz
32 41
zgłoś
Gośćiowa 17.09.2019 08:57
Hahaha 😂 a taka wielka miłość na pokaz była.
Odpowiedz
104 42
zgłoś
Gość 17.09.2019 08:57
Ma co chciała czyli alimenty.
Odpowiedz
14 15
zgłoś
gość 17.09.2019 08:58
Gość: Ten portal manipuluje komentarzami. Odchodzę, ktos ze mna?
Mietek NapIetek
Odpowiedz
7 10
zgłoś
Gość 17.09.2019 08:58
Swędzi. Swęędzi. Jak piosenka Angie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 258