Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uprażony słońcem Brad Pitt szczerze o problemach z wiarą: "Zawsze kwestionowałem chrześcijaństwo. Byłem agnostykiem, później ateistą"

186
Podziel się

W obszernym wywiadzie dla magazynu "GQ" gwiazdor opowiedział też o starzeniu się oraz przykrościach, jakich przysporzyła mu sława. Współczujecie multimilionerowi?

Uprażony słońcem Brad Pitt szczerze o problemach z wiarą: "Zawsze kwestionowałem chrześcijaństwo. Byłem agnostykiem, później ateistą"
bCZYCdcl

Rozwód najsłynniejszej pary Hollywood, Brada Pitta i Angeliny Jolie, nadal rozgrzewa do czerwoności plotkarskie kolumny, które wciąż spekulują na temat zakulisowych przepychanek między małżonkami, walczącymi zażarcie o prawo do opieki nad dziećmi. Gwiazdy jednak komentują swój konflikt niezwykle rzadko, zostawiając swoich fanów w niepewności. Z tym większym entuzjazmem został przyjęty najnowszy wywiad Brada dla magazynu "GQ". Przy okazji ostatniej rozmowy z pismem aktor wyjawił światu, żezmaga się z alkoholizmem. Nic więc dziwnego, że i tym razem spodziewaliśmy się szokujących wieści.

Niestety, wszyscy, którzy liczyli na smaczki dotyczące rozwodu z Angeliną i problemu alkoholowego aktora będą musieli obejść się smakiem. Wywiad w przytłaczającej części rozwodzi się nad najnowszym filmem z udziałem aktora zatytułowanym "Ad Astra", zgrabnie wymijając wszelkie niewygodne tematy. Specjalnie dla was udało nam się jednak wydobyć z promocyjnej paplaniny kilka soczystych kąsków.

bCZYCdcn

Zauroczony Pittem rozmówca zauważył na ten przykład, że życiowe doświadczenie Pitta jest tak bardzo oderwane od codzienności "przeciętnego człowieka", że gwiazdor nauczył się sprowadzać konwersację do absolutnych podstaw typu: "jak się masz", albo "kim jesteś"? Doprawdy, niebywałe.

Okazuje się, że 55-letni aktor sporo czasu spędza także nad filozofowaniem na temat upływających lat.

Może tu chodzi o to, że się k**wa starzeję. Stajesz się bardziej świadomy czasu i masz więcej doświadczenia. A twoje zwycięstwa i porażki nie liczą się tak bardzo. To, z kim spędzasz swój czas, jak go spędzasz - to jest teraz dla mnie ważne - czytamy.

bCZYCdct

Widmo emerytury to jednak niejedyne zmartwienie aktora, który najwyraźniej bardzo nie lubi być nazywany... aktorem.

Zawsze mi to przeszkadza kiedy mówią: "Cóż, on jest aktorem", albo: "Ona jest aktorką". Mają na myśli, że coś udajesz, a aktorstwo to totalne przeciwieństwo udawania. Chcę, żeby to zostało udokumentowane, bo mnie to cholernie irytuje.

Do długiej listy rzeczy, które go "cholernie irytują", Brad dodał także umieszczanie jego wizerunku na plakatach filmowych.

bCZYCdcu

Unikam pokazywania twarzy na plakatach. Kocham plakaty filmowe. Mogą być o wiele bardziej ciekawe bez sprzedawania twarzy. Jeżeli spojrzysz w przeszłość, to mieliśmy naprawdę fajne plakaty - rozwodzi się gwiazdor.

Naturalnie, powszechna rozpoznawalność i uwaga paparazzi także nie leży Bradowi-marudowi.

To bardzo ciężkie. Wszędzie są paparazzi. Nie mam wolności. Nie mam żadnej frajdy. (...) Jesteś jak samotna gazela na sawannie. A tygrysy, no wiesz, są tam. Są w trawie. Zgubiłeś swoje stado. Nie jesteś już połączony ze stadem. I to jest właśnie to. Straciłeś prywatność. Polują na ciebie.

Na szczęście pośród tylu bolączek życia, Pittowi udało się odnaleźć ukojenie w sferze duchowej, nad którą, jak przyznaje, pracował od samego dzieciństwa.

bCZYCdcv

O człowieku. Przeszedłem przez wszystko. Dorastałem w chrześcijaństwie. Zawsze je kwestionowałem, ale czasami działało. A potem byłem sam, czułem, że to porzuciłem i nazwałem się agnostykiem. Spróbowałem kilka spirytualistycznych rzeczy, ale nie czułem się z nimi dobrze. Potem chwilę nazywałem się ateistą, czułem się jak buntownik. Ale nie byłem nim. A potem wróciłem i zacząłem wierzyć w , nie chcę użyć tego słowa, duchowość. Wierzę tylko w to, że jesteśmy wszyscy połączeni - zdradził aktor.

Jak sądzicie, ile wody w rzece jeszcze upłynie, zanim zobaczymy u boku Brada nową sympatię?

bCZYCdcw
bCZYCdcO
KOMENTARZE
(186)
Gość
rok temu
Brad jest jak wino... Im starszy, tym lepszy.
gość
rok temu
Bo inteligentni ludzie nie wierzą w największe kłamstwo świata.
Gość
rok temu
LEPIEJ WIERZYĆ W MOC ALKOHOLU .NP
bCZYCdcP
Gość
rok temu
Pierwszy raz w życiu czytam z Nim wywiad i niestety muszę przyznać że nie jest specjalnie inteligentną osobą... 55 lat na karku a wypowiedzi na poziomie 15 latka...
pati
rok temu
Brad ogarnij łeb! Bo jak tak dalej będziesz się wypowiadał to stwierdzę ze powinieneś lepiej tylko jeść w towarzystwie bo robisz to sexi ale broń boze nie otwieraj ust w innym celu. Czasami lepiej dobrze powyglądać niż na sile próbować udowodnić ze ma się cos do powiedzenia. Tak wiec milcz chłopie i wyglądaj.
Najnowsze komentarze (186)
gość
rok temu
jest najpiękniejszym mężczyzną jakiego widziałam...bez podtekstów po prostu jest ucieleśnieniem męskiego ideału (przynajmniej dla kobiet). Na te zdjęcia patrzy sie z zachwytem
Najlepiej uda...
rok temu
Aktor szczery A to dzisiaj staje sie problemem Niestety. Musimy mowic czego oczekuja. Taki nastaly czasy.
Gość
rok temu
Uwielbiam to od filmu Steven ale u Tarantino niestety lepiej zagrał Leo i cały film niestety słaby
gość
rok temu
wyglada jak stachu albo zbychu
gość
rok temu
ja kwestionuje wszystkie religie . zyjemy w czasach ze to nie religia ustala normy zyciowe ale wiedza o swiecie a nie wierzenia . czasy religii minely .
Gość
rok temu
Dobrze wygląda....
Gość
rok temu
Facet marzenie
gość
rok temu
Jak jakaś aktorka po 40stce i w wzyż ma taką sesje, na której wypadła wyjątkowo korzystnie, to wszyscy komentujący widzą w tym zasługę Photoshopa. W przypadku Brada, oczywiście sama natura, uroda i wdzięk,. Grafik nie miał nic do roboty.
bCZYCdcH
gość
rok temu
Ło jenyyyyyyyy......:)
Gość
rok temu
Booooooski
gość
rok temu
Piękny!!!!!!!!!
:O :B
rok temu
i to jest ciacho a nie jakies lamusy nafaszerowane sterydami :p
Gość
rok temu
Ten uśmiech 😍
Gość
rok temu
Oj Brad ... kochałabym Cię
...
Następna strona
bCZYCddj