Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak ma żal do Cleo za sytuację z Donatanem? "ODWRÓCIŁA SIĘ DO NIEJ PLECAMI"

108
Podziel się

Osoba z otoczenia gwiazdy zdradziła nam, że w konflikcie wokalistek nie chodzi tylko o "The Voice Kids".

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak ma żal do Cleo za sytuację z Donatanem? "ODWRÓCIŁA SIĘ DO NIEJ PLECAMI"
bCNVrVCd

Wieści o konflikcie na linii Edyta Górniak - Cleo wstrząsnęły polskim show biznesem w poniedziałkowe popołudnie. Słynna "Słowianka Donatana" była zdegustowana wywiadem, w którym Edyta wyznała, że nadal oczekuje podziękowań od Cleo, której ponoć załatwiła posadę jurora w The Voice Kids. Ponadto diwa poczuła się zraniona faktem, że jej młodsza koleżanka z branży jako jedyna stanęła po stronie Donatana, którydostał swego czasu po twarzy za obmacywanie pośladków gwiazdy.

Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wyglądało - pisała przed rokiem Cleo.

bCNVrVCf

Wokalistki stanęły ostatecznie w szranki w sekcji komentarzy, gdzie do dyskusji wciągnięto nie tylko fanów, ale i kwestie wyznaniowe, na co Edyta zareagowała niezwykle nerwowo.

Nie mieszaj w tę historię Pana Boga. Bardzo Cię o to proszę - apelowała piosenkarka na Instagramie.

Edyta sama zapoczątkowała na nowo dyskusję wokół rzekomej niewdzięczności Cleo, więc mogłoby się wydawać, że zależy jej na otwartym konflikcie. Jednak nic bardziej mylnego. Jak zdradziła osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Pudelkiem, piosenkarka niezwykle przeżywa tę kłótnię.

bCNVrVCl

Edycie jest po prostu przykro. Ona zawsze w wywiadach rozpływała się nad Cleo, że jest super dziewczyną, bardzo wrażliwą, że napisała tekst do "Andromedy". Ale jak przyszło co do czego, to Cleo odwróciła się do niej plecami, nie wsparła w konflikcie z Donatanem. Edyta dodatkowo ma do niej żal, że chciała zmylić opinię publiczną sugerując, iż to bezpośrednio jej zaproponowano prowadzenie "The Voice Kids". A prawda jest taka, że to Edyta osobiście zadzwoniła do producentów show, żeby zatrudnili Cleo, bo ona na pewno się sprawdzi - zdradził informator Pudelka.

W międzyczasie Edyta postanowiła uciec od internetowych zaczepek na łono natury, czym rzecz jasna podzieliła sie ze swymi fanami w mediach społecznościowych.

bCNVrVCm

Sądzicie, że wokalistkom uda się jeszcze naprawić relację?

bCNVrVCn
bCNVrVCG
KOMENTARZE
(108)
Gość
11 miesięcy temu
Przecież każdy kto obserwuje co wyczynia Pani Edyta może łatwo się domyśleć, ze współpraca z Donatanem się nie udała, bo liczyła na ochy, achy i westchnienia do niej, a ten klepnął tylko po tyłku i poszedł do Cleo.
Gość
11 miesięcy temu
Cleo jest fałszywa! Może wreszcie ktoś się weźmie za tego seksistowskiego pana. Cleo to się go boi, że kasy nie będzie.
Gość
11 miesięcy temu
Powinna to wtedy na policję zgłosić jak on się zachował ten bezczelny typek.
bCNVrVCH
Gość
11 miesięcy temu
Może i jest diwa,nawet jej nie lubię ale w tej całej aferze to faktycznie niekorzyść Cleo, w pierwszym poście ani słowem nie powiedziała że pracę załatwiła jej Górniak tylko napisała "dostałam propozycję i ją przyjęłam" potem wystarszona edytowała wpis już z podziękowaniem,no nieładnie.. A jeśli chodzi o aferę z donatanem też go wybielila,odwracając kota ogonem,ja się nie dziwię że Górniak się wkurzyła
Gość
11 miesięcy temu
Przecież to są ustawki, w6dala singiel i robi szum w oko l siebie , żeby było głośno o niej i się mówiło. A wy się wracacie . Konflikt jest na potrzeby PR
Najnowsze komentarze (108)
Gość
10 miesięcy temu
Edzia to żałosna irytująca 50 latka...
Gość
11 miesięcy temu
Co to ta Cleo?
gość
11 miesięcy temu
następna od wywalania obrzydliwego jęzora
Gość
11 miesięcy temu
A z kim Górniak nie miała konfliktu??
gość
11 miesięcy temu
Walnął bym ta Cleo
Rita
11 miesięcy temu
Do kogo Edyta nie ma pretensji ktoś wskaże ?
Eve
11 miesięcy temu
Cle zawdzięcza całą swoją karierę Donowi więc nie wiem na co liczyła przewrażliwiona diva ze zmarnowanym talentem? Czy Górniakowa dziękowała jej za tekst do andromedy?
Gość
11 miesięcy temu
Szczerze...czy oprócz piosenki o Ewce umiecie zanucić jakaś inną pieśń tej Gwiazdy???Przerost formy nad treścią!!!
bCNVrVCz
gość
11 miesięcy temu
Wylaczcie internet jednej i drugiej
gość
11 miesięcy temu
Górniakowa ma zryty beret, tyle w temacie. Popytajcie o nią w Ziębicach i jej coraz to młodszych partnerów. Ona jest emocjonalnie niezrównoważona.
gość
11 miesięcy temu
Facetów, których Górniak może atakować, zabrakło, to się przerzuciła na Cleo...
Gość
11 miesięcy temu
Edzia to furiatka .
Gość
11 miesięcy temu
No I ok
Gość
11 miesięcy temu
A moze w tym wszystkim chodzi o to, że Cleo ma fajne piosenki, a czas Edzi już minął i nie na pomysłu na siebie
...
Następna strona
bCNVrVDb