Środa 18.09.2019 13:30

Tomasz Kammel i wieczorne czułości z "nową Niezgodą" przy parkomacie: maślane spojrzenia, lampka białego wina, gładzenie po twarzy... (ZDJĘCIA)

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel coraz bardziej zaczyna się ostatnio kojarzyć z publicznym krytykowaniem polskiej gastronomii, co jeszcze do niedawna było wyłączną domeną Magdy Gessler. Wszystko zaczęło się od gdańskiej restauracji, której nietypowa promocja dla lokalnych klientów oburzyła dziennikarza, ponieważ była jego zdaniem niezgodna z zasadami funkcjonowania wolnego państwa. Sporo szumu narobił też incydent z rogalikiem - Tomasz obwieścił, że pracownicy, którzy odmówili mu podgrzania rogalika, są "więźniami schematu", z czego z resztą musiał się później tłumaczyć.

Zobacz: SUKCES PUDELKA: Tomasz Kammel przyznał się do GWIAZDORZENIA. Tłumaczy się z pouczania sprzedawczyni rogali...

Obsługa pewnego warszawskiego lokalu musiała wstrzymać oddech, gdy prezenter wkroczył do ich przybytku w ostatnią niedzielę w towarzystwie swojej nowej partnerki, zwanej pieszczotliwie "nową Niezgodą" (panie noszą to samo imię). Kolacja na szczęście odbyła się bez zbędnych awantur. Kammel wpatrywał sie czule w "okna duszy" swojej towarzyszki, a zakochani pozwolili sobie nawet na odrobinę czułości przy parkomacie.

Przypomnijmy: Tomasz Kammel zabrał "nową Niezgodę" i jej córkę na sushi (ZDJĘCIA)

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Tomka i jego partnerki. Są dla siebie stworzeni?

« Poprzednie 1/9

Tomasz Kammel i wieczorne czułości przy parkomacie

2Tomasz Kammel i wieczorne czułości przy parkomacie