Środa 18.09.2019 16:00

Najbardziej charakterystyczna uczestniczka "Love Island" marzy o karierze celebrytki. Poznajcie Adę Śledź (ZDJĘCIA)

Ada Śledź Love Island

Nie jest tajemnicą, że wielu pretendentów do miana celebrytów uważa udział w reality show za drzwi do kariery w branży rozrywkowej. Żądnym uwagi atencjuszom, którzy nie mogą pochwalić się żadnym szczególnym talentem, pozostają "jedynie" występy w programach randkowych. Idealną okazją dla tego typu osobników okazało się polsatowskie Love Island. Wyspa Miłości, gdzie kilkunastu uczestników ma okazję zaprezentować swoje umięśnione ciała i przy okazji dołączyć do wyścigu o "sławę" i 100 tysięcy złotych.

TYLKO NA PUDELKU: Znamy wszystkich uczestników polskiej edycji "Love Island. Wyspa miłości"

Nie da się ukryć, że największą gwiazdą pierwszej edycji show okazała się bezapelacyjnie najmłodsza z "wyspiarek" - Ada Śledź. Twarz Adrianny może wydać się niektórym z Was znajoma: 20-latka brała już udział w takich produkcjach, jak Apetyt na miłość czy Top Model (nie przeszła etapu castingów), a oprócz tego ma na koncie tytuły Miss Dolnego Śląska Nastolatek 2016 oraz Vice Mis Polski Nastolatek 2017. Aspirująca modelka szczyci się faktem, że jeszcze nigdy nie była w związku, oraz tym, że nie korzysta z aplikacji randkowych. Jak sama przyznała, jej  mocną stroną jest pewność siebie - a "niezdecydowanie zdarza się jej tylko podczas zakupów".

Zobaczcie zdjęcia Ady Śledź, największej gwiazdy programu Love Island. Wyspa miłości. Myślicie, że spełni w końcu marzenie o zostaniu celebrytką?

« Poprzednie 1/14

Najbardziej charakterystyczna uczestniczka "Love Island" marzy o karierze celebrytki

2Najbardziej charakterystyczna uczestniczka "Love Island" marzy o karierze celebrytki