Czwartek 19.09.2019 08:50

AWANTURA W STUDIU TVP! ROZSIERDZONA Magdalena Ogórek do Katarzyny Lubnauer: "To ja prowadzę ten program, i to ja zadaję pytania!"

Magdalena Ogórek Katarzyna Lubnauer

AWANTURA W STUDIU TVP! ROZSIERDZONA Magdalena Ogórek do Katarzyny Lubnauer: "To ja prowadzę ten program, i to ja zadaję pytania!"Magdalena Ogórek to chyba jedna z największych beneficjentek tzw. dobrej zmiany. Była kandydatka SLD na prezydenta ma obecnie tyle programów w publicznej telewizji, że właściwie trudno jej nie zobaczyć przełączając na TVP Info.

Tak wspominał ją były mentor…

Przypomnijmy: Miller wspomina współpracę z Ogórek: "Trzepotanie rzęsami, poprawianie włosów, a wszystko JAKBY WYREŻYSEROWANE..."

"Wschodząca gwiazda" prawicowego dziennikarstwa starła się niedawno z Katarzyną Lubnauer. Poszło o tweet Marka Migalskiego, w którym stwierdził, że trzeba "chodzić do Telewizji Polskiej i pluć dziennikarzom w twarz".

Ulubienica "dobrej zmiany" spytała Lubnauer, czy członkowie Koalicji Obywatelskiej będą się zachowywać tak jak "spin doktor Marek Migalski zarządził". Lubnauer zaprzeczyła jakoby Migalski miał pełnić taką funkcję. To wyraźnie poirytowało Ogórek.

Pani przewodnicząca rozumie, że to ja prowadzę ten program, i to ja zadaję pytania, a nie pani, tak? - spytała podenerwowana.

Oczywiście. Ale wie pani, na tym polega program, w którym się zadaje pytania, że pozwala się gościowi również na nie odpowiedzieć. A pani na to nie pozwala - odparła Lubnauer.

Urządziłam pani taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24. Nie podoba się pani? - prowokowała Ogórek.

Wie pani, jaka jest różnica? Pani pracuje w instytucji, w której pani płacą z publicznych pieniędzy. 1,5 mld zł jest wydatkowanych na tę telewizję z budżetu państwa. Również mojego, bo płacę abonament - punktowała przewodnicząca Nowoczesnej.

W pewnym momencie, Lubnauer wytknęła prowadzącej zmianę poglądów.

Była pani tzw. jak to się ładnie mówi lwicą lewicy i kandydatką na prezydenta. A teraz jest pani pierwszą zwolenniczką PiS-u - wskazała szefowa Nowoczesnej.

Mówi pani o poglądach. Ja jestem dziennikarzem niezależnym, bardzo pani dziękuje - odparła zirytowana Ogórek.

Dziwna dziennikarka niezależna, która była jeszcze nie tak dawno kandydatem na prezydenta - zakończyła Lubnauer.

Faktycznie zachowywała się jak dziennikarka niezależna?

 

 

Pudelek EXCLUSIVE

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (259)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 259
Odpowiedz
470 68
zgłoś
gość 19.09.2019 09:08
Ogórek chyba zapomniała że nie tak dawno sama pracowała w TVN24
Odpowiedz
27 149
zgłoś
Gość 19.09.2019 09:20
Kiedy ogórek kandydowała na prezydenta nie sprawiała wrażenia kompetentnej ale już po wyborach w programach wypowiada się niezwykle mądrze, nie jest konformista, szanuje ja to inteligentna babka. Pomimo blond włosów, bo jednak stereotyp blondynki zawsze utrudnia ocenę inteligencji babki
Odpowiedz
543 115
zgłoś
gość 19.09.2019 10:04
Lubnauer super! Wypunktowała "lwicę"...lwiątko raczej.. hahahahah
Odpowiedz
217 39
zgłoś
Gość 19.09.2019 10:34
Jaka telewizja taka dziennikarka 🤣
Odpowiedz
73 20
zgłoś
Gość 19.09.2019 10:35
Jaka telewizja taka dziennikarka 🤣
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 259