Katarzyna Nosowska wyśmiewa konflikt Górniak i Cleo: "Widzicie tego ptaka? Dałam jej bułkę, NIE OTRZYMAŁAM ŻADNYCH PODZIĘKOWAŃ" - Pudelek

Katarzyna Nosowska wyśmiewa konflikt Górniak i Cleo: "Widzicie tego ptaka? Dałam jej bułkę, NIE OTRZYMAŁAM ŻADNYCH PODZIĘKOWAŃ"

114 reakcji
4
5
96
Podziel się

Piosenkarka z klasą odniosła się do kłótni jej koleżanek z branży. Cleo zdecydowała się nawet na komentarz.

Konflikt Edyty Górniak i Cleo skutecznie wstrząsnął w tym tygodniu polskim show biznesem. W niedawnym wywiadzie dla Wirtualnej Polski Edyta Górniak wyznała, że ma żal do młodszej koleżanki o brak wdzięczności za załatwienie jej posady jurora w programie The Voice Kids. Joanna Klepko była wyraźnie zdegustowana tym faktem i zdecydowała się nawet na niezwykle emocjonalną odpowiedź w mediach społecznościowych. Wraz z każdą odpowiedzią konflikt cały czas się zaogniał.

Okazuje się, że wpływ na ich napięte relacje mogło mieć stanowisko Klepko w konflikcie Górniak z Donatanem. Przypomnijmy, że producent i przyjaciel Cleo został przez diwę spoliczkowany po tym, jak złapał ją za pośladek na ściance. Późniejsza wypowiedź Cleo położyła się cieniem na jej relacjach z gwiazdą, która dziś nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Co ciekawe, ich spór postanowiła teraz skomentować Katarzyna Nosowska. W przeciwieństwie do koleżanek z branży postanowiła jednak posłużyć się ironią i w charakterystyczny dla siebie sposób odniosła się do ich kłótni. Nagrała w tym celu filmik, który opublikowała na Instagramie. Jego głównym bohaterem jest... "niewdzięczny ptak".

Spójrzcie na to. Widzicie ją? Czy widzicie tego ptaka? Wczoraj dałam jej bułkę, poleciłam ją do jedzenia. Nie otrzymałam żadnych podziękowań. Nie jestem przyzwyczajona do takiej niewdzięczności. Podłość ptasia nie zna granic. Nigdy nie przypuszczałam, że tyle dobrego serca z mojej strony spotka się z czymś podobnym. Przyjrzyjcie się jej proszę. D**ą do mnie odwrócona stoi - słyszymy na nagraniu Katarzyny Nosowskiej na Instagramie.

Obserwujący piosenkarki szybko zareagowali pozytywnymi komentarzami na jej gest. Co więcej, nagranie widziała i skomentowała również sama Klepko, która nawet pozostawiła po sobie ślad pod postem.

_**W punkt! Kasia, kocham Cię za Twój dystans, luz i poczucie humoru. Wszystkiego dobrego!**_ - napisała Cleo na Instagramie.

96
4
5
6
0
1
2
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(96)
gość
miesiąc temu
Jak ja coś komuś daję, kogoś polecam, wcale nie oczekuję wdzięczności wielkiej! Tego się trzeba nauczyć i mieć klasę, sorry!
gość
miesiąc temu
Nie daje się bułek ptakom.
Gość
miesiąc temu
Ale po co się w to angażować. Myślałem, że kaśka jest mądrzejsza. A tak to otworzyła Pandorę edzi
Najnowsze komentarze (96)
Gość
4 tyg. temu
Bo Kaśka Nosowska jest najlepsze !
Gość
4 tyg. temu
Dobre! !!!!!i trafione...
Gość
4 tyg. temu
Ojojoj, nasluchala sie buddyjskich mnichow, naczytala buddyjskich przypowiesci i popisuje sie, ze jej te filozofie. Madry w ogole by nie skomentowal. Glupi wykorzystuje, by sie promowac.
gość
4 tyg. temu
Klepko? lol
Gośćmp
4 tyg. temu
hihi dobre
Gość
4 tyg. temu
Haha, dobre :-D
Gość
4 tyg. temu
gorniaczko!!!!! wypad. z polski!!!!!!!!! . albo cie na taczkach wywieziemy.
Gość
4 tyg. temu
Czyli Edzia chciała sprzedać ten fotel za dozgonną wdzięczność? :)))
Gość
4 tyg. temu
Nosowska na leczenie
Gość
4 tyg. temu
Ooooo Górniak obrazi się na Kaśkę 😂
Gość
4 tyg. temu
Pani Kasia jest super, cudowny głos i udaje damy
Gość
4 tyg. temu
Pani Kasia jest super, cudowny głos i udaje damy
Gość
4 tyg. temu
Czy tylko ja uważam, że te wszystkie filmiki Nosowskiej są żenujące?
Gość
4 tyg. temu
Pogonić gurniak i spokuj bedzie...
...
Następna strona