Czwartek 19.09.2019 17:15

Kendall Jenner przefarbowała się na blond, bo pozazdrościła siostrom. "Blondynki mają WIĘCEJ ZABAWY"

Kendall Jenner

Kendall Jenner przefarbowała się na blond, bo pozazdrościła siostrom. "Blondynki mają WIĘCEJ ZABAWY"

Na samym początku kariery Kendall Jenner uchodziła za tę najbardziej nieśmiałą spośród całej piątki Kardashianek. "Kenny" łatwo było zawstydzić, co siostry często wykorzystywały, bez przerwy strojąc sobie z niej żarty na oczach kamer (i przy okazji przed milionami widzów ich rodzinnego show). Przez 17 sezonów rodzinnego show Kendall przeszła niemałą przemianę: z najcichszej i najskromniejszej z sióstr Jennerka przeistoczyła się w najlepiej opłacaną modelkę roku i ikonę świata mody. Wielka sława zmieniła Kendall nie do poznania, o czym świadczyć może skłonność celebrytki do odsłaniania ciała i epatowania nagością przy każdej możliwej okazji.

Kendall Jenner eksponuje sutki w prześwitującej sukni w konie

Ostatnio modelka postanowił pójść o krok dalej i po raz pierwszy w życiu przefarbowała swoje kruczoczarne włosy na jasny blond. Choć metamorfoza nieszczególnie przypadła do gustu jej fanom, bliska osoba z kręgu modelki doniosła portalowi Hollywood Life, że 23-latka jest zachwycona swoim nowym wizerunkiem.

BLONDWŁOSA Kendall Jenner celebruje zmianę koloru włosów w towarzystwie byłego chłopaka starszej siostry (FOTO)

Kiedy podjęła decyzję o zmianie koloru włosów na Londown Fashion Week, Kendall bardzo denerwowała się efektem końcowym i tym, co pomyślą sobie ludzie, jednak ostatecznie była zachwycona swoją metamorfozą. Kenny nie zamierza zostać blondynką na stałe, ale teraz mniej boi się eksperymentować ze swoim wyglądem i jest bardzo zadowolona z pozytywnych opinii, które otrzymała.

Okazuje się, że buforem do zmiany były siostry gwiazdy, które na przestrzeni lat notorycznie eksperymentowały z włosami.

Jej siostry wielokrotnie zmieniały kolor włosów, a ona uwielbiała rezultaty ich metamorfoz, więc sama chciała spróbować. Nadal przyzwyczaja się do nowych włosów, ale czuje, że podjęła właściwą decyzję. Jest modelką i bez przerwy zmienia stylizacje, więc warto było spróbować.

Źródło Hollywood Life podaje, że celebrytka chciała przefarbować włosy, bo... "blondynki mają więcej zabawy".

Skończyło się lato, a z nadejściem jesieni Kendall postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Ona uwielbia się zmieniać. Kenny żartuje z przyjaciółmi i rodziną, że jeśli blondynki mają więcej zabawy, to dlaczego ona sama nie może jej zaznać?

W ostatnim artykule o polskiej aktorce Michalinie Olszańskiej pojawiło się wiele komentarzy, jakoby świeżo upieczoną mamę i siostrę Kim Kardashian łączyło "niebywałe podobieństwo". Może Kendall postanowiła zostać blondynką, żeby uniknąć kłopotliwych porównań?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (111)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 111
Odpowiedz
178 9
zgłoś
gość 19.09.2019 17:18
nie psauje mi to jakos
Odpowiedz
115 10
zgłoś
gość 19.09.2019 17:18
nie za ladny odcien
Odpowiedz
12 10
zgłoś
Gość 19.09.2019 17:18
Przecież to peruka
Odpowiedz
12 5
zgłoś
Gość 19.09.2019 17:19
No i fajnie stać ja to niech się farbuje nawet co tydzień
Odpowiedz
15 2
zgłoś
gość 19.09.2019 17:19
wiem że to portal plotkarski ale to jest bardzo nudne.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 111