Niedziela 22.09.2019 10:00

Jonathan van Ness z "Porad Różowej Brygady" wyznał, że jest nosicielem wirusa HIV!

Jonathan van Ness Queer Eye

Jonathan van Ness z "Porad Różowej Brygady" wyznał, że jest nosicielem wirusa HIV!

W 2018 roku Netflix postanowiła reaktywować popularny w USA program Porady Różowej Brygady. Show, w którym piątka gejów przeprowadza metamorfozy zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn, z miejsca stał jednym z hitów wśród oryginalnych produkcji platformy. 

W programie poznajemy pięciu homoseksualnych ekspertów, każdy z nich ma za zadanie odmienić życie uczestnika w innej dziedzinie. I tak, Porady Różowej Brygady skupiają się na: pielęgnacji, ubiorze, wystroju wnętrz, umiejętnościach kulinarnych oraz kulturze i lifestyle'u. 

Zobacz: CIACHO TYGODNIA: Antoni Porowski, nowa gwiazda Netflixa! (ZDJĘCIA)

I chociaż niemalże każdy z prowadzących metamorfozy szybko zdobył olbrzymią popularność, jednym z niekwestionowanych ulubieńców fanów stał się Jonathan van Ness. Charyzmatyczny fryzjer i ekspert od pielęgnacji zjednał sobie sympatię widzów nie tylko swoim oryginalnym sposobem bycia, ale również odważnymi stylizacjami.

Zobacz: Szokujące wyznanie Tana France z "Porad różowej brygady": "Modliłem się, żeby być biały. Kradłem krem wybielający mojej kuzynki"

32-latek pracuje obecnie nad swoją biografią zatytułowaną Over the Top. W książce van Ness postanowił zwierzyć się z najbardziej osobistych i zarazem bolesnych szczegółów swojego życia. Przyznał na przykład, że w młodości doświadczył molestowania i prześladowania ze względu na swoją orientację, borykał się również  z uzależnieniem od metaamfetaminy. 

Jonathan zdobył się również na wyznanie, że jest zarażony wirusem HIV. W rozmowie z magazynem Times wytłumaczył, dlaczego wcześniej zdecydował się trzymać ten fakt w tajemnicy.  

Kiedy rozpoczęliśmy Porady Różowej Brygady było mi bardzo trudno. Myślałem sobie "Czy naprawdę chcę rozmawiać o mojej sytuacji?" - uzasadnił.

Van Ness przyznał jednak, że w okolicznościach dyskredytowania społeczności LGBT przez prezydenta USA poczuł, że musi podzielić się swoimi doświadczeniami. 

I wtedy pomyślałem również "rząd Trumpa robi wszystko, żeby stygmatyzować środowiska LGBT". Czuję, że muszę o tym opowiedzieć - wyznał.

Jonathan ma również nadzieje, że jego historia pomoże osobom znajdującym się w podobnej sytuacji.

Tego typu tematy są raczej trudne do poruszania w programie o metamorfozach i makijażu. To nie oznacza, że Porady Różowej Brygady są mniej ważne. Chciałbym, aby ludzie zdali sobie sprawę, że nigdy nie jesteś zbyt zepsuty, żeby to naprawić - stwierdził.

Pod wpisem celebryty na Instagramie pojawiły się wyrazy wsparcia płynące od fanów z całego świata.

Doceniacie jego odwagę?


ONS/Getty Images

ONS/Getty Images

\

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (454)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 454
Odpowiedz
148 79
zgłoś
Gość 22.09.2019 10:03
Pracuje w rękawiczkach jak rozumiem?
Odpowiedz
172 96
zgłoś
Gość 22.09.2019 10:05
Dziwne ze najczesciej homoseksualisci maja HIV.
Odpowiedz
422 131
zgłoś
Gość 22.09.2019 10:06
Nuc dziwnego, pochodzi z grupy najwiekszego ryzyka zakazeniem
Odpowiedz
320 38
zgłoś
Gość 22.09.2019 10:08
Gość: Dlaczego wczesniej nie ostrzegal swoich pattnerow ?
Pewnie ostrzegł każdego ale nie publicznie
Odpowiedz
105 62
zgłoś
Gość 22.09.2019 10:08
Teraz jego klienci leca robic testy.Super
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 454