Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomasz Lis promuje Taco Hemingwaya w "Newsweeku". Internauci dociekają: "A on nie jest dalej chłopakiem Pana córki?"

117
Podziel się

W komentarzach internautów pojawiły się sugestie, że dziennikarz nie jest do końca obiektywny, robiąc reklamę chłopakowi Igi.

Tomasz Lis promuje Taco Hemingwaya w "Newsweeku". Internauci dociekają: "A on nie jest dalej chłopakiem Pana córki?"
bCZZeaUl

W ciągu kilku ostatnich lat Filip Szcześniak, występujący pod pseudonimem Taco Hemingway, wyrósł na jednego z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Raper interesuje media również ze względu na jego relację z Igą Lis.

Para spotyka się ze sobą już od ponad roku i choć początkowo wydawało się, że będzie to jedynie przelotna znajomość, czas pokazał, że związek 29-latka z 19-latką układa się całkiem nieźle. Lisówna i Szcześniak starają się, żeby ich uczucie kwitło z dala od mediów. O tym, że nadal są razem, świadczą zdjęcia paparazzi, którym co jakiś czas udaje się wyśledzić ich na mieście.

bCZZeaUn

Oszczędni w kwestii wypowiadania się na temat związku Igi z raperem są również jej rodzice - Kinga Rusin i Tomasz Lis. Wiadomo jedynie, że Taco zdobył już przychylność dziennikarki Dzień Dobry TVN, bo ta wozi w samochodzie jego płytę.

Nieznany był dotąd stosunek Tomasza Lisa do potencjalnego przyszłego zięcia, ale najnowszy wpis dziennikarza na Twitterze wskazuje na to, że Taco ma jego błogosławieństwo. Redaktor naczelny Newsweek Polska zareklamował na swoim profilu najnowszy numer magazynu, w którym poświęcono Hemingwayowi sporo miejsca.

bCZZeaUt

O fenomenie wielkiej popularności Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya (...) - reklamuje Lis.

Na okładce zamieszczono czarno-białe zdjęcie Taco i Dawida, z którym raper współpracuje muzycznie, i nagłówek "Jak Polacy ich pokochali".

Na ich sobotni koncert na stadionie narodowym, na który bilety sprzedali w pół godziny, chce iść pół Polski, od dzieci po dorosłych - czytamy w zapowiedzi artykułu.

W komentarzach pod postem Lisa pojawiły się sugestie, jakoby dziennikarz nie był do końca obiektywny, promując akurat Hemingwaya.

bCZZeaUu

"A Taco nie jest dalej chłopakiem Pana córki?", "Pewnie nadal jest, stąd ten artykuł pełen zachwytów" - piszą internauci.

Co o tym sądzicie?

bCZZeaUv
bCZZeaUO
KOMENTARZE
(117)
gość
rok temu
Słabe to tak jak tzw dziennikarz
Gość
rok temu
A to już nie można napisać artykułu bo "koneksje"? Trochę mam już dość Polski, Polaków, ludzi, podjudzania, podburzania i intryg. Weźcie się urwa ludzie za życie, siebie i swoje rodziny...
Gość
rok temu
Paskudne resortowce w 10 pokoleniach🤮
bCZZeaUP
gość
rok temu
Moim zdaniem to prywatna gazeta więc może publikować wszystko
Gość
rok temu
O co chodzi, przecież jest RN, reklamuje po prostu swój magazyn, a nie nową płytę Taco.
Najnowsze komentarze (117)
Franek
9 miesięcy temu
Ten twój jad Czy kiedyś udusi
Normalna
10 miesięcy temu
Panie Tomaszu! Szczeże życzę panu zdrowia wiem co to bać się o zdrowie bardzo wiem wszystko będzie o k jest pan jeszcze młodym człowiekiem nie denerwować się a będzie dobrze
Gość
10 miesięcy temu
Mam 70 lat i uwielbiam Taco!
gość
rok temu
a ja myślę,że tutaj nie ma specjalnie znaczenia,że Taco to chłopak córki Lisa. Myślę, że to naprawdę super, że dwójka tak młodych artystów wyprzedała WSZYSTKIE bilety na NARODOWYM.
gość
rok temu
Nic złego w tym nie widzę.
gość
rok temu
Może pisać o czym chce!
gość
rok temu
Dobrze że nie wplątaliście w to Rusin dodatkowo...
gość
rok temu
Moim zdaniem to prywatna gazeta więc może publikować wszystko
bCZZeaUH
gość
rok temu
Nie ze względu na córkę, a raczej na popularność rapera.
gość
rok temu
No i co?
GOŚC
rok temu
przecież ten facet nigdy nie był i nie jest obiektywny. to nie jest dziennikarz to nieporozumienie
gość
rok temu
matko a kto to zacz? to jakiś chłoptaś popiskujący czy ryczacy? kto to te tako pako czy jak to tak. to ktoś czy coś bo już nie kyumam
Gość
rok temu
LOL
Obrońca zwier...
rok temu
Ale tak na serio....dużo lisów na pudełku dzisiaj
...
Następna strona
bCZZeaVj