Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lenka Klimentova komentuje "niesprawiedliwy" werdykt sędziów w "TzG": "Bardzo to boli, bo wiem, że ZDECYDOWANIE ZA SZYBKO skończyła się nasza przygoda"

135
Podziel się

Tancerka wyjawiła też, że Rafał Szatan borykał się z kilkoma kontuzjami. "Dawałeś świetnie sobie radę, mimo ogromnego bólu kolana i naderwanego mięśnia".

Lenka Klimentova komentuje "niesprawiedliwy" werdykt sędziów w "TzG": "Bardzo to boli, bo wiem, że ZDECYDOWANIE ZA SZYBKO skończyła się nasza przygoda"
bCNVlWad

Gdy w lipcu tego roku do mediów przedostała się informacja o tym, że w najnowszej, jubileuszowej edycji _**Tańca z gwiazdami**_ Barbara Kurdej-Szatan będzie konkurować ze swoim mężem, wydawało się, że rywalizacja małżonków będzie główną osią fabularną programu. Ku zaskoczeniu widzów, Rafał Szatan pożegnał się z tanecznym show już w drugim odcinku, co w rezultacie wywołało nieskrywane oburzenie zarówno wśród widzów, jak i Basi.

bCNVlWaf

Werdykt jurorów był sporym rozczarowaniem również dla samym zainteresowanych, Rafała oraz jego partnerki z parkietu, Lenki Klimentovej. W sobotę Szatan za pośrednictwem Instagrama podziękował fanom za wsparcie, przyznając, że "miał nadzieje, że to tylko jakiś gorszy sen".

Głos w sprawie postanowiła zabrać też Lenka, która w instagramowym poście wyjawiła, że odpadnięcie z programu na tak wczesnym etapie było dla nich niczym kubeł zimnej wody. Czeszka nie ukrywa, że zgadza się z opinią, jakoby ich odpadnięcie z programu było przedwczesne i... nie do końca sprawiedliwe.

Zbieram się i zbieram... Wybrałam to zdjęcie do opisu, który zaraz napiszę, bo jest najlepszym przykładem tego, jak bardzo cieszyliśmy się tym tańcem, jaką oboje mamy energię i jak bardzo się polubiliśmy! Jest nam bardzo przykro, ale na początek powiem, żeby was wyprzedzić, że wiem, że są dużo gorsze rzeczy niż odpadnięcie z programu telewizyjnego, ale jeżeli jest się człowiekiem emocjonalnym i otwartym, to po prostu bardzo się to przeżywa. I tacy właśnie my jesteśmy... bardzo to boli, bo wiem, że zdecydowanie za szybko skończyła się nasza przygoda z @tanieczgwiazdami.

Wiecie, jak ja się cieszyłam, że tańczę z chłopakiem, z którym będę mogła pokazać ciekawe choreografie, przede wszystkim taneczne, wykorzystać jego talent w śpiewaniu, graniu na instrumentach, aktorstwo i do tego wszystkiego się bawić. Tancerze w tym programie nie mają wpływu na to, z kim tańczą, jaka gwiazda będzie im przydzielona, a ja w tej edycji bardzo dziękuję za to, że mogłam być twoją partnerką i nie zmieniam zdania dlatego, że odpadliśmy, bo ten program daje nam to, co najważniejsze - przyjaźń! To najbardziej cenię i wiem, że - tak jak obiecywaliśmy ludziom i sobie - nagramy i zatańczymy tango, a może nie tylko...

bCNVlWal

W dalszej części wpisu Klimentova podziękowała partnerowi za wspólne treningi, gratulując mu, że mimo naderwanego mięśnia i bólu kolana tak dobrze poradził sobie na parkiecie.

Rafałku, bardzo ci dziękuję za tą piękną przygodę, za każdy dzień spędzony na sali, bo miałeś bardzo trudny okres, przygotowując się jednocześnie do Tańca z gwiazdami, ale też do premiery nowego musicalu ROCK OF AGES. Dawałeś świetnie sobie radę mimo ogromnego bólu kolana i naderwanego mięśnia, dawałeś mi różne pomysły i czułam w tobie wsparcie tak, jak partnerka powinna czuć u swojego partnera.

Nie ukrywam, że czytam niektóre wasze komentarze i wpisy w Internecie i niektóre z nich są bardzo przykre, ale większość daje mi wielką siłę i docenienie. Za to wam bardzo wszystkim dziękuję, bo w takich momentach to jest potrzebne i bardzo miłe. I tak podsumowując sobie myślę Rafałku, że po prostu dla mnie i dla ludzi wyszedłeś z tego programu jako HERO. Będę za ciebie wszędzie i zawsze trzymać kciuki, wspierać cię i bronić... Ty wiesz.

Też uważacie, że werdykt był niesprawiedliwy?

bCNVlWam
bCNVlWaG
KOMENTARZE
(135)
Gość
11 miesięcy temu
Pewnie musza ponarzekać, żeby podkręcić oglądalność, a w kontraktach maja kiedy odpadną
Gość
11 miesięcy temu
I po co mu to było znowu w cieniu żony...
Gość
11 miesięcy temu
Jezu teraz będą narzekać przez kilka tygodni
bCNVlWaH
Gość
11 miesięcy temu
A co ma powiedzieć Reni Jusis? Odpadła w pierwszym odcinku a zatańczyła świetnie.
gość
11 miesięcy temu
Gadali na Zore to teraz ich samych niesprawiedliwość dosięgła.
Najnowsze komentarze (135)
gość
11 miesięcy temu
Zawiść ludzi nie zna granic. Szkoda Rafcia. Fajny gość i całkiem dobrze sobie radził na parkcieci. Są naprawdę gorsi tancerze gwiazdy !!! Ludzie nauczyli się tylko krytykowac i cieszyć się z niepowodzeń innych. Głowa do góry Panie Rafale i Pani Lenko. Będzie lepiej a na tym programie ustawce nie kończy się świat.Powodzenia
gość
11 miesięcy temu
nie umie ani śpiewać ani tańczyć .wylansował się na plecach swojej żony. królowej play i "m jak miłość "
Gość
11 miesięcy temu
Nie chodzi o niego jej nie lubią
gość
11 miesięcy temu
prawda jest taka,że byli gorsi od Rafała
Gość
11 miesięcy temu
Żal mi tylko Lenki odpada a tańczy świetnie. Ma jakiegoś pecha.
gość
11 miesięcy temu
jaka gwiazda ???? mąż żony :)
Gość
11 miesięcy temu
Odpadła Pani Beata Tyszkiewicz, odpadlam i ja. Nie oglądam programów Tańca z Gwiazdami, lech śledzę w moim tekefoni. Lecz śledzę program i doszłam do wniosku , że słabsi zostaje i to bardzo dlugo
Zygfryd
11 miesięcy temu
Umiejętności przegrywają w tym programie z osobowością uczestnika.
bCNVlWaz
gość
11 miesięcy temu
Pierwszy raz widzę gościa na oczy, faktycznie "gwiazda".
gość
11 miesięcy temu
wzruszę się; fajnie, że odpadł! niech Kurdejowa też odpadnie
gość
11 miesięcy temu
Ten program to jest totalne beznadziejstwo jak i te pseudo tancerki czy tancerze, szkoda czasu na ogladanie
zosia
11 miesięcy temu
oniemiałam, takie tam są inne pokjaaczne tancory, a tu odpadł facet, który ma muzyke równiez w nogach
gość
11 miesięcy temu
Ale po co glosowac jak wszysko od dawna wiadomo kto wygra Aby naciagnac na kase bo na jednym sms sie nie konczy zaraz dostajesz nastepne ZENADA
Gośćyfjh
11 miesięcy temu
to ludzie zdecydowali i fajnie..na tym program polega..moge sie z tym nie zgidzic sle wazne ze nie kreca i do ludzi faktycznie nalezy ostatnie zdanie
...
Następna strona
bCNVlWbb