Poniedziałek 23.09.2019 07:30

Nostalgiczna Barbara Kurdej-Szatan pokazuje Jackowi Jeshke swój rodzinny dom: "Oto mój blok, w którym się wychowałam" (FOTO)

Barbara Kurdej-Szatan

Nostalgiczna Barbara Kurdej-Szatan pokazuje Jackowi Jeshke swój rodzinny dom: "Oto mój blok, w którym się wychowałam" (FOTO)

Kariera Barbary Kurdej-Szatan zaczęła się od udziału w drugiej edycji programu rozrywkowego TVN X Factor. Uroczą blondynką będącą ucieleśnieniem archetypu "dziewczyny z sąsiedztwa" szybko zainteresowali się reklamodawcy, oferując Basi udział w serii spotów telewizyjnych Playa. Występ w reklamach sprawił, że opolanka z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w telewizji i, mimo drobnych perturbacji, jej pozycja w show biznesie wydaje się być niezagrożona.

"Taniec z gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan jako faworytka, niewyćwiczona Monika Miller... (ZDJĘCIA)

W niedzielę uczestniczka 10. edycji Tańca z gwiazdami postanowiła wybrać się w nostalgiczną podróż do miasta rodzinnego, Opola, w którą zabrała swojego partnera z parkietu, Jacka Jeshke. W serii nagrań opublikowanych na InstaStory celebrytka pokazała, jak zaprowadziła tancerza do opolskiego amfiteatru, gdzie - jak sama z dumą przyznała - wielokrotnie występowała.

Jesteśmy na opolskiej scenie amfiteatralnej. Pokazuję Jackowi Opole. Jak ci się tutaj podoba? - pytała.

Następnie celebrytka odwiedziła szkołę, pokazując towarzyszowi znajome rejony, żeby później wybrać się pod swój dom rodzinny, znajdujący się na siódmym piętrze jednego z pobliskich bloków.

Tutaj jest moja szkoła podstawowa - ekscytowała się Basia. A tu są schody, na których zawsze przesiadywałam z ekipą. A oto mój blok, w którym się wychowałam. Tutaj panie sąsiadki, a tam na górze mój balkon. Mieszkałam na siódmym piętrze.

Na koniec 34-latka spotkała się z grupą opolskich przyjaciół, z którymi ponoć do dziś utrzymuje kontakt. Wśród znajomych obecny był również... jej pierwszy chłopak.

A tu moja ekipa, moje przyjaciółki, mój pierwszy chłopak. Powiedźcie o mnie coś miłego - kokietowała. Ale fajnie. Tak właśnie spędzałam czas z tymi ludźmi. I bardzo ich kocham dalej wszystkich.

Ociepliła swój wizerunek?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (138)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 138
Odpowiedz
37 23
zgłoś
Lublinianka 23.09.2019 07:32
Fajnie sobie tak powspominać stare czasy z dawną paczka...
Odpowiedz
291 24
zgłoś
Gość 23.09.2019 07:33
Takie to słodkie i pod publiczke że można rzygnąć. Kto wgl ogląda ten polsat owski kicz
Odpowiedz
25 13
zgłoś
Gość 23.09.2019 07:33
Dziewczyna z blokowiska
Odpowiedz
171 21
zgłoś
Gość 23.09.2019 07:33
Panna NIKT
Odpowiedz
189 10
zgłoś
Gość 23.09.2019 07:34
Najgorzej. Kurdej szatan na poczatek dnia w pon.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 138