Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Awantura o dziecko Rafała Mroczka. Skończyło się NOCNĄ INTERWENCJĄ POLICJI. Mamy komentarz Mroczka

211
Podziel się

Jak udało nam się dowiedzieć, byli partnerzy nie mogą porozumieć się w sprawie opieki nad dzieckiem. "Bez zgody mamy wywiózł Zosię i nie odzywał się".

TYLKO NA PUDELKU: Awantura o dziecko Rafała Mroczka. Skończyło się NOCNĄ INTERWENCJĄ POLICJI. Mamy komentarz Mroczka
bCFWdpgB

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska byli parą przez 4 lata. Zaręczyli się w 2016 roku, a wkrótce potem na świat przyszła ich córka Zosia.

Sielanka jednak szybko się skończyła. W sierpniu aktor rozstał się z Joanną Skrzyszewską. Para musiała ustalić, jak podzielić się opieką nad kilkuletnią córeczką. Wygląda jednak na to, że nie obyło się bez sporów.

bCFWdpgD

Na adres donosy@pudelek.pl przyszła informacja o tym, że we wtorek około godziny 23. do mieszkania Rafała Mroczka przyjechała policja.

Mroczek bez zgody mamy wywiózł Zosię i nie odzywał się. Spakował pół domu pod nieobecność Joanny, napisał smsa, że Zosia śpi z nim, ślad po nim zaginął. Joanna zgłosiła to na policję, sprawa na pewno trafi do sądu - twierdzi nasze źródło.

Według naszego informatora, aktor już wcześniej łamał uzgodnione z byłą partnerką ustalenia. Kilkakrotnie miał odbierać córkę z przedszkola bez zgody Joanny.

bCFWdpgJ

W rozmowie z Pudelkiem policja potwierdziła, że faktycznie doszło do interwencji w domu aktora. Redakcja próbowała się skontaktować z Joanną Skrzyszewską, niestety bezskutecznie. Udało się jednak porozmawiać z Rafałem Mroczkiem:

Prawdą jest, że nie jesteśmy razem już od jakiegoś czasu i jak każda para staramy się wypracować jakiś kompromis w kwestii opieki nad dzieckiem. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby być obecny w życiu mojej córki, żeby problemy dorosłych nie spadały na dziecko. Będę walczył o każdą chwilę z córką, nie ograniczając jednocześnie kontaktu drugiej stronie. Kocham córkę ponad wszystko i zrobię wszystko, żeby ojciec w jej życiu był tak samo ważny, jak matka. Interwencja była dla mnie sporym zaskoczeniem - wyjaśnił nam aktor.

Choć Rafał nie wzbraniał się przed rozmową z Pudelkiem, najwyraźniej szybko zmienił zdanie. Redakcja dała aktorowi szansę na przemyślenie swojego stanowiska i wysłała cytowaną wyżej wypowiedź do autoryzacji.

Jednak po kilku godzinach zamiast autoryzowanego komentarza, Pudelek dostał pismo, w którym prawnik Mroczka grozi nam pozwem i wzywa do natychmiastowego zaprzestania naruszania prawa do dobrego imienia, w tym reputacji i dobrej sławy Mroczka. Pozostawimy to bez komentarza.

bCFWdpgK

Rafał Mroczek do tej pory miał wizerunek przykładnego ojca, ulubieńca widzów. W mediach prezentował obraz rodzinnej osoby, paparazzi fotografowali go w towarzystwie partnerki i córki pod kościołem. Spodziewaliście się, że nie będzie w stanie rozstać się z narzeczoną bez szkody dla dziecka?

bCFWdpgL
bCFWdpgM
bCFWdphe
KOMENTARZE
(211)
Gość
9 miesięcy temu
Niektóre baby myślą,że dziecko to przedmiot.Sama się rozwiodłam i do głowy by mi nie przyszło,by pozbawić dzieci ojca.Megalomania tych krów polega na tym,że myślą o sobie jako o jedynych ważnych osobach w życiu dzieci.
Gość
9 miesięcy temu
Alimenty pewnie płaci. A dziecko może rzadko widywać. Częste.
gość
9 miesięcy temu
to nie on szkodzi, tylko media
bCFWdphf
bbb
9 miesięcy temu
Problemem jest z jednej strony podejście Państwa jak i kwestie kulturowe. MPaństwo bardzo często oddaje dziecko w opiekę matce, która przypisuje sobie prawo "wyłączności", i niestety bardzo często walczy dzieckiem z byłym partnerem. Zatem, potrzebne sa: - zmiana podejścia Państwa - zmiana wzorców kulturowych (tak jak piętnujemy zalegających "alimenciarzy", tak też powinniśmy piętnować matki, które w tak okrutny sposób walczą z byłymi partnerami)
Gość
9 miesięcy temu
Takie czasy.Urodzi sie dziecko i ludzie sie rozchodzą.Tak sie konczy kazde małżeństwo.Czasy wartosciowych romantycznych ludzi co pamietaja listy i zas na dworze minęły wraz z przyjściem internetu.Bo to tam tkwi problem poznania drugiej osoby na pstryk palcami
Najnowsze komentarze (211)
Gość
9 miesięcy temu
Paniusi się kasy większej zechcialo potem się wzbogacił i jesscE gaha pozna . władza po obu stronach to myśli ze paniusia ma s automatu! Skończyły się czasy strinniczych sądów i swiwtych matek
Margo
9 miesięcy temu
Jeden madry, uwolnił dziecko od psychomadki.
Gość
9 miesięcy temu
Jesteśmy razem czyli mamy dziecko wspólnie , nie jesteśmy razem moje dziecko MOJE. Ludzie idźcie się leczyć oboje, na terapię jak nie możecie się dogadać a potem tragedia i nikt nie pomyślał że tatuś wywiezie dziecko i na złość matce zrobi....
Leszek
9 miesięcy temu
Jak dla mnie to się nie dziwie zaznaczę jak mu utrudnia kontakt... Jestem w podobnej sytuacji su..a się puszczala dzieci zgarnęła a teraz utrudnia kontakt... Jesli jedna strona podejmuje decyzję że odchodzi od współmałżonka to zostawia wszystko włącznie z dziećmi
Gość
9 miesięcy temu
Mroczek tak się lansowales co niedzielę w kościele z rodzina to teraz powiedz z czyjej winy ten rozwód 😆
Gość
9 miesięcy temu
Mroczek jest bardzo zaklamany. Teraz to rodzina się liczy? Jak ma problemy to nagle rodzina potrzebna. Może niech się przyzna z czyjej winy ten rozwód.
Gość tfu
9 miesięcy temu
Czemu zakładacie że to on nie umie się rozstać bez szkody dla dziecka? A mama w porządku? Smutne...
Gość
9 miesięcy temu
Jak to się dzieje ze w czasie RODO policja udziela informacji na temat prywatnych osób? 🤔 Już nie wspominając o pudlu
bCFWdpgX
Gość
9 miesięcy temu
dziecko nie jest własnością matki.opanujcie się kobiety.
Gość
9 miesięcy temu
Rafał to imię dla małych, zakompleksionych fi*tków. Mój były miał tak na imię. Boże jaka z niego była niedokochana beksa
Gość
9 miesięcy temu
Może jeszcze więcej modłów?
Gość
9 miesięcy temu
Chyba wiele osób nie odróżnia opieki na dzieckiem od opieki nad dzieckiem bez wiedzy drugiego rodzica bez wcześniejszego ustalenia
Gość
9 miesięcy temu
Koleś lubi ponoć przyćpać wiec może był odurzony kto normalny zabiera dziecko bez wiedzy drugiego rodzica 🤔
Gość
9 miesięcy temu
JAko matka nie wyobrażam sobie takiej sytuacji , ze nie wiem gdzie jest moje dziecko , celebryta myślący ze może więcej niż zwykły Kowalski , widać ze ma kontakt z dzieckiem na instastory co chwile coś dodaje , a miałam go za fajnego aktora , człowieka , jest pan złym człowiekiem oj zlym , myśleć tylko os sobie ? Bo ja chce ?
...
Następna strona
bCFWdphz