Trwa ładowanie...
Przejdź na

Demi Moore wyznaje, że Ashton Kutcher fotografował ją, gdy była kompletnie pijana: "Leżałam z głową w sedesie"

86
Podziel się:

Gwiazda nie może też wybaczyć byłemu mężowi, że wrzucił do sieci jej zdjęcie w bieliźnie: "To było upokarzające".

Demi Moore wyznaje, że Ashton Kutcher fotografował ją, gdy była kompletnie pijana: "Leżałam z głową w sedesie"

We wtorek do sprzedaży trafiła autobiograficzna książka Demi Moore zatytułowana Inside out. Aktorka opisała w niej trudne doświadczenia i życiowe dramaty, m.in. ujawniła, że jako nastolatka została "sprzedana" przez matkę obcemu mężczyźnie za 500 dolarów.

Wiele miejsca gwiazda poświęciła byłemu mężowi, Ashtonowi Kutcherowi. Z jej opisów wyłania się obraz Kutchera jako seksoholika, który kompletnie nie liczył się z jej uczuciami. Miał ją wielokrotnie zdradzać, również w ich domu pod jej nieobecność, oraz aranżować jej trójkąty z innymi kobietami.

Wstrząsające wyznania Demi skomentował sam zainteresowany, który stwierdził, że był z nią w "bardzo mrocznym okresie jej życia", ale niczego nie żałuje. Dodał też, że ze względu na swoją obecną rodzinę nie skomentuje sprawy ostrzej oraz zamieścił numer telefonu, pod który należy się kontaktować SMS-owo w celu dowiedzenia się "jak było naprawdę".

Tymczasem do mediów wypływają dalsze fragmenty szokującej autobiografii aktorki. Kolejny zarzut pod adresem Kutchera dotyczy zdjęcia, jakie opublikował na Twitterze w 2009 roku. Była na nim Demi pochylająca się w samej bieliźnie. Do tego podpis: "Ciii, nie mów żonie". Aktorka twierdzi, że "to, co Ashtonowi wydawało się dobrym żartem, dla niej było upokarzające".

Po opublikowaniu zdjęcia, na Ashtona spadła fala krytyki, ale ten twierdził, że Demi o wszystkim wiedziała.

Cofnijmy się. To było bikini, a nie bielizna, więc ludzie mogli być zdezorientowani. Prasowała mi spodnie. Brzmi dziwnie, ale byliśmy na plaży, a ona miała na sobie bikini i prasowała mi spodnie! Zrobiłem jej zdjęcie i zapytałem ją, czy mogę je opublikować. A potem to zrobiłem. To dobry tyłek - to naprawdę dobry tyłek. I ludzie to widzieli. Można to było zobaczyć na plaży - tłumaczył się.

Demi wyznaje też, że Ashton fotografował ją też w stanie upojenia alkoholowego, choć wcześniej sam namawiał ją do picia.

_**To było (...) mylące. Ashton zachęcał mnie do pójścia w tym kierunku -**_ twierdzi aktorka. Kiedy jednak przeholowałam, pokazywał mi zdjęcia, które zrobił poprzedniej nocy, gdy leżałam z głową w sedesie (...).

Ashton zdaje się nerwowo reagować na zarzuty Demi, choć ta twierdzi, że był poinformowany, co znajdzie się w książce. W oświadczeniu dla UsWeekly na początku tego miesiąca rzecznik gwiazdy powiedział: "Ashton wiedział, co nadchodzi. Znał plan tego, co znajdzie się w książce. Nie jest zły ani rozczarowany. To jest prawda Demi i zawsze jej współczuł. Zna jej historię i wie, że nie miała łatwego życia".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(86)
Gość
4 lata temu
Jedyne co w tej sytuacji jest dla mnie szokujące, to to po co ona o tym opowiada.
Gość
4 lata temu
Ten facet to prostytutka wypłynął na Demi a jak była mu nie potrzebna to ją złamał psychicznie.
Gość
4 lata temu
A pamiętam jak w tamtym czasie wszyscy się zachwycali ich związkiem, jaki świetny i to, że ona tyle starsza bez znaczenia i wiek nie odgrywa roli itp., itd., a po latach widać jak " świetne" są takie związki.
Gość
4 lata temu
Ona chyba nie może pogodzić się z jego idejściem do młodszej.
Gość
4 lata temu
Ludzie, każdy kij ma dwa końce! Są dwa punkty widzenia ! Nie mówię że Ashton niewinny ale na Boga po cholerę udawała cool dziewczynę i się zgadzała. O tyle starsza od niego swój rozum miała. Babka chce mieć wymówkę na swoje mroczne czasy a zabiera się za to zle
Najnowsze komentarze (86)
gość
4 lata temu
no, ta bielizna Demi nie wygląda na plażową...
As
4 lata temu
Przecież on był dzieciakiem, zresztą faceci duuużo wolniej dojrzewają psychicznie niż kobiety,czego spodziewała się dojrzała kobieta, która ma dzieci prawie w jego wieku. Nie bronie go ale widziały gały co brały w tym wieku już się myśli a potem robi
Ufo
4 lata temu
Demi jest nienormalna. A teraz i desperatka. Współczuje. Stan rozpaczy.
Gość
4 lata temu
Ludzie robią z życia burd... Po co ona to rozdrapuje, kasy jej brak? Dlaczego o Brucu W l.tak nie jęczy, choć też było źle. Starsza pani ma kuku na muniu.
gość
4 lata temu
Demi to stara wyga czym taki nijaki małolat mógł ja zaskoczyć
Gość
4 lata temu
Czego się spodziewać będąc z o tyle młodszym facetem?
Gość
4 lata temu
Ale obłędu rzygać się chce
Gość
4 lata temu
Ale z niego obrzydliwiec
Gość
4 lata temu
Podczas prasowania człowiek nie schyla się wpół
Gość
4 lata temu
A gdzie byl Bruce?????
Gość
4 lata temu
Ależ ona jest wyprasowana na twarzy, wygląda lepiej niż 20 lat temu.
Gość
4 lata temu
Tak się kończą związki dorosłych kobiet z chłopczykami.....
Anna
4 lata temu
Ona była z nim dlatego,ze był młody,wiec konsekwencje jego,młodzieńczych wybrykow’ powinna znosić z godnością.Minelo sporo czasu od ich rozstania,ośmiesza się tą książką ale kasa musi się zgsdzać,może nawet są umowien )i zyskami podziela się.
Gość
4 lata temu
Ona chyba nie może pogodzić się z jego idejściem do młodszej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie