Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Chodakowska największym autorytetem w kwestiach zdrowotnych: "Na pierwszym miejscu JA I LEKARZE!"

132
Podziel się:

Badanie HealthWave zrealizowane przez agencję Wavemaker pokazuje, że "trenerka wszystkich Polek" uzyskała dokładnie taki sam odsetek wskazań, co wykształceni specjaliści. Też powierzylibyście swoje zdrowie Ewie?

Ewa Chodakowska największym autorytetem w kwestiach zdrowotnych: "Na pierwszym miejscu JA I LEKARZE!"

Ewa Chodakowska przez ostatnie lata konsekwentnie pracowała nad budowaniem swojego fit imperium. To właśnie ona odpowiedzialna jest za fitnessowy szał w naszym kraju, co udało jej się przekuć w prężnie prosperujący biznes. Na co dzień trenerkę śledzi na Instagramie ponad 1,6 miliona wiernych fanów, których już od prawie dekady raczy motywującymi dewizami i poradami dotyczącymi zdrowego trybu życia.

Okazuje się, że przez lata aktywnego działania w sieci, "trenerka wszystkich Polek" dorobiła się autorytetu godnego doświadczonych lekarzy. Jak wynika z badań HealtWave przeprowadzonych przez agencję Wavemaker, o czym nie omieszkała poinformować za pośrednictwem Instagrama sama zainteresowana, Polacy w kwestiach zdrowotnych darzą Chodę takim samym zaufaniem, jak wykształconych specjalistów.

Jako swój największy autorytet w kwestiach zdrowotnych równie często, co lekarza ankietowani wymieniają Ewę Chodakowską - pokazuje badanie HealthWave zrealizowane przez agencję Wavemaker. Dziękuję za zaufanie. Odpowiedzialność nadaje wszystkiemu sens. Nie pozostaje mi nic innego, jak zakasać rękawy pod same pachy. Czuję moc - czytamy pod najnowszym postem Ewy.

Z tej okazji dumna 37-latka udostępniła nagranie, w którym chwali się wynikami badania:

Jeden z najważniejszych dni tego roku, jak nie dekady. Właśnie otrzymałam wyniki badania przeprowadzonego przez agencję Wavemaker, z którego wynika, że dla tysięcy ankietowanych moja skromna osoba jest takim samym autorytetem w kwestiach zdrowotnych, jak lekarze - zaczyna podekscytowana trenerka.

Na pierwszym miejscu ja i lekarze. Muszę przyznać, że oniemiałam, z jednej strony to ogromne wyróżnienie, a z drugiej strony to ogromna odpowiedzialność. Od dziesięciu lat daję z siebie wszystko, pracując na swoją wiarygodność i obiecuję, że nigdy Cię nie zawiodę - zwraca się w swoim stylu bezpośrednio do fanów Chodakowska. Dzisiejszy dzień jest dla mnie dniem przełomowym i zabieram się za najważniejszy projekt w moim życiu na skalę ogólnopolską, bo pomagać to jedyna słuszna droga.

Też darzycie Ewę tak dużym zaufaniem?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(132)
gość
3 lata temu
To akurat trochę źle świadczy o współczesny świecie xD
Gość
3 lata temu
To raczej nie świadczy dobrze o poziomie inteligencji i wiedzy naszego społeczeństwa
gość
3 lata temu
A mnie akurat, ona wydaje się kompletnie niekompetentna.
Gość
3 lata temu
Dobrze to o nas nie świadczy !!!!! No cóż jaki kraj taka Ewa.
Gość
3 lata temu
Do tego są ludzie którzy wierzą, że ziemia jest płaska i szczepionki szkodzą. Sami się doprowadzimy do zagłady 🤷🤦
Najnowsze komentarze (132)
kinia
2 lata temu
jeśli jest największym autorytetem medycznym, to niech was leczy i operuje
jaa
3 lata temu
Kiedyś może to by było głupie, ale obecnie Ewę stać na konsultacje najlepszych specjalistów i to już dawno nie jest to co krytykowała Bojarska.
gość
3 lata temu
Jakieś żarty.
Gość
3 lata temu
Prosze mnie nie obrazac, ta osoba nie jest dla mnie autorytetem. Ona jest nikim, to wy zrobiliscie z niej "gwiazde", nie widzac dlaczego.
gość
3 lata temu
ciemny lud to kupi. horror
Mielony
3 lata temu
A rodzina chodakowskiej to dlaczego dręczy okolicznych lekarzy zamiast wykonać telefon do ewuni?
Gość
3 lata temu
Co za bzdura
gość
3 lata temu
co to za głupi naród
gość
3 lata temu
Sodówka mocno wali w główkę
gość
3 lata temu
Ciekawe na jakim miejscu uplasowali się dyplomowany dietetycy. Pewnie przedostatnim.
gość
3 lata temu
hahaha nie
Oliwia
3 lata temu
Ale ściema badania przekupione. Zapytajcie normalnych ludzi to każdy Was wyśmieje. Chodakowska to dno i żaden autorytet. Wiedzy nie ma niech lepiej studia skończy to wtedy pogadamy.
gość
3 lata temu
Jak najbardziej może być autorytetem w tej dziedzinie, poniewaz cały czas się tymi tematami zajmuje i wie naprawdę dużo na temat zdrowia. Ewkę szanuję, bo robi same pozytywne rzeczy, którymi zaraża innych. Powinniśmy brać przykład z takich ludzi! A nie hejtować i kpić.
Gość
3 lata temu
Buahahahaha.....nie skomentuje inteligencji badanych
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie