Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Chodakowska największym autorytetem w kwestiach zdrowotnych: "Na pierwszym miejscu JA I LEKARZE!"

131
Podziel się

Badanie HealthWave zrealizowane przez agencję Wavemaker pokazuje, że "trenerka wszystkich Polek" uzyskała dokładnie taki sam odsetek wskazań, co wykształceni specjaliści. Też powierzylibyście swoje zdrowie Ewie?

Ewa Chodakowska największym autorytetem w kwestiach zdrowotnych: "Na pierwszym miejscu JA I LEKARZE!"
bDmDOslh

Ewa Chodakowska przez ostatnie lata konsekwentnie pracowała nad budowaniem swojego fit imperium. To właśnie ona odpowiedzialna jest za fitnessowy szał w naszym kraju, co udało jej się przekuć w prężnie prosperujący biznes. Na co dzień trenerkę śledzi na Instagramie ponad 1,6 miliona wiernych fanów, których już od prawie dekady raczy motywującymi dewizami i poradami dotyczącymi zdrowego trybu życia.

bDmDOslj

Okazuje się, że przez lata aktywnego działania w sieci, "trenerka wszystkich Polek" dorobiła się autorytetu godnego doświadczonych lekarzy. Jak wynika z badań HealtWave przeprowadzonych przez agencję Wavemaker, o czym nie omieszkała poinformować za pośrednictwem Instagrama sama zainteresowana, Polacy w kwestiach zdrowotnych darzą Chodę takim samym zaufaniem, jak wykształconych specjalistów.

Jako swój największy autorytet w kwestiach zdrowotnych równie często, co lekarza ankietowani wymieniają Ewę Chodakowską - pokazuje badanie HealthWave zrealizowane przez agencję Wavemaker. Dziękuję za zaufanie. Odpowiedzialność nadaje wszystkiemu sens. Nie pozostaje mi nic innego, jak zakasać rękawy pod same pachy. Czuję moc - czytamy pod najnowszym postem Ewy.

Z tej okazji dumna 37-latka udostępniła nagranie, w którym chwali się wynikami badania:

Jeden z najważniejszych dni tego roku, jak nie dekady. Właśnie otrzymałam wyniki badania przeprowadzonego przez agencję Wavemaker, z którego wynika, że dla tysięcy ankietowanych moja skromna osoba jest takim samym autorytetem w kwestiach zdrowotnych, jak lekarze - zaczyna podekscytowana trenerka.

bDmDOslp

Na pierwszym miejscu ja i lekarze. Muszę przyznać, że oniemiałam, z jednej strony to ogromne wyróżnienie, a z drugiej strony to ogromna odpowiedzialność. Od dziesięciu lat daję z siebie wszystko, pracując na swoją wiarygodność i obiecuję, że nigdy Cię nie zawiodę - zwraca się w swoim stylu bezpośrednio do fanów Chodakowska. Dzisiejszy dzień jest dla mnie dniem przełomowym i zabieram się za najważniejszy projekt w moim życiu na skalę ogólnopolską, bo pomagać to jedyna słuszna droga.

Też darzycie Ewę tak dużym zaufaniem?

bDmDOslq
bDmDOslK
KOMENTARZE
(131)
gość
rok temu
To akurat trochę źle świadczy o współczesny świecie xD
Gość
rok temu
To raczej nie świadczy dobrze o poziomie inteligencji i wiedzy naszego społeczeństwa
gość
rok temu
A mnie akurat, ona wydaje się kompletnie niekompetentna.
bDmDOslL
Gość
rok temu
Dobrze to o nas nie świadczy !!!!! No cóż jaki kraj taka Ewa.
Gość
rok temu
Do tego są ludzie którzy wierzą, że ziemia jest płaska i szczepionki szkodzą. Sami się doprowadzimy do zagłady 🤷🤦
Najnowsze komentarze (131)
jaa
12 miesięcy temu
Kiedyś może to by było głupie, ale obecnie Ewę stać na konsultacje najlepszych specjalistów i to już dawno nie jest to co krytykowała Bojarska.
gość
rok temu
Jakieś żarty.
Gość
rok temu
Prosze mnie nie obrazac, ta osoba nie jest dla mnie autorytetem. Ona jest nikim, to wy zrobiliscie z niej "gwiazde", nie widzac dlaczego.
gość
rok temu
ciemny lud to kupi. horror
Mielony
rok temu
A rodzina chodakowskiej to dlaczego dręczy okolicznych lekarzy zamiast wykonać telefon do ewuni?
Gość
rok temu
Co za bzdura
gość
rok temu
co to za głupi naród
gość
rok temu
Sodówka mocno wali w główkę
bDmDOslD
gość
rok temu
Ciekawe na jakim miejscu uplasowali się dyplomowany dietetycy. Pewnie przedostatnim.
gość
rok temu
hahaha nie
Oliwia
rok temu
Ale ściema badania przekupione. Zapytajcie normalnych ludzi to każdy Was wyśmieje. Chodakowska to dno i żaden autorytet. Wiedzy nie ma niech lepiej studia skończy to wtedy pogadamy.
gość
rok temu
Jak najbardziej może być autorytetem w tej dziedzinie, poniewaz cały czas się tymi tematami zajmuje i wie naprawdę dużo na temat zdrowia. Ewkę szanuję, bo robi same pozytywne rzeczy, którymi zaraża innych. Powinniśmy brać przykład z takich ludzi! A nie hejtować i kpić.
Gość
rok temu
Buahahahaha.....nie skomentuje inteligencji badanych
Gość
rok temu
To świadczy tylko o naszym społeczeństwie i potwierdza regułę że ludzie bardziej wierzą trenerom,blogerom etc. I nie stosują się do zaleceń lekarzy co prędzej czy później odbije się na ich zdrowiu.
...
Następna strona
bDmDOsmf