Trwa ładowanie...
Przejdź na

Super Bowl 2020. Jennifer Lopez i Shakira WYSTĄPIĄ RAZEM na scenie! "To będzie nasz koncert życia"

47
Podziel się:

Piosenkarki już wkrótce wystąpią podczas Super Bowl Halftime Show 2020. Trzymacie za nie kciuki?

Super Bowl 2020. Jennifer Lopez i Shakira WYSTĄPIĄ RAZEM na scenie! "To będzie nasz koncert życia"

Super Bowl to co roku jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Gromadzi ono miliony widzów przed telewizorami, a w przerwie wydarzenia występowały już największe gwiazdy estrady. W Europie co prawda Super Bowl budzi większe emocje z powodów marketingowych niż sportowych, jednak nie sposób nie wspomnieć też o artystach, którzy corocznie raczą fanów widowiskowymi występami.

W przeszłości podczas Super Bowl występowały już takie gwiazdy jak Justin Timberlake, Lady Gaga czy Madonna. Rok temu na scenie zaprezentowali się Maroon 5, jednak ich występ raczej nie spotkał się z aprobatą widzów. Z tego powodu organizatorzy musieli się w tym roku dużo bardziej postarać, aby zapewnić fanom sportu rozrywkę godną rangi tego wydarzenia.

Okazuje się, że tym razem podczas Super Bowl Halftime Show 2020 wystąpią dwie artystki - Jennifer Lopez i Shakira. Piosenkarki właśnie ogłosiły wspólny występ podczas wydarzenia na swoich kontach w mediach społecznościowych. Jednocześnie wydały krótkie oświadczenia, w których nie kryją emocji w związku z koncertem.

Od kiedy zobaczyłam Dianę Ross, która wznosi się do nieba podczas Halftime Show, zaczęłam marzyć o występie na Super Bowl. Teraz to jest jeszcze bardziej wyjątkowe, nie tylko dlatego, że to 100 rocznica powstania NFL, ale także dlatego, że wystąpię na jednej scenie z inną Latynoską. Nie mogę się doczekać, aby pokazać co my, dziewczyny, potrafimy zrobić na największej scenie świata - powiedziała Jennifer Lopez w swoim oświadczeniu.

Czuję się zaszczycona przejmując jedną z największych scen świata w towarzystwie innej artystki, która także reprezentuje Latynosów i Latynoski z USA i całego świata. Do tego to wszystko w moje urodziny! To jest prawdziwy amerykański sen. Damy występ życia! - skomentowała Shakira.

Przypomnijmy, że finał Super Bowl co roku gromadzi dziesiątki milionów widzów. Ogromne wrażenie robią też kwoty, które poszczególne firmy wykładają, aby wyprodukować emitowane wtedy spoty reklamowe. Impreza wciąż uważana jest za jedną z najbardziej kosztownych, a występujący wtedy na scenie artyści uważani są za absolutną elitę amerykańskiego przemysłu muzycznego.

Jesteście ciekawi, co zaprezentują Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl 2020?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(47)
Gość
3 lata temu
One akurat to są gwiazdy tyle lat na scenie..
Gość
3 lata temu
Genialny pomysł! To strzał w 10!
Gość
3 lata temu
Dwie potęgi :) nasze celebrytki mogą im buty czyścić.
Gośću
3 lata temu
Wiele bym dał żeby to zobaczyć.
Gość
3 lata temu
Będzie suuuupeeeeeer
Najnowsze komentarze (47)
Gość
3 lata temu
super
gość
3 lata temu
Jak one młodo wyglądają :3
Gość
3 lata temu
Obie stare.
Monia
3 lata temu
Uwielbiam je obie, to piękne latynoski. Mają taką egzotyczną urodę.
gość
3 lata temu
SUPER!
gość
3 lata temu
dwa tranziole a ludzie czcza tych sodomitow satanistow
Gość
3 lata temu
Szkoda że nie Taylor Swift :/
Gość
3 lata temu
Myśle ze po części ze względów politycznych. Ciekawe co pokażą dziewczyny obydwie są spoko... ale i tak najlepsze było to jak MJ dawał występ i więcej ludzi obejrzało występ niż mecz tego to chyba nikt nie przebije
Gość
3 lata temu
Shakira mała i gruba i te tlenione włosy....
gość
3 lata temu
Shakira jest lepsz od tego shejka
Gość
3 lata temu
Siekiera siekiera :D
gość
3 lata temu
No dobrych wokali to nie można tu oczekiwać, Shakira bardzo zmanierowany głos o małej skali, Lopez ma skalę większą ale głos słaby i śpiewa nie czysto. Taniec i show to im się uda
Gość
3 lata temu
I znowu dwa tyłki pokażą , bo biustu nie maja.....
Gość
3 lata temu
Dwa beztalencia. Tyle tylko, że Shakira potrafi się genialnie ruszać. Puszczą playback a te dwie „artystki” wejdą półnagie i będą robić szoł trzęsąc tyłkiem.
Oferty dla Ciebie