Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Love Island. Wyspa miłości". Monika ze łzami w oczach mówiła o Franku. W tym momencie Marietta wybuchnęła śmiechem

269
Podziel się

Monika stanęła przed tragicznym wyborem.

"Love Island. Wyspa miłości". Monika ze łzami w oczach mówiła o Franku. W tym momencie Marietta wybuchnęła śmiechem
bCHkRZFh

Powiedzmy sobie szczerze: chyba wszyscy chcielibyśmy mieć w życiu tylko takie problemy, jakich doświadczają uczestnicy Love Island. Sześć tygodni w hiszpańskiej willi na znalezienie "prawdziwej miłości" brzmi jak idealny plan na spędzenie wolnego czasu. Zwłaszcza, że na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych. No chyba, że jesteś Damianem i Monika wodzi cię za nos, nakładając na siebie trzy warstwy kremu. Do rangi skandalu urasta też fakt, że dziewczyny wybierają partnerów dwa razy z rzędu.

bCHkRZFj

Ostatnią noc głosami widzów razem spędzili Oliwia i Maciej. Z pewnością długo rozmawiali o literaturze i filozofii. Nowy dzień przynosi jednak nowe wyzwania.

Co mogę powiedzieć, fajnie w środku, ciepło - pochwalił się zdobywca Maciej (z pewnością chodziło mu wnętrze pokoju, w którym spędził noc). Jesteśmy oficjalnie razem - wyznał kręgowi wiwatujących kolegów. Miłość została skonsumowana. Smakowało. Dżentelmen nie rozmawia o takich rzeczach - podsumował po dżentelmeńsku, choć z nutką hipokryzji.

Panie od samego rana raczyły się bąbelkowym płynem przypominającym szampana. Tylko jednej nie było do śmiechu - Monice, z którą pogrywa Franek. Może gdyby on dał jakąkolwiek szansę, ja wybuchłabym z radości - zwierzyła się. To, jak Franek na mnie działa, jest prawdziwe. Jestem o tym pewna - wyznała widzom.

bCHkRZFp

Najmniej o mnie wie Franek - prowokowała go nad basenem. Jak przyszła, to to była zupełnie inna Monika. Miała baby w nosie. A myśmy zjedli te baby - chodziło pewnie o "muchy", ale nie mówcie o tym Damianowi.

Pierwsze zadanie, rodem z polskich wesel, to przechodzenie pod tyczką, dotykając podłoża jedynie stopami. Oliwia przy odpadnięciu skarżyła się na swoje problemy z dyskiem w kręgosłupie. Damian przy pokonywaniu coraz niżej zawieszonej poprzeczki, wykonywał frykcyjne ruchy biodrami. Ma chłop doświadczenie. Zwyciężyli Sylwia i Mikołaj, o ile "wygraną" można nazwać wspólną porażkę przy dziewiątym progu.

Może Monia lubi gonić króliczka, ale nie lubi kiedy króliczek ją goni - podsumowały sercowe perypetie Moniki i Franka koleżanki z Oliwią na czele.

Franek wysuwa się na pozycję gorącego towaru, bo Monika i Marietta ostrzą sobie na niego tipsy. Ada padła natomiast ofiarą przebiegłych zapędów Damiana. Czy jego podwórkowa psychologia z dyskoteki okaże się skuteczna?

bCHkRZFq

Rozumiem, że możesz mieć do mnie jakieś obawy, ale te same możesz mieć do każdego innego faceta - stwierdził z kiepsko skrywaną desperacją.

Bardzo chciałem być rycerzem - mógłbym być też elfem - elfy są zaj***ste_ - rozmyślał nad sobą Franek. _A ja chciałam iść zawsze do Hogwartu, mam nadzieję, że też dostanę list - nieudolnie próbowała skleić rozmowę Sylwia.

_**Przychodze tu po to, zeby zrobić porządek. Znowu będziemy mieli przegrywa**_ - zapowiedziała prowadząca Karolina Gilon. Po parowaniu ktoś będzie miał okazję, by wylewać swoje żale na kobiety w internecie. Pałeczka znów powędrowała do rąk dziewczyn. Parowanie to jeden z nielicznych momentów, gdy na twarzach uczestników możemy zaobserwować intelektualny wysiłek.

Oliwia wybrała "krótko i na temat" swojego oficjalnego mężczyznę - Maciek obrósł w piórka, siadając koło blondynki. To już oficjalne - stwierdził.

bCHkRZFr

Marietta wybierała, wyczuwając nić porozumienia oraz pociąg "intelektualny jak i fizyczny". Skuszona "smaczkiem szaleństwa", zdecydowała się przyjąć awanse Franka. Czy Monika będzie odtąd rzucać nożami w jej zdjęcie?

Ada z udawanym bólem serca wybrała Damiana. Jego dyskotekowa psychologia jednak się opłaciła. Mikołaj znalazł miejsce w ramionach Sylwii.

Bliźniacy zostali na lodzie. Być może jeden z nich zatańczy na nim w przyszłej edycji innego hitu stacji ze słoneczkiem. Katem losu drugiego będzie Monika.

Wybór, którego chciałam dokonać został mi odebrany. Ten, którego dokonam teraz jest nieistotny - mówiła zawiedziona, nie wymieniając imienia Franka. Ze łzami w oczach i marsowym czołem stała w niewygodnym rozkroku pomiędzy bliźniakami.

bCHkRZFs

Dramatyczna przemowa Moniki została w pewnym momencie przerwana. Gdy dziewczyna łamiącym się głosem mówiła: To, co czułam do tej osoby było prawdziwe, Marietta nie wytrzymała i zaczęła chichotać pod nosem. Monika jednak postanowiła to zignorować.

Czy Monika będzie jeszcze próbować walczyć o Franka? #przeparowanie #miłośćczygra #emocje

Opublikowany przez Love Island. Wyspa miłości Piątek, 27 września 2019

Jak Monika powinna rozstrzygnąć swój tragiczny dylemat?

bCHkRZFK
KOMENTARZE
(269)
Gość
10 miesięcy temu
Fatalna ta Monika, porażka, próżność, ego jej zdeptali dZisiaj i pokazali ze maja jej humorkigdzies
Gość
10 miesięcy temu
Monika to wielka porażka a Marietcie i Frankowi życzę szczęścia
gość
9 miesięcy temu
Wygra Maciek i Oliwia! Pięknie im się udaje udawać zakochana parę! Na końcu Maciek jej się oświadczy, widzowie ich wybiorą, oni wezmą 100 tysięcy i tak się ich wielka miłość skończy
bCHkRZFL
Gość
10 miesięcy temu
Głupie to ale wciaga 😂
gosia
10 miesięcy temu
aż z ciekawości obejrzała dwa odcinki na ipli o co ta cała goownoburza Wnioski : 1) Monika jest emocjonalnie na poziomie gimnazjum i w dodatku egoistka. 2) Oliwia przekręci tego swojego biednego chłopak jak tylko zainkasuje wygraną - szkoda mi go bo wydaje się być szczery a będzie przez nią płakał jeszcze zanim wróci do kraju.
Najnowsze komentarze (269)
gość
9 miesięcy temu
żenuaaaaaaa
Gośćszwagier
9 miesięcy temu
Wpuście mnie tam z kolegami tych lalusiow przefoniny i sie zacznie ostry anal na dwa lizanie tylkow tryskanie do buzi
Gość
9 miesięcy temu
Może to i dobrze, znajdzie kogoś lepszego
gość
9 miesięcy temu
Praktycznie bawiła się wszystkimi chłopakami w tym programie a teraz przeszło jej kolo nosa
gość
9 miesięcy temu
Płakała bo nie udało jej się owinąć chłopaka na palcu jak innych
Gość
9 miesięcy temu
Monika ma to cos na pierwszy rzut oka,ale niestety intelektualnie nie daje rady .Poziom jej wypowiedzi jest zenujacy
Gość
9 miesięcy temu
Monika ciąg się do domu k....telewizyjny
Gość
9 miesięcy temu
Monika byla taka niedostepna na poczatku a tu nagle tak sie upokorzyla narzucajac sie facetowi,smieszne bylo mowiac Frankowi ,że to ona do niego cos czuje a nie Marietta i to ona na niego zasluguje żenada,Marietta pokazala swoja klase nie narzucajac sie facetowi i nie biegajac za nim to jest prawdziwa kobieta.I uwazam ,ze to Monika jest nudna a nie Marietta tak jak powiedziala Sylwia. Kibicuje Marieccie i Frankowi fajnie pasuja do siebie wizualnie no i mam nadzieje ,ze bedzie z nich para.
bCHkRZFD
Gość
9 miesięcy temu
Oliwia z Mackiem już wygrali ten program więc reszta niech wraca do domu szkoda ich czasu...
Gość
9 miesięcy temu
Jak dla mnie Monika to dziewczyna która musi mieć wszystko czego chce.Zmanierowana ,żyjąca w swoim świecie dziewczyna problem emocjonalny
gość
9 miesięcy temu
Monika nich znika ...wszystko sztuczne,nabieraja sie faceci..Franek badz z marietka...maciek watpie by w zyciu byli razem ,on wiesniaczek ona dama
gość
9 miesięcy temu
Monika...Franek nie jest zainteresowany toba spipszaj dja zyc frankowi ...ty modliszko..w cale nie jest zgrabna ..przygladnijcie sie
gość
9 miesięcy temu
Monika nich znika ...wszystko sztuczne,nabieraja sie faceci..Franek badz z marietka...maciek watpie by w zyciu byli razem ,on wiesniaczek ona dama
Gość
9 miesięcy temu
Zakłamana pusta dama
...
Następna strona
bCHkRZGf