Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziecko Sade zmieniło płeć! "Mamo, dziękuję ci za wspólną walkę, bym mógł stać się człowiekiem, którym jestem"

0
Podziel się

"Dziękuję ci mamo, że byłaś przy mnie przez te ostatnie sześć miesięcy" - napisał na Instagramie Izaak Adu.

Dziecko Sade zmieniło płeć! "Mamo, dziękuję ci za wspólną walkę, bym mógł stać się człowiekiem, którym jestem"
bDZpheRN

Sade zadebiutowała w 1984r. i od tej pory wraz ze swoją grupą muzyczną wydała sześć albumów studyjnych. Przez lata działalności w branży gwiazda zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów. Ostatni krążek Sade Soldier of love ukazał się w 2010 r. i został ciepło przyjęty przez krytyków. Ostatnio o wokalistce było głośno nie ze względu na jej działalność artystyczną. W 2016 roku córka gwiazdy Mickaila Ila Adu poinformowała, że jest osobą transpłciową i zamierza zmienić płeć.

23-letnie dziecko gwiazdy, które teraz nazywa się Izaak, jest już po operacjach korekty płci. Artystka przez cały czas wspierała syna i dodawała mu otuchy. Wdzięczny Izaak stwierdził, że chce publicznie podziękować swojej rodzicielce. Chłopak wstawił na Instagram wspólne zdjęcie z mamą i zamieścił wzruszający opis.

To była długa i ciężka droga, ale udało nam się! Wracamy do domu! Dziękuję ci mamo, że byłaś przy mnie przez te ostatnie sześć miesięcy - napisał na Instagramie Izaak Adu.

bDZpheRP

Dziękuję ci za wspólną walkę, bym mógł stać się człowiekiem, którym jestem. Dziękuję ci za dodawanie mi odwagi, kiedy było ciężko, za twoją miłość, którą mi dajesz. Kocham cię tak bardzo. Królowo królowych - wyznał syn artystki.

Tylko pozazdrościć takiej mamy!

bDZpheRV
bDZpheSq
KOMENTARZE
(0)
bDZpheSL