Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdy na pokazie L'Oreal: Amber Heard, Eva Longoria, Helen Mirren i... Joanna Horodyńska (ZDJĘCIA)

0
Podziel się

Polską ambasadorkę marki L'Oreal dostąpił zaszczyt przejścia się po wybiegu u boku gwiazd światowego formatu. Jak wypadła?

Gwiazdy na pokazie L'Oreal: Amber Heard, Eva Longoria, Helen Mirren i... Joanna Horodyńska (ZDJĘCIA)
bDZpiiNx

Właśnie trwa Paris Fashion Week czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu wszystkich pasjonatów mody, co roku sprowadzające do stolicy Francji największe gwiazdy. I tym razem wśród tłumu prominentów z całego świata można było wypatrzeć polską reprezentację naczelnych modniś, które po raz kolejny przyjechały do miasta miłości, aby móc obcować ze śmietanką towarzyską i przy okazji poznać najnowsze trendy.

bDZpiiNz

Oprócz Jessiki Mercedes, Mariny Łuczenko i Natalii Siwiec na paryskich ulicach można było wypatrzeć inną znaną fashionistkę i bywalczynię najważniejszych modowych imprez - Joannę Horodyńską. Trzeba przyznać, że w tym roku 43-latkę spotkał wyjątkowy zaszczyt: dzięki pełnieniu funkcji polskiego gościa specjalnego marki L'Oreal, stylistce zaproponowano, aby przeszła się po wybiegu pokazu L'Oreal Paris Le Défilé odbywającym się w The Monnaie de Paris.

Oprócz Horodyńskiej, w przedsięwzięciu wzięło udział wiele gwiazd współpracujących z marką, takich jak: Amber Heard, Andie MacDowell, Hellen Mirren, Geri Halliwell, Eva Longoria, Cheryl Cole czy Camila Cabello.

Zobaczcie gwiazdy, które wzięły udział w pokazie L'Oreal. Jak Horodyńska wypadła na ich tle?

bDZpiiNF
bDZpiiNG
bDZpiiOa
KOMENTARZE
(0)
bDZpiiOv