Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sandra Kubicka odpowiada Joannie Opoździe: "JEST Z TEGO ZNANA, ŻE O WSZYSTKIM MUSI OPOWIEDZIEĆ NA INSTAGRAMIE. Ona chce uwagi!"

139
Podziel się

"Skoro martwi się o psa, dlaczego sama go nie wzięła?" - pyta modelka twierdząc, że internauci "robią z niej tyrana".

Sandra Kubicka odpowiada Joannie Opoździe: "JEST Z TEGO ZNANA, ŻE O WSZYSTKIM MUSI OPOWIEDZIEĆ NA INSTAGRAMIE. Ona chce uwagi!"
bCMXkewR

Dzień bez dramy w show biznesie dniem straconym, a październik zaczął się od niespodziewanego konfliktu Joanny Opozdy i Sandry Kubickiej. Przyjaciółka Mariny zaatakowała Kubicką na Instagramie, czyli w miejscu, które wielu celebrytom wydaje się być światem realnym.

Opozda twierdzi, że zdecydowała się na publiczne pranie brudów ze względu na utrudniony kontakt z Kubicką. Ta z kolei w serii emocjonalnych InstaStories przedstawia swoją wersję wydarzeń.

bCMXkewT

Nagranie zaczyna się od słów partnera Sandry brzmiących: Ona chce uwagi.

Tak, chce uwagi. Chciałam wam powiedzieć, że nie obejrzę nawet story Joasi Opozdy, ponieważ domyślam się, o czym są z waszych brzydkich wiadomości do mnie. Robicie ze mnie nie wiadomo jakiego tyrana, ale nikt nawet nie przyszedł do mnie zapytać, co się takiego wydarzyło. Dlaczego pies jest z moją przyjaciółką, a nie w schronisku? - pyta Sandra bliska płaczu.

Pies jest w bardzo dobrych rękach, lepszych niż byłby u mnie. Ja niestety nie mam czasu na tresera, żeby nie gryzł drugich psów. Asia jest z tego znana, że spadnie jej coś na głowę na ulicy i musi o tym powiedzieć na Instagramie, dlatego wylała teraz wszystkie swoje łzy. Skoro się martwi, dlaczego sama go nie wzięła? A gdy się zapytałam, czy mogłaby zabrać go na jedną noc, powiedziała, że nie. Pies jest naprawdę w dobrych rekach. W Miami mam ogromne buldogi, tam byłoby jeszcze gorzej. Tu piesek jest z Martyną i ma się super. Sami byście tak zrobili, gdyby pogryzł wam waszego psa. Super, że Asia go uratowała, myślałam, że będzie inaczej. Takie rzeczy się dzieją. Przestańcie pluć na mnie jadem - dodała.

To nie jest adopcja dziecka, że będzie co tydzień dzwoniła i mówila, że mam jej wysłać zdjęcia psa. Dlaczego go sobie nie zatrzymałaś? No sorry, ludzie. Nie wszyscy chcą być w oku mediów i codziennie opowiadać o psie. Zajebisty poranek, dziękuję wam bardzo.

bCMXkewZ

_

_

Jesteśmy strasznymi ludźmi, kochanie, oddajemy psa do schroniska i cały świat o tym mówi - na koniec powiedziala modelka w kierunku swojego partnera.

bCMXkexa

Idźcie na jej profil, zostawcie jej jakieś komentarze, polubcie zdjęcia, ona tego potrzebuje - stanął w obronie narzeczonej Kaio.

Pora na komentarz Joanny Krupy?

bCMXkexb
bCMXkexu
KOMENTARZE
(139)
gość
10 miesięcy temu
Kubicka za niedługo znów będzie płakać bo ją facet zostawi... Ona jest taka pusta i dziwi się że nikt z nią nie chce być.
gość
10 miesięcy temu
kto to jest ta OPOZDA?
Gość
10 miesięcy temu
No po prostu daj jej ten kontakt do nowego wlasciciela skoro sie martwi a nie robisz dramy....no chyba ze klamiesz i psa po prostu wyrzucilas
bCMXkexv
Gość
10 miesięcy temu
Kubicka skończ już, wstydu oszczędź!!!
ggggg
10 miesięcy temu
Pies to nie zabawka, a osoby znane powinny świecić przykładem - tym pozytywnym! Takie zachowania powinny być napiętnowane! Rozkapryszona panienka.
Najnowsze komentarze (139)
Gość
10 miesięcy temu
Malutki piesek pogryzł jej ogromnego buldoga???
Kultura i Nau...
10 miesięcy temu
Borciuchy UJA warte...
Jan Blacha
10 miesięcy temu
Dajcie sobie luzu z tymi blacharami... Za raz będą starymi rurami wydechowymi... 😆
Beata
10 miesięcy temu
Kubicka jest nieodpowiedzialna.... pies jej obsikał mieszkanie ? Serio ? I to jest powod do oddania pieska ? Skoro nie potrafi wziąć odpowiedzialności za psa to ciekawe jak weźmie odpowiedzialność za dziecko ?! Nie ma czasu na tresera dla psa, to z pewnością nie będzie miała czasu tez dla dziecka.... i podrzuci komuś na weekend i pojedzie z Kaio na weekend do spa. Żałosne..... pies to nie zabawka!tez ma uczucia, ale nie każdy o tym wie, a Sandra to już na pewno o tym nie wie....
Gość
10 miesięcy temu
Żałosne
gość
10 miesięcy temu
Kto to jest?
gość
10 miesięcy temu
Wydawała mi się pani Kubicka sympatyczna, teraz zmieniłam zdanie...
mg
10 miesięcy temu
Co za kretyństwo, i "artykuł" i panienki
bCMXkexn
Gwiazdor
10 miesięcy temu
Kto to Opozda? Kto to Kubicka? I co robią w dziale "gwiazdy"? Kolejne tępe i puste lale.
Gość
10 miesięcy temu
Ustawiona wojna aspirujących celebrytek 4 kategorii
Gość
10 miesięcy temu
Jestem chyba nie doinformowana ale KTO TO JEST ?????
gość
10 miesięcy temu
co z tego, że pies jest w dobrych rękach!!! na stories widać jak pies tęskni za Sandrą, aż piszczy jak ją widzi! nic nie zmieni faktu, że pozbyła sie psa jak śmiecia a pies teraz za nią tęskni! nie odpowiedzialna pseudo celebrytka
Gość
10 miesięcy temu
żeby nie gryzł drugich psów, ha haha
gość
10 miesięcy temu
w koncy glosno o Opozdzie:D
...
Następna strona
bCMXkexP