Środa 02.10.2019 11:15

Kylie Jenner i Travis Scott ROZSTALI SIĘ! Przypominamy historię ich burzliwej miłości: ciąża, wspólne tatuaże i tajemniczy kochankowie (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner Travis Scott

No i stało się. Według informatora portalu TMZ, Kylie Jenner i Travis Scott nie są już ze sobą od dobrych kilku tygodni. Jedna z najgorętszych par światowego show biznesu była widziana razem po raz ostatni pod koniec sierpnia na premierze filmu biograficznego o popularnym raperze. Mimo czułości okazywanych na czerwonym dywanie związek niestety nie przetrwał.

Zobacz: Kylie Jenner i Travis Scott JUŻ NIE SĄ RAZEM! "Obecnie oboje są singlami"

Rozstania i powroty to rzecz jasna codzienność w rodzinie Kardashianek. Podczas swojego niespełna dwuletniego związku Kylie i Travis byli już kilkukrotnie posądzani o niedochowanie wierności, ale potrafili też obrzucać się kosmicznie drogimi prezentami. Ich miłość była burzliwa i gwałtowna, czego dowodem jest fakt, że córeczka pary przyszła na świat zaledwie 10 miesięcy po ich pierwszym spotkaniu

Zobacz: Córka Kylie Jenner jest ŁUDZĄCO PODOBNA do jej ochroniarza... Kim jest tajemniczy Tim? (ZDJĘCIA)

Pochylmy się razem nad krótką, ale jakże zapierającą dech w piersiach historią kardashianowej namiętności. Czy rodzice Stormi mają według was jeszcze szansę na wspólną przyszłość? 

« Poprzednie 1/14

Kylie Jenner i Travis Scott ROZSTALI SIĘ! Przypominamy istorię ich burzliwej miłości

2Kylie Jenner i Travis Scott ROZSTALI SIĘ! Przypominamy istorię ich burzliwej miłości