Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zabawny" Filip Chajzer nagrywał swoją trenerkę w dwuznacznej pozie... "Emi, JAKBYŚ MOGŁA JESZCZE RAZ" (WIDEO)

161
Podziel się:

Syn Zygmunta kolejny raz dał pokaz swojego wyrafinowanego poczucia humoru. Wygląda jednak na to, że filmik z siłowni nie wszystkich rozbawił, a wiele osób określiło nagranie jako seksistowskie.

"Zabawny" Filip Chajzer nagrywał swoją trenerkę w dwuznacznej pozie... "Emi, JAKBYŚ MOGŁA JESZCZE RAZ" (WIDEO)
bEIMGhZx

Filip Chajzer słynie z dość kontrowersyjnego poczucia humoru. Syn Zygmunta niedawno dołączył do grona prowadzących Dzień Dobry TVN i od tego czasu zalicza wpadkę za wpadką. Jeszcze niedawno uznał za zabawne zapytanie czarnoskórego sportowca o to, czy "dziewczyny faktycznie lubią brąz", a kilka dni później na wizji... ugryzła go małpa. W obliczu ostatnich "osiągnięć" nie sposób nie przyznać mu racji, że jego kariera to faktycznie "jedno wielkie zaskoczenie".

Filip Chajzer już wielokrotnie udowodnił, że poczucie humoru nie zawsze idzie w parze z wyczuciem i taktem. Niedawno młody Chajzer stwierdził jednak, że czegoś mu w życiu brakuje i dlatego postanowił nieco zadbać o siebie. Jego próba zmiany nawyków żywieniowych co prawdaspotkała się z krytyką ze strony Michała Piróga, jednak to nie przeszkodziło Filipowi w dalszej metamorfozie.

bEIMGhZz

Tym razem Filip, jako rasowy zgrywus, postanowił podzielić się w sieci kolejnym "zabawnym" filmikiem. 34-letni syn Zygmunta Chajzera spędził w tym roku Dzień Chłopaka na siłowni, gdzie pielęgnował swoją tężyznę fizyczną. Podczas treningu, jak na żartownisia przystało, postanowił nagrać swoją trenerkę podczas udzielania mu instrukcji.

Na nagraniu widzimy trenerkę personalną, która stoi w dwuznacznej pozycji, a Filip udaje zainteresowanego jej wskazówkami. Po tym, jak dziewczyna kończy udzielać mu instrukcji, Filip podchodzi do obiektywu i niczym najwięksi jajcarze z Mamy Cię! informuje ją, że nagrywał każdy jej ruch.

_**Dalej nie wiem jak. Emi, jakbyś mogła jeszcze raz**_ - powiedział, po czym chwilę później nie wytrzymał i wybuchnął śmiechem.

Nagranie wspaniałomyślnie opublikował zarówno na swoim profilu, jak i na Instastories. Post dodatkowo opatrzył specyficznym komentarzem, który nie spodobał się nawet niektórym z najwierniejszych fanów jego poczucia humoru.

bEIMGhZF

Z okazji Dnia Chłopaka zupełnie nie wiem, jak wykonać to ćwiczenie. Tylko takich "jaj" na treningu życzymy z Emi - napisał Filip Chajzer na Instagramie.

W komentarzach pod postem oczywiście nie brakowało wpisów mężczyzn, którzy podobnie jak on uznali, że nagrywanie dziewczyny z ukrycia w dwuznacznej pozie to szczyt komediowego polotu. Zgodziła się z nim także garstka fanek, które stwierdziły między innymi, że one również uważają to za zabawne, więc w sumie temat zamknięty.

Nie zabrakło jednak głosów, że opublikowany przez niego filmik i komentarz są po prostu seksistowskie. Ocenę tego stwierdzenia wyjątkowo pozostawiamy w Waszych rękach.

Zobaczcie, jak Filip Chajzer "śmieszkuje" na siłowni. Rozbawił Was do łez?

bEIMGhZG
bEIMGhZH
bEIMGiaa
KOMENTARZE
(161)
Gość
2 lata temu
Bardzo słabe to, Filip obniżasz loty
Gość
2 lata temu
Panie Zygmuncie proszę porozmawiać z synem aby nie występował ani w telewizji ani w mediach społecznościowych...
gość
2 lata temu
Ten koleś jest obrzydliwy i odpychający.
bEIMGiab
Emi
2 lata temu
he he he ale "śmieszne"Ten facet jest tak paskudny,ze trudno znaleźć brzydszego.a do tego tak glupi i zenujacy ze slow brak
gość
2 lata temu
czemu promujecie tego oble .śnego cielca?
Najnowsze komentarze (161)
dawaz
2 lata temu
Straszny facet iloraz inteligencji 13 wstyd po co tak się durno lansować
Nicky
2 lata temu
burak jakich wiele w telewizji
Pol
2 lata temu
Prymitywny PO tatusiu! Żenujące!!
Gość
2 lata temu
Niech się ponabija z Mahometa albo Allaha. Zobaczymy, jak długo pożyje.
Gość
2 lata temu
Uważa że w szystko mu wolno.
Gość
2 lata temu
Słaby jest, a gwiazdorzy ... Ostatnio oglądałam go w Dzień dobry TVN. Masakra jakaś. Przerywa, dogaduje, opowiada "suchary". W końcu włączyłam TV. Kiedyś miałam go za fajnego faceta, teraz mam wrażenie, że sława uderzyła do głowy.
Gość
2 lata temu
Niestety miałam okazje poznać. Wszystko robi pod publiczkę! Przy bliskim kontakcie na prawdę dużo traci.Mega rozczarowanie, śmiech i żarty na zawołanie, byle tylko w okolicy była kamera lub mikrofon. Generalnie publika.
Gość
2 lata temu
No jest coś nie tak z tym gościem.....
bEIMGhZT
Gość
2 lata temu
Dno. Bagniste dno
Gość
2 lata temu
Fajnie Filip zajefajna pozycja
gość
2 lata temu
janusz szolbiznesu hahaha
gość
2 lata temu
mnie on nie śmieszy
Gość
2 lata temu
On jest aseksualny.
gość
2 lata temu
Filip Hajzer przestał już chyba kogokolwiek bawić...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIMGiaM
bEIMGiaN
bEIMGiaO
bEIMGiaP
bEIMGiaQ
bEIMGiav