Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zabawny" Filip Chajzer nagrywał swoją trenerkę w dwuznacznej pozie... "Emi, JAKBYŚ MOGŁA JESZCZE RAZ" (WIDEO)

161
Podziel się

Syn Zygmunta kolejny raz dał pokaz swojego wyrafinowanego poczucia humoru. Wygląda jednak na to, że filmik z siłowni nie wszystkich rozbawił, a wiele osób określiło nagranie jako seksistowskie.

"Zabawny" Filip Chajzer nagrywał swoją trenerkę w dwuznacznej pozie... "Emi, JAKBYŚ MOGŁA JESZCZE RAZ" (WIDEO)
bCxSdrFN

Filip Chajzer słynie z dość kontrowersyjnego poczucia humoru. Syn Zygmunta niedawno dołączył do grona prowadzących Dzień Dobry TVN i od tego czasu zalicza wpadkę za wpadką. Jeszcze niedawno uznał za zabawne zapytanie czarnoskórego sportowca o to, czy "dziewczyny faktycznie lubią brąz", a kilka dni później na wizji... ugryzła go małpa. W obliczu ostatnich "osiągnięć" nie sposób nie przyznać mu racji, że jego kariera to faktycznie "jedno wielkie zaskoczenie".

Filip Chajzer już wielokrotnie udowodnił, że poczucie humoru nie zawsze idzie w parze z wyczuciem i taktem. Niedawno młody Chajzer stwierdził jednak, że czegoś mu w życiu brakuje i dlatego postanowił nieco zadbać o siebie. Jego próba zmiany nawyków żywieniowych co prawdaspotkała się z krytyką ze strony Michała Piróga, jednak to nie przeszkodziło Filipowi w dalszej metamorfozie.

bCxSdrFP

Tym razem Filip, jako rasowy zgrywus, postanowił podzielić się w sieci kolejnym "zabawnym" filmikiem. 34-letni syn Zygmunta Chajzera spędził w tym roku Dzień Chłopaka na siłowni, gdzie pielęgnował swoją tężyznę fizyczną. Podczas treningu, jak na żartownisia przystało, postanowił nagrać swoją trenerkę podczas udzielania mu instrukcji.

Na nagraniu widzimy trenerkę personalną, która stoi w dwuznacznej pozycji, a Filip udaje zainteresowanego jej wskazówkami. Po tym, jak dziewczyna kończy udzielać mu instrukcji, Filip podchodzi do obiektywu i niczym najwięksi jajcarze z Mamy Cię! informuje ją, że nagrywał każdy jej ruch.

_**Dalej nie wiem jak. Emi, jakbyś mogła jeszcze raz**_ - powiedział, po czym chwilę później nie wytrzymał i wybuchnął śmiechem.

Nagranie wspaniałomyślnie opublikował zarówno na swoim profilu, jak i na Instastories. Post dodatkowo opatrzył specyficznym komentarzem, który nie spodobał się nawet niektórym z najwierniejszych fanów jego poczucia humoru.

bCxSdrFV

Z okazji Dnia Chłopaka zupełnie nie wiem, jak wykonać to ćwiczenie. Tylko takich "jaj" na treningu życzymy z Emi - napisał Filip Chajzer na Instagramie.

W komentarzach pod postem oczywiście nie brakowało wpisów mężczyzn, którzy podobnie jak on uznali, że nagrywanie dziewczyny z ukrycia w dwuznacznej pozie to szczyt komediowego polotu. Zgodziła się z nim także garstka fanek, które stwierdziły między innymi, że one również uważają to za zabawne, więc w sumie temat zamknięty.

Nie zabrakło jednak głosów, że opublikowany przez niego filmik i komentarz są po prostu seksistowskie. Ocenę tego stwierdzenia wyjątkowo pozostawiamy w Waszych rękach.

bCxSdrFW
bCxSdrFX
bCxSdrGq
KOMENTARZE
(161)
Gość
8 miesięcy temu
Bardzo słabe to, Filip obniżasz loty
Gość
8 miesięcy temu
Panie Zygmuncie proszę porozmawiać z synem aby nie występował ani w telewizji ani w mediach społecznościowych...
gość
8 miesięcy temu
Ten koleś jest obrzydliwy i odpychający.
bCxSdrGr
Emi
8 miesięcy temu
he he he ale "śmieszne"Ten facet jest tak paskudny,ze trudno znaleźć brzydszego.a do tego tak glupi i zenujacy ze slow brak
gość
8 miesięcy temu
czemu promujecie tego oble .śnego cielca?
Najnowsze komentarze (161)
dawaz
6 miesięcy temu
Straszny facet iloraz inteligencji 13 wstyd po co tak się durno lansować
Nicky
6 miesięcy temu
burak jakich wiele w telewizji
Pol
6 miesięcy temu
Prymitywny PO tatusiu! Żenujące!!
Gość
6 miesięcy temu
Niech się ponabija z Mahometa albo Allaha. Zobaczymy, jak długo pożyje.
Gość
8 miesięcy temu
Uważa że w szystko mu wolno.
Gość
8 miesięcy temu
Słaby jest, a gwiazdorzy ... Ostatnio oglądałam go w Dzień dobry TVN. Masakra jakaś. Przerywa, dogaduje, opowiada "suchary". W końcu włączyłam TV. Kiedyś miałam go za fajnego faceta, teraz mam wrażenie, że sława uderzyła do głowy.
Gość
8 miesięcy temu
Niestety miałam okazje poznać. Wszystko robi pod publiczkę! Przy bliskim kontakcie na prawdę dużo traci.Mega rozczarowanie, śmiech i żarty na zawołanie, byle tylko w okolicy była kamera lub mikrofon. Generalnie publika.
Gość
8 miesięcy temu
No jest coś nie tak z tym gościem.....
bCxSdrGj
Gość
8 miesięcy temu
Dno. Bagniste dno
Gość
8 miesięcy temu
Fajnie Filip zajefajna pozycja
gość
8 miesięcy temu
janusz szolbiznesu hahaha
gość
8 miesięcy temu
mnie on nie śmieszy
Gość
8 miesięcy temu
On jest aseksualny.
gość
8 miesięcy temu
Filip Hajzer przestał już chyba kogokolwiek bawić...
...
Następna strona
bCxSdrGL