Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rafał Brzozowski terroryzuje przestworza! Prowadzący "Jaka to melodia" został licencjonowanym pilotem

66
Podziel się

Teraz już nawet w niebiosach nie ukryjecie się przed licznymi talentami Rafała. Chcielibyście się z nim przelecieć?

Rafał Brzozowski terroryzuje przestworza! Prowadzący "Jaka to melodia" został licencjonowanym pilotem
bDHFYIWJ

Rafał Brzozowski to człowiek wielu talentów. Wokalista nie dość, że potrafi urozmaicić popołudnie swym namiętnym głosem, to i dorodną rybę na obiad złapie oraz grzybów nazbiera, a przerwie poprowadzi teleturniej, niekoniecznie muzyczny. Nie spodziewaliśmy sie jednak, że wszechstronna działalność Rafała nie ogranicza się jedynie do oklepanej już skorupy ziemskiej, ale sięga nawet podniebnych przestworzy. Jak donosi Super Express, showman jest już bowiem licencjonowanym pilotem samolotów.

Jedna z dziennikarek tabloidu - Ewa Wąsikowska-Tomczyńska - dostąpiła nawet zaszczytu przelecenia się z Brzozowskim. Z jej obszernej relacji możemy dowiedzieć się, że Rafał to niezwykle wprawiony pilot, który nad brawurę przedkłada profesjonalizm i dokładność w wykonywaniu obowiązkowych czynności.

bDHFYIWL

Niecodzienna pasja wokalisty zaczęła się ponoć od prezentu - lotu symulatorem boeinga 737. Gwiazdor TVP natychmiast złapał bakcyla.

Od razu wiedziałem, że to dla mnie i że muszę zrobić licencję pilota - zdradza w rozmowie z Super Expressem.

Postanowienie dało początek wielotygodniowej nauce. W trakcie swoich studiów nad sztuką obsługiwania kokpitu Rafał musiał poznać m.in. zasady nawigacji i odpowiednie procedury. Nie obyło się też rzecz jasna bez lotów szkoleniowych pod okiem doświadczonego instruktora.

bDHFYIWR

Rafał zaznaczył, że latanie nie jest jego zdaniem elitarnym hobby przeznaczonym tylko dla najbardziej zamożnych. Obawiamy się jednak, że kieszeń przeciętnego Kowalskiego nie wytrzymałaby takich ekscesów.

Nie jest to coś niedostępnego, coś co jest tak strasznie drogie i elitarne, że nie można latać. Koszt godziny to około 650 złotych brutto z paliwem już, więc ten samolot przez godzinę ze spokojem może polecieć na mazury i wrócić. No to może się wydaje, że to jest jakieś 1200 złotych.

Redaktorka nie omieszkała także zapytać, czy fakt, że Rafał jest pilotem, robi wrażenie na niewiastach.

bDHFYIWS

A wiesz co nie wiem, czy na kobietach to robi wrażenie, bo jakby nie rozmawiam i nie mówię: "Jestem pilotem, cześć maleńka. Może się przelecimy?". Nie mogę, mam dziewczynę i ona nie byłaby z tego powodu zadowolona.

Jak sądzicie, ile dane nam będzie czekać na podniebny program z Rafałem w roli głównej na antenie TVP? Na samą myśl przebieramy nogami z ekscytacji.

bDHFYIWT
bDHFYIWU
bDHFYIXm
KOMENTARZE
(66)
gość
rok temu
1200 za dwie godziny... Faktycznie, umiarkowane ceny....
Gość
rok temu
Mi się podoba mmmmm....pomarzyć można no nie moje miłe
aggie
rok temu
Wyjec pospolity artyste udaje.....
bDHFYIXn
aggie
rok temu
Wyjec pospolity artyste udaje.....
Olo
rok temu
Kim jest ten drewniak?
Gość
rok temu
Czego od niego chcecie? Świetny facet, który ma super hobby a nie chlanie czy inne "drobnostki". Fajnie że się rozwija. Brawo!!!!!!
Gość
rok temu
Gratuluje !!!
Gość
rok temu
Żeby jeszcze nie fałszował jak wyje
gość
rok temu
brawa dla tego Pana
K.
rok temu
Spoko gość. Co się czepiacie? Jak śpiewa to już nic więcej nie ma robić w życiu? Niech się rozwija i spełnia swoje marzenia. Brawo!
Gość
rok temu
Mdły
gość
rok temu
Z nim i jego również !!!
gość
rok temu
Nie lubię go.
bDHFYIXf
gość
rok temu
Brawo! to jest coś..
...
Następna strona
bDHFYIXH