Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Kalczyńska tłumaczy się z wpadki z "LAJAMEM": "Lekcję przyjęłam, błędu więcej nie popełnię"

202
Podziel się

Dziennikarka publicznie odpokutowała przekręcenie imienia synka Mariny na antenie "Dzień Dobry TVN". Czy aby nie przesadziła?

Anna Kalczyńska tłumaczy się z wpadki z "LAJAMEM": "Lekcję przyjęłam, błędu więcej nie popełnię"
bCxTcjKd

Niecałe dwa tygodnie temu Marina przeżywała niezwykle trudne chwile. W trakcie nagrania Dzień Dobry TVN na oczach setek tysięcy widzów imię jej syna zostało przeinaczone. Nieświadoma bólu, który zadaje wokalistce, prowadząca Anna Kalczyńska zamiast "Lijam" wypowiedziała imię brzdąca jako "LAJAM". W studio na moment zapadła grobowa cisza, po czym gwiazda zaprotestowała:

_Kto w ogóle wymyślił "LAJAM"? To jest LIJAM!_

Przypomnijmy: Urażona Marina Łuczenko o imieniu synka: "Kto w ogóle wymyślił "LAJAM"? To jest LIAM!"

Jak się okazuje, Kalczyńska bardzo przeżyła tamto spotkanie. O swoim życiu po tym traumatycznym zdarzeniu dziennikarka opowiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

bCxTcjKf

Sprawa zaczęła żyć własnym życiem. Trochę tego nie śledziłam, bo akurat trafiło to na moje smutniejsze dni, ale faktycznie, kiedy otworzyłam jakiś portal i zobaczyłam, ile portali zaczęło pisać o tej sprawie, to byłam mocno zaskoczona. Ja jestem osobą, która bardzo dużą rolę przywiązuje do wymowy, szczególnie w języku angielskim. Wydawało mi się, że jestem ekspertką, a tu się okazało, że się tylko wydawało. Więc poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką i tą wpadką - wyznaje z ciężkim sercem.

Sumienie dziennikarki nie dawało jej przez dłuższy czas spokoju. Anna zdecydowała się więc zwrócić do poszkodowanej gwiazdy za pomocą wiadomości SMS i wytłumaczyć całe zajście.

Napisałam do Mariny osobiście, że mam nadzieję, że nie ma mi tego za złe, żeby się nie przejmowała tak dużym oddźwiękiem tej całej historii medialnej, no bo tak jest. Jest piękna, jest zdolna, bardzo popularna, więc siłą rzeczy każda taka historia jest dla jej fanów interesująca, dlatego piszą, i tak będzie - wyznała internetowemu tabloidowi.

bCxTcjKl

Na szczęście Marina znalazła w sobie siłę, aby przebaczyć prowadzącej Dzień Dobry TVN. Kalczyńska obiecała, że przyjęła tę srogą lekcję i ma zamiar wyciągnąć z niej wnioski na resztę życia.

Ja ze swojej strony lekcję przyjęłam i więcej już tego błędu nie popełnię. Marina mi odpisała, że oczywiście nie czuje się urażona, na wizji wszystko było super, była przemiła rozmowa. Wyjaśniłyśmy sobie wszystko i już - czytamy.

bCxTcjKm
bCxTcjKn
bCxTcjKG
KOMENTARZE
(202)
gość
8 miesięcy temu
masakra,że Kalczyńska sie ukraince będącej nikim musi tłumaczyć
Gość
8 miesięcy temu
No nie, bez przesady! Skąd Polacy mają wiedzieć, jak się wymawia obcojęzyczne imię. Powiedziała Lajam intuicyjnie, wydawało jej się, że tak jest poprawnie. Nie na co się tak kajać, to śmieszne.
Gość
8 miesięcy temu
Niech daje normalne zwyczajne polskie imiona a nie jakieś wymyślone to nie będzie nieporozumień. Wielka gwiazda a z butów słoma wystaje 😏.
bCxTcjKH
Gość
8 miesięcy temu
i znowu wielki problem celebrytów!
gość
8 miesięcy temu
A co tam u Lajama nowego słychać?
Najnowsze komentarze (202)
Gość
8 miesięcy temu
Lajam forever
Gość
8 miesięcy temu
Przecież to jest LiAm, a nie LiJam, pudełek też musi przeprosić!
Gość
8 miesięcy temu
Biedny dzieciak, to nieszczęsne imię na ogromny potencjał 😃
gość
8 miesięcy temu
tak to juz jest, jak sie nazywa syna lijam, brajanek, milan
Gość
8 miesięcy temu
Lijam czy Lajam to nada zostaje jeszcze SZCZESNY xD
gość
8 miesięcy temu
Jezu kto daje takie imię masakra
gość
8 miesięcy temu
W szkole dopiero będzie wesoło.
Gość
8 miesięcy temu
Skoro Darek to Dariusz to marek to Mariusz? ?!
bCxTcjKz
Gość
8 miesięcy temu
Oj Kalczyńska byś się nie ośmieszała z tymi tłumaczeniami, przeprosinami.
Gość
8 miesięcy temu
A jest jakaś różnica?
Gość 123
8 miesięcy temu
Bo jak by syna Jan nazwała to problemu by nie miała . Jana na Johna by odmieniła Anna by się nie pomyliła. A tu Liijam Lajan Lajam prawie jak brajan .
Gość
8 miesięcy temu
Dałaby na imię normalniej to nie byłoby problemów. Tez se wymyśliła, to niech teraz prostuje.
Gość
8 miesięcy temu
Dała wieśniackie imie, to teraz niech nikogo nie poprawia. Lajam mówi się w USA i Australii. Marina sama języków nie zna
Hgt
8 miesięcy temu
Oj ... Lajam taki mały a już tak głośno o Nim.
...
Następna strona
bCxTcjLb