Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik oburzona projektem ustawy o KARANIU ZA EDUKACJĘ SEKSUALNĄ. "Chcecie takiej Polski?"

857
Podziel się

Według projektu forsowanego przez konserwatywną organizację "Stop pedofilii", wszystkie osoby zajmujące się edukacją seksualną wśród młodych mogą być niedługo zagrożone karą więzienia.

Anja Rubik oburzona projektem ustawy o KARANIU ZA EDUKACJĘ SEKSUALNĄ. "Chcecie takiej Polski?"
bCZPcjeJ

W lipcu tego roku do Sejmu trafił kuriozalny projekt obywatelski, według którego za edukację seksualną należałoby karać więzieniem (!). Za kraty mogliby trafić wszyscy, którzy edukują na temat ludzkiej seksualności osoby poniżej 18 roku życia (przypomnijmy, że od 15-roku życia można w Polsce legalnie uprawiać seks za obopólną zgodą partnerów). Regulacje forsowane są przez homofobiczną i skrajnie konserwatywną organizację "Stop pedofilii" i mają dotyczyć wszystkich, którzy "propagują" lub "pochwalają" eksplorowanie seksualności wśród młodych osób. Za taki czyn może grozić do 2 lat więzienia.

Sejm ma zająć się projektem zaraz po wyborach. Pomysł wprowadzenia zmian w Kodeksie karnym oburzył wiele osób publicznych, a szczególnie Anję Rubik, która od lat stara się działać na rzecz edukacji seksualnej. Autorkę książkiSexEd oburzyło zwłaszcza to, że za "pochwalanie obcowania płciowego przez małoletnich za pomocą środków masowego komunikowania" można trafić za kratki na 3 lata.

bCZPcjeL

Rozwścieczona modelka zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie (zachowujemy oryginalną pisownię):

Chcecie takiej POLSKI????? Według obywatelskiego projektu zmian w Kodeksie karnym za edukację seksualną należy karać więzieniem. Sejm zacznie nad nim pracę tuż po wyborach. Nowe regulacje dotknęłyby wszystkich tych, którzy w związku z pracą edukują o seksie i seksualności ludzi poniżej 18. roku życia. Pamiętajmy, wiek, w którym można zgodzić się na seks z drugą osobą w Polsce, wynosi 15 lat! Czyli rozmowa o bezpiecznym seksie, świadomej zgodzie, antykoncepcji nie będzie możliwa!). W praktyce oznacza to, że wszystkie osoby zajmujące się edukacją seksualną wśród młodych miałyby być zagrożone karą więzienia. Głosujmy tak by do tego NIE doszło! Zacznijcie wszystkich wokół siebie namawiać by poszli na wybory! Sąsiadów! Rodzinę! Jest to bardzo ważne! Nie dopuśćmy do tego! JEST TO W NASZYCH RĘKACH!!!! Wybory już za 11 DNI!!!!!!! OD NAS i TEGO czy zagłosujemy wszytko zależy. Niestety frekwencja jest u NAS niska - ZMIEŃMY TO! 13tego października bez lenistwa - pisownia oryginalna.

Pod apelem modelki podpisało się wiele gwiazd.

Kpina jakaś - skomentowała Maffashion.
Nie do wiary! - napisała Joanna Przetakiewicz.
Żart? - nie dowierzała Natalia Siwiec.

bCZPcjfm
KOMENTARZE
(857)
gość
12 miesięcy temu
Idzmy na wybory bo obudzimy sie w sredniowieczu....
Gość
12 miesięcy temu
Anja robi świetną robotę! Trzeba rozmawiać o seksie! To że się coś przemilczy, nie sprawi, że to zniknie.
Gość
12 miesięcy temu
Mlodzi obudzcie sie I glosujcie, bo bedzie jeszcze gorzej
bCZPcjfn
Gość
12 miesięcy temu
Czyli że jak? Młodzież w wieku między 15 a 18 lat będzie mogła współżyć, ale bez posiadania podstawowej wiedzy jak funkcjonuje ciało, oraz jak się zabezpieczać przed chorobami, ciążą, i jak się bronić przed wykorzystaniem? Komuś sufit spadł na głowę!
wafelgrzegorz
12 miesięcy temu
Rubik, Siwiec, Przetakiewicz... Same autorytety.
Najnowsze komentarze (857)
xxx
6 miesięcy temu
szok co będzie się działo ciąże wśród nastolatek i zabijane noworodki takiej polski chcecie ???
gość
12 miesięcy temu
karać za wiedzę ??? polska jest fatalnym krajem !!!!!
gość
12 miesięcy temu
Dlaczego u ans margines społeczny nadaje ton?
gość
12 miesięcy temu
Czemu nie publikujecie komentarzy krytykujacych te smieszna pania i wytykajace jej brak elemenatrnej wiedzy i znajomsci tresci projektu?
gość
12 miesięcy temu
zapomniałam , jak ona się nazywa , aaaaa, Anka , uświadamiaj swoje dzieci
gość
12 miesięcy temu
nie podoba się
MAJA
12 miesięcy temu
Proszę mi przypomnieć bo chyba mi umknęło...czy ta Pani posiada dzieci??? I tyle w temacie...
Gość
12 miesięcy temu
Najpierw niech swoje dzieci wyedukuje jak taka mądra
bCZPcjff
gość
12 miesięcy temu
A potem bez edukacji dzieci nie rozróżniają, że "dorosły pan" przekraczał granice i robił im krzywdę, myślały że wszystko jest ok, a gdy same dorosły, dotarło do niech, że zwyczajnie byli molestowani i na to pozwolili, nie bronili się, nie zgłaszali i to ich wina, że proceder kwitł, pewnie jeszcze same zachęcały... Albo ciąże 13-latek - skąd mają wiedzieć, że "z tego" biorą się dzieci, skoro nikt im nie powiedział, nie wytłumaczył. Porozmawiajcie z dziećmi - one wierzą nam, dorosłym i ufają, trzeba je uczyć, co jest niewłaściwe i jak mają się bronić!
Gość1951
12 miesięcy temu
Pani Rubik proszę się prostytuować na swój koszt !! Polska to kraj ludzi normalnych !!!
patrowicz
12 miesięcy temu
patrowicz i rubik
Gość1
12 miesięcy temu
Bardzo dobra ustawa. Wreszcie pedolifi pogonią. Bo ci edulatorzy to nie wiadomo co tak naprawdę robią.
30Ewelina
12 miesięcy temu
Czy czytacie że zrozumieniem, to projekt obywatelski przygotowany przez obywateli którzy zebrali pod nim znaczącą ilość podpisów. Taki projekt musi być rozpatrzony przez rząd niezależnie od poglądów. Pani Rubik nie jest autorytetem ani specjalistą od seksualności.
Gość
12 miesięcy temu
Polska dla prawdziwych Polaków,
...
Następna strona
bCZPcjfH